گزارش لحظه به لحظه والیبال ایران و صربستان/ اشتباههای عجیب؛ ست دوم را هم دادیم رفت!

گزارش لحظه به لحظه والیبال ایران و صربستان/ اشتباههای عجیب؛ ست دوم را هم دادیم رفت!

ورزش > والیبال -تیم ملی ایران در اولین بازی خانگی خود از ساعت 21 میزبان صربستان بود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ تیم ملی والیبال ایران پس از شکست مقابل صربستان در خانه این تیم، امشب در ورزشگاه آزادی و در حضور 12 هزار تماشاگر، میزبان این تیم قدرتمند بود. طرفداران ایرانی که از بعد از ظهر امروز آزادی را پر کرده بودند، از همان ثانیه های اول به شدت تیم ملی ایران را تشویق کردند و هیجان زیادی به بازی دادند. 

ست اول؛ 25 بر 18

در شروع بازی ایران نشان داد بسیار پر انگیزه است ولی در چشم به هم زدنی تیم صربستان 4 بر 2 از ایران جلو افتاد اما در ادامه با تیزهوشی سعید معروف و درخشش دیگر بازیکنان، بازی 5 بر 5 مساوی شد. صربستان خیلی زود نشان داد که اصلا بی انگیزه نیست و با تمام قدرت به بازی آمده است. این تیم با استفاده از سرویس های قدرتی توانست به سادگی 4 پوئن از ایران جلو بیفتد و نتیجه را 9 بر 5 کند. صربستان حتی در ادامه توانست با نتیجه 12 بر 7 جلو بیفتد تا لوزانو سریعا درخواست وقت فنی کند. 

پس از بازگشت به زمین امتیاز هشتم به ایران رسید اما خیلی زود صربها جبران کردند و امتیاز سیزدهم را از آن خود کردند.بازی یک جورهایی با همین اختلاف امتیاز پیش می رفت که یک امتیاز ایران می گرفت و یک امتیاز صربستان.وقتی صربها به امتیاز شانزدهم رسیدند زمان استراحت فنی دوم بود.

با بازگشت به زمین سرویس صربها به بیرون از زمین رفت تا امتیاز دوازدهم برای ایران شود.بی دقتی در بین بچه ها موج می زد.وقتی آنها امتیاز هجدهم را به حریف دادند دوباره لوزانو درخواست استراحت کرد تا شاید با این حربه بتواند جلو حمله صربها را بگیرد.

با بازگشت دوباره به زمین ایران امتیاز سیزدهم را گرفت.

14 - 19 به نفع صربها.درین لحظه لوزانو دو تعویض انجام داد و میرزاجانپور و عبادی پور را وارد زمین کرد.این ورود منجر به این شد که در یک رفت و برگشت معنوی نژاد با قدرت آبشار خودش را بزند،آبشاری که بیرون از زمین فرود آمد.کار سخت شده بود و امتیاز به عدد 5 رسیده بود.وقتی سرویس معنوی نژاد هم به بیرون رفت این اختلاف به عدد شش رسید.

22 - 16 به نفع صربها.توپ و سرویس در اختیار آنها بود.ضربه را که زدند در یک رفت و برگشت امتیاز 17 به ایران رسید.این بار سعید معروف پشت سرویس ایستاد.سرویسی که با آبشار حریف تبدیل به امتیاز برای آنها شد.23 - 17.بی دقتی بازیکنان ایران و ضربه ای که به توپ زدند امتیاز 24 را برای صربستان به همراه داشت.هرچند سرویس آنها در امتیاز 18 برای ایران به بیرون رفت اما آنها سرویس میلاد عبادی پور را تبدیل به امتیاز کردند تا در ست اول برنده باشند.

ست دوم؛ 25 بر 22

در شروع ست دوم بازهم صرب ها بهتر عمل کردند ولی روی تلاش بچه ها بازی 2 بر 2 شد ولی باز هم کابوس ایران. آتاناسویچ که پشت سرویس ایستاد کار سخت شد. او یک امتیاز از سرویس گرفت و در ادامه صرب ها باز هم به امتیاز رسیدند تا اختلاف به عدد 3 برسد؛ 5 بر 2. لوزانوی عصبانی در این لحظه وقت فنی گرفت و سر بازیکنانش داد و بیداد کرد. اما ظاهرا دادهای او هم کارساز نبود. در بازگشت به زمین معنوی نژاد به سادگی هر چه تمام توپ را دست مدافع صرب کوبید تا این تیم 6 امتیازی شود. لوزانو سریعا دو تعویض در زمین انجام داد. آتاناسویچ هم لطف کرد و سرویس خود را به اوت زد تا خیال همه را کمی راحت کند. 

