آقای عبدولی! مشکل دقیقا خودت هستی

آقای عبدولی! مشکل دقیقا خودت هستی

ورزش > کشتی -سعید عبدولی باخته و نتیجه نگرفته، این البته اتفاق خیلی عجیبی نیست و برای این نیست که حالا از او انتقاد می شود.

فرهاد عشوندی-خبرگزاری خبرآنلاین:همان طور که پیش بینی می شد سعید عبدولی نتوانست در المپیک موفقیتی بدست بیاورد. او کشتی اولش را در رقابتی نزدیک به مادسن دانمارکی باخت. این سومین بار بود که سعید به مادسن می باخت. مثل همیشه هم پیرمرد دانمارکی با اتخاذ تصمیم و استراتژی درست از سعید امتیاز گرفت و برد. باز هم سعید همه آن اشتباهات همیشگی اش را تکرار کرد که ببازد. اینکه در فن کشتی خودش نتوانست از موقعیت و برتری نسبی اش استفاده کند ، یک سوی ماجراست و اینکه از همان ابتدای مسابقه می شد دید سعید دنبال بهانه ای است برای توجیه ناکامی احتمالی ، ماجرایی مهمتر. او باز رفت و شروع کرد به اعتراض. کارت زرد از داوران گرفت. با رئیس تشک کلی بحث کرد ، درحالی که 30 ثانیه وقت داشت و می توانست سرنوشتش را خودش بسازد، نجنگید. وایستاد و غر زد. همین چندی قبل بود که به برنامه آیین پهلوانی صدرالدین کاظمی رفته بود ،خودش داشت می گفت رویش نشده بعد از مسابقات جهانی درباره ناداوری بگوید، چون فکر می کرده مردم دیگر پس می زنند. حالا هم نه محمد بنا و نه مسئولان ورزش، هیچ کدامش ان باور ندارند ، جفایی در حق سعید شده باشد. او اما باز خود را صاحب حق می داند. صاحب این حق که روی میز رئیس تشک کشتی اش بکوبد و فریاد بزند«... توی این المپیک و هرچی هست.»
او که خود را مدام صاحب حق می داند و اصلا می رود تا بگوید دیدید حقم را خوردند، تا زمانی که بنایش بر این حق بی پایان باشدف تا ابد هم تغییری نمی کند و فقط می رود تا فرصت سوزی کند. این رفتارهای عبدولی دیگر برای همه هموطنانش هم عادی شده است. شاید با این روحیه بهتر باشد سعید مدتی بی خیال شود و برود فکر کند ، چرا این طور می شود؟ چرا هر بار او و هربار همین رفتارها؟
سعید عبدولی باید بپذیرد که ریشه بسیاری از تمام این مشکلات، در خودش است و تا تغییری اساسی در رفتارهایش ندهد، هیچ چیز برایش عوض نمی شود. شاید اصلا به همین دلیل بود که چند ماه قبل حتی محمد بنا هم نمی خواست او را در اردوی تیمش داشته باشد و با وساطت ، بخشیدش . شاید بنا از این روز و این اتفاقات و تکرار تاریخ می ترسید که سرش آمد. سعید اشتباهات بزرگی که مدام تکرار می شوند ، دوران قهرمانی اش را تباه کرده است. او می تواند خود را قربانی ابدی ناداوری بداند و بگوید طلسمی به کارش افتاده . اما حتی اگرطلسمی هم باشد ، باید دلیلش را در زندگی خودش بجوید.
43 43

...

منبع

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0

تبلیغات ویژه

دانلود جدیدترین نسخه ی بازی و نرم افزارهای اندروید

آمار روزانه سایت

تاریخ آگهی ها نمایش كلیك
08/04
1
68196
523
08/03
9
203743
2614
08/02
2
100936
802
08/01
56
115095
1801
07/30
6
67653
725

حاضرین در سایت

ما 114 مهمان و یک عضو آنلاین داریم

  • psbduct2

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به روز پـیام است.© 2016-2007

<<طـبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از قالب و طرح سایت، پیگرد قانونی دارد>>