دردسر جدید برای مردی که استقلال شانس آورده او را در اختیار دارد

دردسر جدید برای مردی که استقلال شانس آورده او را در اختیار دارد

ورزش > لیگ برتر -ایسنا نوشت: عضو هیات رییسه سازمان لیگ با توجه به این که سازمان بازرسی کل کشور به حضور افتخاری در کمیته‌ فوتسال ایراد گرفته است از ریاست کفاشیان پیش از جام جهانی در کمیته‌ فوتسال خبر داد.

هیات رییسه سازمان لیگ فوتسال دیروز با حضور (دوشنبه) همه اعضا برگزار شد. این جلسه که آخرین حضور رضا افتخاری در کمیته‌ فوتسال بود با تصویب برخی مصوبات همراه شد.
کریم منصوری، عضو هیات رییسه سازمان لیگ در این باره ایسنا، گفت: در جلسه دیروز (دوشنبه) درباره یکی از بازیکنان که با دو باشگاه قرارداد بسته بود، تصمیم گیری کردیم. قرار شد که باشگاه‌های شهرداری ساوه و ارژن شیراز با یکدیگر کنار بیایند در غیر این صورت برای این بازیکنان کارت صادر نخواهد شد.
وی همچنین از موافقت هیات رییسه با حضور طرح و توسعه قزوین در لیگ برتر خبر داد و خاطر نشان کرد: این تیم ورودی‌اش را پرداخت کرده است و کارت بازیکنانش نیز از سوی سازمان لیگ صادر شده و مشکلی برای حضور در مسابقات را ندارد.
عضو هیات رییسه سازمان لیگ همچنین درباره ادامه حضور سید رضا افتخاری در کمیته‌ فوتسال و سازمان لیگ نیز، توضیح داد: افتخاری بیشتر از این در سیستم نمی‌ماند و علی کفاشیان با حفظ سمت رییس کمیته‌ فوتسال خواهد شد. قرار شده ظرف امروز و فردا تکلیف سازمان لیگ را روشن کنند. علی کفاشیان تنها گزینه ریاست کمیته‌ فوتسال و سازمان لیگ است و قرار بر این شده که او این مسئولیت را بر عهده بگیرد. رضا افتخاری نیز ظاهرا بیشتر از این تمایل به ادامه همکاری ندارد، چون سازمان بازرسی کل کشور به دلیل دو شغله بودن به او اجازه کار در فوتسال را نمی‌دهد. بنابراین فکر می‌کنم که کفاشیان قبل از جام جهانی روی صندلی کمیته‌ فوتسال بنشیند.
گفته می‌شود که کفاشیان برای ریاست در کمیته‌ فوتسال خواستار تهیه دفتر جداگانه‌ای در کنار ساختمان فعلی شده است، منصوری در این باره نیز، توضیح داد: ساختمانی که مجاور دفتر فعلی سازمان لیگ خریداری شده است مربوط به دو ماه قبل است یکی از مشکلاتی که افتخاری دارد همین است. اگر او برود مشخص نیست که کفاشیان هزینه‌های مربوط به این ساختمان را متقبل شود یا خیر، چرا که تا الان 500 میلیون بابت ساختمان پرداخت شده است. زمانی که قرار شد این ساختمان خریداری شود، دلیل افتخاری این بود تا دفتری برای کفاشیان تهیه کنیم تا به عنوان رییس کمیته‌ فوتسال آسیا مستقر شود. ما می خواستیم به فوتسال شخصیت دهیم و کفاشیان کارهای فوتسالی‌اش را در این دفتر انجام دهد.
عضو هیات رییسه سازمان لیگ در پایان صحبت‌های خود درباره احتمال حضور عباس ترابیان به عنوان دبیر سازمان لیگ فوتسال، عنوان کرد: به هیچ وجه حضور ترابیان در سازمان لیگ مطرح نشده است. اگر قرار باشد او به سازمان لیگ بیاید، ابتدا باید در هیات رییسه موافقت شود. دبیری سازمان لیگ انتخابی است نه انتصابی. اساسنامه این را می‌گوید . ضمن این که ما با حضور او مخالف هستیم و معتقدیم که نباید به عقب بر گردیم. ما چهار سال تلاش کردیم تا صدماتی که ترابیان به فوتسال وارد کرده بود را جبران کنیم. بازگشت او به فوتسال دور بر گردان است و ما مخالف آنیم.
به گزارش خبرآنلاین؛ این موضوع می تواند دردسری جدید برای افتخاری باشد که چند روز قبل گفته بود با توجه به تجربه بالایی که دارد، استقلال شانس آورده او را به عنوان مدیرعامل خود دارد.
43 43

...

منبع

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0

تبلیغات ویژه

دانلود جدیدترین نسخه ی بازی و نرم افزارهای اندروید

آمار روزانه سایت

تاریخ آگهی ها نمایش كلیك
08/03
0
26770
390
08/02
2
100936
802
08/01
56
115095
1801
07/30
6
67653
725
07/29
31
54857
783

حاضرین در سایت

ما 283 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به روز پـیام است.© 2016-2007

<<طـبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از قالب و طرح سایت، پیگرد قانونی دارد>>