تعویض های لوزانو در ادامه جواب داد و ایران توانست یک امتیاز سرویس بگیرد. زرینی می رفت که کار صرب ها را دشوار کند اما در نهایت میهمان بود که 8 بر 5 به وقت اولی فنی رسید. 

در برگشت ایران اختلاف به عدد 2 رسید ولی صرب ها دوباره روی تور موفق بودند و توانستند اختلاف را به 4 برسانند. ایران در این لحظات باز هم شکست خورده به نظر می رسید. تیم ملی همچنان روی دریافت ها و دفاع روی تور ناموفق بود.  

ناگهان ایران دوباره جان گرفت و موفق شد سه امتیاز پشت سر هم بگیرد. این اتفاق با درخشش زرینی، موسوی و میرزاجانپور اتفاق افتاد. امیتازها 13 بر 11 شد و سریعا صربستان وقت فنی گرفت. در بازگشت به زمین میرزاجانپور یک دفاع فوق العاده کرد و ایران به امتیاز 12 رسید. او دوباره یک دفاع جانانه دیگر کرد تا بازی 13 بر 13 شود. 

15-15؛ این نتیجه بازی در ادامه بود اما صربستان بازهم با درخشش آتاناسویچ توانست امتیاز شانزدهم را بگیرد و تیمش را به استراحت فنی ببرد. 

در بازگشت به زمین ایران امتیاز اول را گرفت اما در ادامه صربستان هم امتیاز گرفت و باز هم بازی پینگ پنگی ادامه داشت تا دو تیم 18 بر 18 شوند. صربستان در ادامه با یک آبشار فوق العاده به امتیاز 19 رسید اما اشتباه در سرویس ایران را با آنها برابر کرد. در ادامه ایران باز هم نتوانست دفاع کند تا صربستان به امتیاز 20 برسد. اتفاق بد این بود که آتاناسویچ پشت سرویس ایستاد اما در یک رفت و برگشت زرینی با یک ابشار قدرتمند امتیازها را مساوی کرد. 

صرب ها بعد از این اتفاق سریعا درخواست زمان استراحت کردند. تیم ها به زمین برگشتند و زرینی سرویس خود را به اوت فرستاد. بدتر از این نمی شد. صربستان روی ضعف ایران در دفاع روی تور به امتیاز بیست و سوم رسید. لوزانو سریعا درخواست وقت استراحت فنی کرد. ایران 23 بر 22 عقب بود. 

دوباره رد و بدل امتیازها ادامه داشت تا بازی 21-21 شود اما یک خطای تور سالن را منفجر کرد تا ایران به امتیاز 22 برسد. در ادامه شاهکار حمزه زرینی! توپ بسیار خوبی را در میان بهت همگان به اوت کوبید. در چشم به هم زدنی صربستان سه امتیاز متوالی گرفت. در ادامه هم سرویس فوق العاده حریف باعث شد تا میرزاجانپور به جای آبشار زدن تنها مجبور شود با ساعد توپ را به زمین صربستان بفرستد. در برگشت هم آنها یک جای خالی انداختند و به امتیاز 25 رسیدند. این بود نتیجه وقت استراحت فنی صربستان!

ست سوم؛ 

در شروع ست سوم سرویس را صربستان زد ولی با اشتباه زرینی امتیاز اول به آنها رسید. سرویس دوم صربستان هم مثل آب خوردن امتیاز شد، فقط سر یک رودربایستی برای گرفتن توپ. در ادامه مباشری با یک آبشار قدرتمند اولین امتیاز ایران را گرفت. با سرویس خوب میرزاجانپور ایران به امتیاز دوم رسید. باز هم سرویس میرزاجانپور و توپ برگشتی به زمین ایران که موسوی آن را با یک آبشار خوب تبدیل به امتیاز سوم کرد. اما صربستان در ادامه یک امتیاز گرفت و نتیجه 3 بر 3 شد. 

