تشکر پیشکسوت استقلال از وزیر ورزش برای توجه به پیشکسوتان

به گزارش پایگاه خبری صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور، دکتر محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان عصر سه شنبه به همراه حمیدرضا گرشاسبی مشاور وزیر و مدیرکل حوزه وزارتی، محمد جمشیدی مدیرعامل صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان و مصطفی لشگری مدیر روابط عمومی و چند تن از اعضای صندوق با حضور در منزل علی جباری یکی از پیشکسوتان و بزرگان فراموش‌نشدنی باشگاه استقلال و فوتبال ایران از او تجلیل کردند.

جباری که سال ها درگیر بیماری است، حالا 5 سال از فوت تنها پسرش، تنها دخترش نیز به دلیل تومور مغزی به کما رفته و دوران سختی را سپری می کند.

**وزیر ورزش: آقای جباری به گردن ما و ورزش حق دارد

دکتر محمود گودرزی با ابراز همدری خطاب به جباری و همسرش گفت: تقدیر این طور بوده و آنچه که خداوند تعیین کرده ثانیه ای عقب و جلو نمی رود. شما همه تلاشتان را برای فرزندانتان انجام دادید ولی خواست خداوند این بوده است. درباره دخترتان هرکمکی بتوانم انجام می دهم. با دکتر ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی که بیمارستان های تأمین اجتماعی زیرنظر او است، صحبت می کنم تا به بیمارستان خوبی انتقالش دهند.


وزیر ورزش به جباری گفت: شما به گردن ما و ورزش حق دارید. تصمیم به تجلیل از شما را داشتم ولی وقتی شنیدم دخترتان در بیمارستان بستری شده گفتم هرجور شده باید حضور یابم و احوالتان را بپرسیم.

دکتر گودرزی با اشاره به اهمیت جایگاه پیشکسوتان نیز اظهار داشت: برای حمایت از این رده هر اقدامی که بتوانیم انجام می دهیم. به تازگی مصوبه ای را برای استخدام قهرمانان به دولت ارائه دادم که تصویب شد. قهرمانان نباید دغدغه شغل داشته باشند. ان شالله از مشکلات آن ها کم شود. البته برخی از پیشکسوتان وضعیت مالی خوبی دارند که باید رعایت کنند تا توجه بیشتری به دیگران شود. در مورد پرداخت حقوق ها ارزش گذاری ها باید تغییر کند.

دکتر گودرزی در پایان بیان کرد: با افتخاری سرپرست باشگاه استقلال هم صحبت کردم که به پیشکسوتان باشگاه توجه بیشتری شود. پیشکسوتان چشم و چراغ ما هستند ان شالله هم آن ها را دور هم جمع و همفکری می کنند تا تیم استقلال از این بحران خارج شود. باید حواشی کم شود و اجازه دهند تیم در فضای آرام تری کار خود را انجام دهد.

*جمشیدی: حساسیت وزیر نسبت به مسائل پیشکسوتان استثنایی است

محمد جمشیدی، مدیرعامل صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور نیز در این دیدار با تأکید بر اهمیت جایگاه پیشکسوتان خاطرنشان کرد: همه کارها و خدمات برای این رده را به دستور دکتر گودرزی انجام می دهیم. حساسیتی که وزیر نسبت به موضوع پیشکسوت دارند در چند سال اخیر استثنایی بوده. من در چند سالی که در ورزش هستم این موضوع را لمس کرده ام. نگاه دکتر گودرزی به جامعه پیشکسوت ما را بر این داشته که هرکاری از دستمان برمی آید انجام دهیم.

وی گفت: کارهای بیمه جباری تا الان انجام شده و درخواستهای ایشان نیز پیگیری خواهد شد.

جباری: از حضور شما خیلی خوشحال شدم

علی جباری پیشکسوت فوتبال ایران و باشگاه استقلال نیز با تشکر از وزیر برای حضورش بیان داشت: شما با حضورتان ما را شرمنده کردید. خوشحال شدم که به فکر پیشکسوتان هستید. امیدوارم این حمایتها همیشه ادامه داشته باشد. امروز روز خوبی بود می توانم از این روز همیشه یاد کنم.

وی افزود: قبلا تعریف دکتر گودرزی را شنیده بودم ولی امروز از نزدیک با او دیدار کردم و متوجه صحت این قضیه شدم. پیشکسوتان انتظار دارند، وقتی مقامات به دیدن آن ها می آیند یاد گذشته می افتند که چقدر زحمت کشیدند و حالا فراموش نشده اند.

جباری خطاب به دکتر گودرزی گفت: صندوق حمایت خیلی تلاش می کند، هرکاری که از دستشان برآمده برایمان انجام داده اند. من از بیمه تکمیلی هم استفاده کردم. ورزشکاران با شور و علاقه کار می کنند و انتظار و نیاز به حمایت دارند. آن ها باید کمک شوند. بالاخره زحمت می کشند. قهرمان هایی که مدال می گیرند زحمت زیادی می کشند ولی در ورزش گروهی کار به مراتب دشوارتر از ورزش های انفرادی است. در انفرادی یک نفر تلاش می کند و حقش است که به او توجه شود ولی در رشته هایی مثل فوتبال یا والیبال و بسکتبال ورزشکاران تلاش زیادی می کنند. مدال آسیایی می گیرند ولی مدال آنها از کسی که مدال انفرادی گرفته کم رنگ تر است. مزایای کمی به آن ها تعلق می گیرد. قهرمانی در رشته های تیمی خیلی سخت است.

همسر جباری نیز با اشاره به بیماری تومور مغزی دخترش که در حال حاضر در بیمارستان بستری شده و در کما به سر می برد و فوت پسرش در چند سال گذشته براثر ایست تنفسی، با وزیر ورزش از سختی های زندگی خود و جباری گفت. دکتر گودرزی هم برای دخترشان آرزوی سلامتی و برای پسرشان طلب مغرفت کرده و خانواده جباری را دعوت به صبر و آرامش کرد.

41257

...

منبع

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0

تبلیغات ویژه

دانلود جدیدترین نسخه ی بازی و نرم افزارهای اندروید

آمار روزانه سایت

تاریخ آگهی ها نمایش كلیك
08/04
1
84641
679
08/03
9
203743
2614
08/02
2
100936
802
08/01
56
115095
1801
07/30
6
67653
725

حاضرین در سایت

ما 120 مهمان و یک عضو آنلاین داریم

  • argishd@armanguard.com

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به روز پـیام است.© 2016-2007

<<طـبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از قالب و طرح سایت، پیگرد قانونی دارد>>