کیومرث هاشمی پاداش احسان حدادی را پرداخت کرد

کیومرث هاشمی پاداش احسان حدادی را پرداخت کرد

ورزش > مدیریت ورزش -سایت کمیته ملی المپیک نوشت:رئیس کمیته ملی المپیک با حضور در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب از اردوی ملی پوشان دوومیدانی بازدید کردند .

کیومرث هاشمی ریئس کمیته ملی المپیک به همراه اصغر رحیمی سرپرست کاروان ورزشی کشورمان در المپیک ریو با حضور در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب ضمن دیداربا ملی پوشان دوومیدانی از نزدیک در جریان آمادگی سهمیه داران این رشته در بازهای المپیک قرار گرفت .
در این بازدید حسین کیهانی رئیس فدراسیون دوومیدانی به همراه کادر فنی ضمن تشریح برنامه های آماده سازی ملی پوشان،میزان آمادگی و شرایط فنی تک تک اردو نشینان کشورمان را تشریح نموده و به بیان برنامه های پیش روی تیم ملی دوومیدانی در ماه های آینده پرداخت.
سپس کیومرث هاشمی ضمن قدر شناسی از مسئولین،مربیان و ملی پوشان ابراز امیدواری کرد که ملی پوشان بتوانند با توجه به زمان باقی مانده تا اعزام به بازیهای المپیک حداکثر استفاده را برای آمادگی در این مسابقات ببرند.
وی با اشاره به اهمیت رشته دوومیدانی به عنوان یکی از رشته های پایه و مدال آور اظهار داشت کمیته ملی المپیک همیشه در کنار این رشته بوده و از این پس نیز از آن حمایت می کند .
در این دیدار ورزشکاران از رئیس کمیته ملی المپیک در خواست کردند تا شرایطی فراهم شود تا زمان حضورشان در این رقابت ها به گونه ای باشد که بتوانند آمادگی لازم را از لحاظ شرایط جوی کسب کنند و با تمام توان رقابت کنند که کیومرث هاشمی ضمن استقبال از این موضوع اظهار داشت که لازمه رفع مسایلی از این دست برپایی نشست های فنی کادر و مسئولین فدراسیون با سرپرست کاروان می باشد که به طور قطع رسیدگی خواهد شد.
احسان حدادی نائب قهرمان المپیک لندن و عضو تیم ملی دوومیدانی در این دیدار با توجه به حضور اصحاب رسانه از آنان خواهش کرد فضای حاکم بر ورزش آرام باشد تا ورزشکاران بتوانند در شرایط بهترین برای مسابقات آماده و اعزام شوند.
لازم به توضیح است تا کنون 6 ملی پوش ایم رشته - حمید رضا زورآوند ، احسان حدادی ، رضا قاسمی ، حسن تفتیان ، لیلا رجبی ،محمد جواد مرادی - موفق به کسب سهمیه المپیک شده اند .

 

251 41

...

منبع

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0

تبلیغات ویژه

دانلود جدیدترین نسخه ی بازی و نرم افزارهای اندروید

آمار روزانه سایت

تاریخ آگهی ها نمایش كلیك
08/04
16
161902
1336
08/03
9
203743
2614
08/02
2
100936
802
08/01
56
115095
1801
07/30
6
67653
725

حاضرین در سایت

ما 160 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به روز پـیام است.© 2016-2007

<<طـبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از قالب و طرح سایت، پیگرد قانونی دارد>>