باز هم اشتباه از ایران. سرویس این تیم به سادگی در زمین ایران خوابید، با وجود آنکه قدرتی نبود. با اشتباه در سرویس بعدی توپ به ایران رسید. زرینی یک سرویس فوق العاده زده و در حالی که شانس صد در صد در اختیار ایران بود، دست آخر آتاناسویچ برای صربستان امتیاز گرفت. سرویس بعدی این تیم هم امتیاز شد تا ایران 4 بر 6 عقب بیفتد. سرویس های آتاناسویچ قابل مهار به نظر نمی رسید. سرویس بعدی او به اوت رفت و ایران امتیاز پنجم را گرفت. 

موسوی با خراب کردن سرویس خود به حریف امتیاز هفتم را داد اما ایکیچ هم سرویسش را خراب کرد تا ایران هم یک امتیاز بگیرد. میرزاجانپور توپ بعدی را برای ایران امتیاز کرد تا دو تیم 7 بر 7 شوند. با سرویس سعید معروف و دفاع بد صرب ها، می رفت که ایران به امتیاز هشتم برسد ولی آتاناسویچ که انگار دفاع ایران را به بازی گرفته بود، از پشت خط آبشار زد و امتیاز هفتم را گرفت. 

دو تیم به وقت استراحت فنی رفتند. در بازگشت به زمین میرزاجانپور امتیاز هشتم را برای ایران گرفت و در ادامه بازهم آتاناسویچ به سادگی دو دفاع روی تور ایران را مغلوب کرد و امتیاز نهم را برای تیمش گرفت. غلامی هم در ادامه ایران را به امتیاز 9 رساند تا دو تیم مساوی شوند. 

سرویس ایران را مدافعان صرب با دفاع به زمین ایران فرستادند تا موسوی با یک آبشار محکم ایران را به امتیاز دهم برساند. سپس صربستان روی یک آبشار ساده باز هم به امتیاز رسید. دفاع روی تور ایران می توانست بهتر کار کند. مباشری در ادامه امتیاز یازدهم ایران را روی توپ حاضر و آماده سعید معروف گرفت. امتیاز دوازدهم هم با دفاع فوق العاده سعید معروف به دست آمد تا ایران با دو امتیاز جلو بیفتد. 

14-11؛ ایران با یک بازی خوب توانست سه امتیاز از حریف خود جلو بیفتد. مباشری به راحتی حتی می توانست امتیاز پانزدهم را هم بگیرد اما هیچکس نفهمید چرا اینقدر ضربه اش را بد زد و امتیاز را به حریف داد. همین امتیاز می رفت که بازی ایران را خراب کند اما موسوی با توپ گیری فوق العاده مرندی، امتیاز پانزدهم ایران را گرفت. 

در ادامه بازهم شاهکار مباشری. او این بار توپ را اینقدر بد زد که صربستان آن دفاع کرد و به امتیاز رسید. در ادامه ایران امتیاز شانزدهم را با درخشش زرینی گرفت و دو تیم به وقت استراحت فنی رفتند. وقتی تیم ها برگشتند صربستان امتیاز گرفت و سپس ایران. نتیجه 14 بر 17 به نفع ایران. 

مباشری سرویس خود را به اوت زد تا هت تریک کرده باشد. ایران امتیاز بعدی را گرفت و باز هم آتاناسویچ آبشار خود را با وجود دو دفاع ایران به سادگی تبدیل به امتیاز کرد. امتیازها 18-16 به نفع ایران. سرویس صربستان به اوت رفت تا ایران صاحب امتیاز نوزدهم شود. لوزانو تعویض کرد و ایران سه مهاجمه شد. 

252 43

...

منبع

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0

تبلیغات ویژه

دانلود جدیدترین نسخه ی بازی و نرم افزارهای اندروید

آمار روزانه سایت

تاریخ آگهی ها نمایش كلیك
08/01
0
21722
218
07/30
6
67653
725
07/29
31
54857
783
07/27
0
192
3
07/22
0
140910
2221

حاضرین در سایت

ما 86 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به روز پـیام است.© 2016-2007

<<طـبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از قالب و طرح سایت، پیگرد قانونی دارد>>