برانکو:پارسال این همه بازیکنان اشتباه کردند، چرا نگفتید در حد پرسپولیس نیستند؟

 

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ برانکو ایوانکویچ بعد از بازی با فولاد در کنفرانس خبری بازی گفت:«خیلی متاسفم که در 95 دقیقه نتوانستیم این جمعیت را خوشحال کنم و ببرم. ولیبچه های تیمم مقصر نیستند. همه به من گفتند توپ عالی شاه گل بوده، ما موقعیت های زیادی ایجاد کردیم ولی باز مثل فصل قبل شانس های زیادی از دست دادیم. می دانیم و باور داریم همه بازی های مان بخصوص در تهران سخت است و تیم ها می آیند که عقب بنشینند و فضا را ببرند و دنبال ضدحمله جلوی ماست. فولاد فقط یک بار روی دروازه ما آمد و گل زد و به اشتباه خودمان ضربه خوردیم. ولی این بازی به ما نوید داد که کیفیت مان بالاست. خودتان می دانید اول فصل است و مشکلاتی پیش می آید. می بینید هیچ تیمی 6 امتیاز ندارد. باز از هواداران تشکر می کنم و به بازیکنانم برای نظم و تلاش شان تبریک می گویم. با کار مضاعف به خواسته مان می رسیم.»

خبرنگاری از برانکو درباره کیفیت پایین ربیع خواه پرسید .اینکه آیا این بازیکن را باشگاه به برانکو تحمیل کرده است؟ که مربی پرسپولیس گفت:«من با این ارزیابی موافق نیستم. ربیع خواه فقط یک اشتباه کرد. همیشه بالاخره یک نفر اشتباه می کند اما خودتان باید بدانید که او بازیکنی بسیار سرعتی است که ربیع خواه غیر یک اشتباه ، کار بدی نکرد. ربیع خواه کیفیت مورد نظر پرسپولیس را دارد اما در آینده می بینید که چه اتفاقی می افتد. من از دو بازی اول ، از ترکیب دفاعی جدید تیمم راضی هستم.»

برانکو در پاسخ به اینکه تیم ها می آیند جلویش دفاع کنند ، چه برنامه ای برابرشان خواهی داشت، گفت:«هر تیمی قطعا سه یا چهار شانس نیم بند برابر ما خواهد داشت و این را می دانیم. ما وظیفه داریم که در تمام 90 دقیقه حمله کنیم ، قطعا رقبای ما هم موقعیت هایی خواهند داشت. مشکل از خط دفاع مان نیست و از آنها خیلی راضیم.اگر زودتر گل می زدیم و داور گل مان را می پذیرفت ، بازی را 5 بر یک می بردیم. ما با آگاهی ریسک بازی هجومی را می پذیریم. بازیکنانم اتفاقا خیلی هم خوب بودند. این را هم باید بدانید ما مقابل فولاد بازی کردیم. تازه فشار روی تیم ما، روی شان نبود. ما آگاهانه ریسک می کنیم که حمله کنیم . آنها فقط یک توپ آوردند و گل شد اما برای این گلی که خوردیم دست از ریسک مان بر نمی داریم.»

آیا بازیکنان پرسپولیس خسته بودند و چرا برانکو از خرید های جدیدش استفاده نکرد؟ این سئوالی بود که برانکو درباره اش گفت:«فرشاد چند موقعیت خوب از دست داد ولی خیلی خوب بازی کرد. من برنامه داشتم ساسان انصاری را بیاورم ولی در این بازی دو مهاجم آوردم. مهدی و ولادمیر را آوردم که بازی را ببرم. ولادمیر می توانست گل بزند. ما 4 تا گل در دقایق پایانی داشتیم ، اما این اتفاقات پیش می آید. من هر بازی را به وقتش بازی می دهم.»

سئوال بعدی از برانکو درباره دلیل تغییر پست محمد انصاری و بردنش به دفاع وسط بود که برانکو گفت:«من مخالف نظر خبرنگاران نیستم. ربیع خواه یا ماهینی اگر اشتباه می کردند ، الان می گفتید آنها در حد پرسپولیس نیستند؟ خب ربیع خواه هم اشتباه کرد. انصاری در دو بازی اخیر بهترین بازیکن ما بوده. او در دفاع چپ عالی است اما در این بازی در دفاع وسط هم عالی بود. در دو بازی یک شانس گل به حریفان دادیم ، او در این پست برای آینده اش شانس دارد. پارسال خیلی از بازیکنان ما اشتباه کردند اما چرا هیچ کدام تان یک بار نگفتید؟چرا امروز هیچ کدام تان از اشتباه داور نگفتید؟ اگر توپ ما گل شده بود الان شرایط خیلی فرق داشت.»

4141

 

 

...

منبع

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0

تبلیغات ویژه

دانلود جدیدترین نسخه ی بازی و نرم افزارهای اندروید

آمار روزانه سایت

تاریخ آگهی ها نمایش كلیك
08/06
6
79852
1187
08/05
34
167874
1743
08/04
16
170834
1395
08/03
9
203743
2614
08/02
2
100936
802

حاضرین در سایت

ما 102 مهمان و یک عضو آنلاین داریم

  • moosa59

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به روز پـیام است.© 2016-2007

<<طـبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از قالب و طرح سایت، پیگرد قانونی دارد>>