صادقیان: به سلیمی می‌گفتم تلاش نکن به المپیک نمی‌رسی!

حالا دست پیام در گچ است و این در حالی است که ماشین‌سازی در هفته پنجم لیگ برتر باید مقابل استقلال تهران قرار بگیرد. رسیدن پیام به این بازی حساس در هاله‌ای از ابهام قرار دارد ولی او تلاش می‌کند تا به این بازی حساس برسد. مصاحبه صادقیان با خبرورزشی را می‌خوانید.

پیام چه خبر، همچنان از تمرینات دور هستی؟
بعد از تعطیلات لیگ برتر، تمرینات ماشین‌سازی تعطیل شد ولی من از دیروز تمرینات اختصاصی و انفرادی را شروع کردم چون نباید از لحاظ بدنی عقب بیفتم.

مثل اینکه خیلی بدشانسی
واقعاً بدشانس هستم. من بدموقعی مصدوم شدم و بازی حساس با تراکتورسازی را هم از دست دادم. حالا هم باید 4 هفته دستم در گچ باشد و با این وضعیت به بازی مقابل استقلال نمی‌رسم.

پس در این بازی مهم هم غایب هستی؟
دست من از چهار جا شکسته و ۲۴ روز دیگر باید مقابل استقلال قرار بگیریم. تا آن زمان دست من جوش نمی‌خورد ولی هر طور شده باید مقابل استقلال بازی کنم چون به ماشین‌سازی دِین دارم. باید برای تیمم تلاش کنم و امیدوارم به این بازی حساس برسم. حتی برایم مچ‌بند مخصوص سفارش داده‌اند و باید در این بازی به میدان بروم.

فکر می‌کنی تیمت توانایی شکست دادن استقلال را دارد؟
بله، این پتانسیل را داریم. استقلال تیم پرقدرتی است که طبیعتاً برای برد بازی خواهد کرد ولی ما هم تیم خوبی داریم و برای برد بازی خواهیم کرد.

بازی‌های المپیک را می‌بینی؟
بله، من واقعاً برای بهداد سلیمی ناراحت شدم و تابلو حق او را خوردند. اصلاً مگر داریم این‌طوری حق بخورند، باور کنید نداریم! بهداد زحمت خودش را کشید اما ناراحتم که حقش را خوردند. با سلیمی دوستی نزدیکی داریم و او را در کلینیک دکتر نوروزی می‌دیدم. من به بهداد به شوخی می‌گفتم به المپیک نمی‌رسی پس چرا بیهوده تلاش می‌کنی! او بعد از عمل خیلی زود وزنه زدن را از بالاتنه شروع کرد. واقعاً آن تمرینات بعد از جراحی رباط صلیبی کار هر کس نبود. بهداد بنده خدا خیلی درد داشت و واقعاً برایش ناراحت شدم. البته شک نکنید که بهداد در مسابقات جهانی رکورد خودش و تمام وزنه‌بردارهای دنیا را خواهد زد.

گریه‌های محمد بنا را دیدی؟
بله، خیلی هم ناراحت شدم. محمد بنا برای ما ایرانی‌ها یک قهرمان است و هیچ وقت از بزرگی او کم نمی‌شود. قرار نیست همیشه در ورزش برنده باشیم.

503

...

منبع

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0

تبلیغات ویژه

دانلود جدیدترین نسخه ی بازی و نرم افزارهای اندروید

آمار روزانه سایت

تاریخ آگهی ها نمایش كلیك
08/07
11
217154
2990
08/06
18
240174
3260
08/05
34
167874
1743
08/04
16
170834
1395
08/03
9
203743
2614

حاضرین در سایت

ما 90 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به روز پـیام است.© 2016-2007

<<طـبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از قالب و طرح سایت، پیگرد قانونی دارد>>