واکنش کاربران خبرآنلاین به رفتار سه ستاره تیم ملی والیبال

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ ؛ روز گذشته و در مراسم رژه افتتاحیه المپیک سه والیبالیست مطرح کشورمان حاضر نشدند. سعید معروف، شهرام محمودی و محمد موسوی در اعتراض به عدم حضور امیر خوش خبر سرپرست تیم ملی والیبال، در رژه حاضر نشدند. معروف در صفحه شخصی اینستاگرامش علت را به وضوح اعتراض به عدم حضور خوش خبر عنوان کرد اما موسوی درباره اندازه نبودن لباس هایشان گفت. پی از این واقه ما از شما مخاطبان خبرآنلاین پرسیدیم که این کار ورزشکارانمان درست بود یا خیر؟

شخصی در این باره نوشت: خیر. اصلا توجیه پذیر نیست و باید برخورد بشود." همچنین شخص دیگر معتقد بود باید با این بازیکنان برخورد شود و نوشت: "به نظرم همین امروز باید برشون گردونن." 

دوست عزیزی دیگری هم که رفتار والیبالیست ها را اشتباه دانسته بود نوشت: "کار آنها کاملا اشتباه بود . اگر دلیلشان عدم شرکت یک فرد غیر ورزشکار در رژه بود که باید گفت در رژه فقط افراد ورزشکار شرکت میکنند و اگر بهانه ان لباسها بود که دلیلشان کودکانه بوده ؛ اصولا زیادی لیلی به لالای این والیبالیستها گذاشته شده و برای خودشان خود مختار شده اند"

عماد دیگر مخاطب خبرآنلاین هم چنین نظری داشت و نوشت:"به اینا انقدر لقب فوق ستاره و این چیزا رو دادند، که دیگه نمی شه جمعشون کرد. هیج کدوم از این سه نفر جزو 3 نفر برتر پست خودشون تو دنیا نیستند.اما متاسفانه رسانه های داخلی این توهم رو در این ها ایجاد کردند، که بهترین در پست خودشون هستند."

شخصی که اسمش را ننوشته بود گفت: بازیکن سالاری یعنی همین. رفته المپیک که برای یک ملت مسابقه بدهد. بعد خودسر تصمیم می گیرد که در رژه شرکت نکند. باید چنین بازیکنانی اخراج شوند تا درس عبرت بقیه شوند. سعید معروف تا چندی دیگر رییس فدراسیون را هم تعیین می کند."

همچنین عزیزی دیگر نوشت:به نظر من، نه. کار درستی نکردن. این اولین باری بود که والیبال می رفت المپیک و باید همه به شکل متحد حضور می داشتن. به ضرر خودشون شد. این مراسم زیبا رو از دست دادن. می تونستن بعدا اعتراضشون رو جور دیگه ای اعلام کنن."

اما بعضی از مخاطبان خبرآنلاین رفتار معروف، موسوی و محمودی را درست دانستند. شخصی در این مورد نوشت:"خوب کاری کردن.تا مسئولان باشن که کسی رواز قلم نندازن.

دوست عزیزی هم که با کار ملی پوشان والیبال موافق بود نوشت: افتخار هر ورزشكاريه كه در رژه شركت كنه چون براي حضور در اين عرصه سال ها عرق ريختند پس اگر افرادي اعتراض دارند بايد اعتراضشون بررسي بشه چون اين ها همه قهرمانان ما هستند و كسي بي دليل اين اقدام رو نمي كنه. پس من با سعيد معروفم موافقم."

رضا نوشت:رفتن و نرفتنشون ظلم و بی ادبی به مردم که محسوب نمی شده. خللی هم در رژه وارد نشده.با منطق خودشون کار درست را انتخاب کردن. اینکه فکر کنیم چون من سه صبح بیدار شدم تو رو ببینم، تو هم باید تو رژه می بودی تا من ببینمت، بیشتر خودخواهیه به نظر من."

شخص دیگری هم موافق این کار بود و هم مخالف. او نوشت: اگر حرف معروف درست باشد، بسیار بسیار کار درست و جوانمردانه ای انجام داده اند. ولی اگر به حرف موسوی باشد، همین امروز باید برگردند تهران ما که می دونمی لباس ها اندازه بوده"

 

 

256 41

 

 

 

 

 

...

منبع

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0

تبلیغات ویژه

دانلود جدیدترین نسخه ی بازی و نرم افزارهای اندروید

آمار روزانه سایت

تاریخ آگهی ها نمایش كلیك
08/04
0
21214
129
08/03
9
203743
2614
08/02
2
100936
802
08/01
56
115095
1801
07/30
6
67653
725

حاضرین در سایت

ما 156 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به روز پـیام است.© 2016-2007

<<طـبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از قالب و طرح سایت، پیگرد قانونی دارد>>