منصوریان ، کروش و برانکو که مسی نداشت!

منصوریان ، کروش و برانکو که مسی نداشت!

ورزش > لیگ برتر -علیرضا منصوریان کنار زمین در بازی با پرسپولیس تا مرز حمله قلبی پیش رفت اما سرانجام سرافراز بود.

 

داریوش سعیدی - خبرگزاری خبرآنلاین: شاید تمام پرسپولیسی ها امروز می گویند علیرضا منصوریان در بازی با تیم شان ضد فوتبال بازی کرده است. نفت او تقریبا در 90 دقیقه بازی سعی می کرد با بازی بسته و دفاعی متراکم مانع از نفوذ تیم برانکو شود. تیمی که به همه تیم های لیگ گل زده بود و خط حمله ای آتشین داشت ، در برابر نفت شاید در مجموع 3 موقعیت کلیدی هم خلق نکرد. اما چرا تیم نفت این تفاوت را با باقی تیم های لیگ برتری در مصاف با پرسپولیس داشت؟

پرسپولیسی که اگر اراده کند به هر تیمی گل می زند چطور در دام نفت افتاد؟ تیمی با بحران مالی و مشکلاتی عدیده؟ منصوریان و تیمش چه کردند که صدرنشین لیگ را به زیر کشیدند؟ تیمی که با این 3 امتیاز از حالا تقریبا قهرمانی اش قطعی می شد.

منصوریان برای تقابل با پرسپولیس از شماتیکی استفاده کرد که پیشتر کارلوس کروش در ابعادی بزرگتر برای آرژانتین برنامه ریزی کرده بود. او بازی و وظایف بازیکنان را لحظه به لحظه و منطقه ای طراحی کرده بود. ابزاری که باعث می شد حریف در این تور خسته شود و با عصبی شدن ، اشتباه کند. تاکتیکی که برانکو برایش پلان دومی نداشت و نتوانست از آن بگذرد. او در شرایط گیر کردن در پرس میانی زمین ، با کم کردن فرشاد احمدزاده وآوردن بنسون سعی کرد بازی را مستقیم ادامه دهد و خط هافبکش را حذف کرد. نکته ای که دستیاران منصوریان درباره اش می گویند:«برانکو نتوانست علیرضا را سورپرایز کند. او همان طور که برنامه ریزی کرده بودیم در پازل نفت بازی کرد. وقتی نتوانست از فرصت غافلگیری استفاده کند ، خودش غافلگیر شد و پرسپولیس پیش چشم هوادارانش بازی را باخت.»

در این بازی منصوریان 90 دقیقه کنار زمین اکت داشت. فریادها و حرکت های بی پایان. چه اتفاقی سبب می شد تا علی منصور این طور جوش و خروش داشته باشد و از فوروارد نوک تا دروازه بانش را مدام با حرف هایش به پیش بخواند؟ یکی از دستیاران علی در این باره می گوید:«او تقریبا داشت همان کاری را می کرد که کارلوس کروش در بازی با آرژانتین انجام داده بود. اما چند تفاوت وجود داشت. در آن بازی تیم کارلوس برابر یکی مثل مسی 14 ثانیه کم آورد. اینجا علی تمام حواسش بود هیچ بازیکنی یک قدم اشتباه نداشته باشد. البته باز هم 5 یا 6 اشتباه رخ داد ولی شکر خدا پرسپولیس مسی نداشت. » آن همه جوش و خروش منصوریان و حالت های صورت و گفتارش بی شک ناشی از همین استرس برای بازیکنانش بوده است. او در روز بازی با پرسپولیس خودش لیبروی تیمش بود و داشت بازیکنانش را از روی خط می چید!

4141

 

 

...

منبع

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0

تبلیغات ویژه

دانلود جدیدترین نسخه ی بازی و نرم افزارهای اندروید

آمار روزانه سایت

تاریخ آگهی ها نمایش كلیك
08/01
0
49117
686
07/30
6
67653
725
07/29
31
54857
783
07/27
0
192
3
07/22
0
140910
2221

حاضرین در سایت

ما 245 مهمان و 2 عضو آنلاین داریم

  • greencard
  • ایمن نگاه هوشمند

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به روز پـیام است.© 2016-2007

<<طـبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از قالب و طرح سایت، پیگرد قانونی دارد>>