سعید علی حسینی از شانس بالای بهداد برای کسب مدال می گوید/ اگر کسی وزنه من را بزند مدال می‌گیرد

مرتضی رضایی خبرنگار اعزامی خبرآنلاین به ریو؛سید علی حسینی وزنه بردار سنگین وزن ایران که به خاطر دوپینگ محروم شده بود این روزها تمرین می کند تا دوباره به رقابت های حرفه ای باز گردد. حسینی درباره موفقیت تیم وزنه برداری ایران در المپیک گفت: هم كيانوش و سهراب در اين مدت تمرينات خوبي انجام داده بود و از قبل هم شانس هاي طلا ما در المپیک بودند. خدا رو شكر روز مسابقه هم آن جيزي که ميخواستيم اتفاق افتاد يعني روز خوب هر دو عزيز بود و خدا رو شكر توانستند نتيجه زحماتشان رابگيرند.من هم به نوبه خودم به این دو عزیز تبريك ميگویم.

حسنی که خودش در ماده فوق سنگین وزنه می زد درباره بهداد سلیمی و اینکه چقدر شانس کسب مدال دارد گفت: بهداد سليمي با توجه به آن اتفاق بدي كه برایش اتفاق افتاد کمی اوايل اردو كارش را سخت كرد ولي با اراده و بشتكار خوبش خودش را به مسابقات رساند و اميدوارم بتواند در مسابقه هم مثل هميشه ظاهر بشود و سومين مدال كاروان وزنه برداري را برای ما بگیرد.

حسینی در ادامه گفت: بهداد با وزنه بردار گرجستانی باید رقابت کند که این رقابت هم نزدیک خواهد بود. او در مسابقات اروپایی وزنه های خوبی زد و امیدوارم بهداد با روحیه و انگیزه ای که دارد و همچنین با تجربه بالایش بتواند دومین مدال طلای المپیکش را کسب کند. 

او در مورد اینکه شایعاتی شده مبنی بر اینکه فدراسیون جهانی نمی خواهد ایران سه مدال طلا کسب کند گفت: 100% ما ميتوانيم سومين مدال طلا را کسب کنیم و از اين بابت من مشكلي نميبينم فقط باید عملكرد خوبي در این روز داشته باشيم تا انشاالله سومين مدال طلا رو هم بكيريم.

وزنه بردار فوق سنگین ایران در مورد عملکردكاروان امام رضا گفت: خوب مثل جهار سال بيش مشخص بود كه ما شروع مدال هایمان با وزنه برداری، کشتی و تکواندو خواهد بود. ما در شمشیربازی خیای خوب ظاهر شدیم و این نوید را می دهد که در دوره های آینده می توانیم مدال کسب کنیم.

حسینی ادامه داد: در مورد وزنه برداري هم از قبل با توجه به ركورد هايي كه بچه ها در تمرينات بدست آورده بودند شانس طلاي كيانوش و سهراب بيش بيني مي شد و همچنين بهداد سليمي می تواند براي طلا رقابت نزديكي را با رقيبش داشته باشد. در مورد اقاي هاشمي و براري هم باید بگم اين عزيزان هم خوب ظاهر شدند و برای بدست آوردن مدال حركت ريسكي انجام دادند كه متاسفانه به مدال كرفتن ختم نشد. در كل وزنه برداران كشورمان نماينده خوبي بودند که انشاالله با طلاي بهداد عزيز اين موفقيت تكميل شود.

حسینی در مورد شرایط خودش هم گفت: هميشه اين موضوع فكرم را به خودش مشغول كرده كه كاش منم اجازه حضور در مسابقات داشتم تا بتوانم برای كشورم مدال بيارم. شما نگاه كنيد من با وزنه هاي 206 و 245 و مجموع 451 ميتوانستم جزو مدال آوران المپيك لندن باشم و حتي اكر كسي بتواند مجموع وزنه هاي من رابزند، 100% روي سكو قرار خواهد گرفت.

 

 

256 41

...

منبع

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0

تبلیغات ویژه

دانلود جدیدترین نسخه ی بازی و نرم افزارهای اندروید

آمار روزانه سایت

تاریخ آگهی ها نمایش كلیك
08/02
0
3360
21
08/01
56
115095
1801
07/30
6
67653
725
07/29
31
54857
783
07/27
0
192
3

حاضرین در سایت

ما 96 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به روز پـیام است.© 2016-2007

<<طـبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از قالب و طرح سایت، پیگرد قانونی دارد>>