مبلغ قرارداد واقعی ژوزه با باشگاه پرسپولیس فاش شد

مبلغ قرارداد واقعی ژوزه با باشگاه پرسپولیس فاش شد

ورزش > لیگ برتر -تسنیم نوشت: مدیربرنامه‌های ایرانی مانوئل ژوزه از قرارداد بحث‌بر‌انگیز این مربی با باشگاه پرسپولیس و رأیی که از سوی فیفا در این مورد صادر شد، مسائلی را افشا کرد.

باشگاه پرسپولیس در پرداخت حق و حقوق مانوئل ژوزه، سرمربی پرتغالی پرسپولیس در لیگ دوازدهم کوتاهی کرد تا فیفا رأی نهایی را در مورد پرونده شکایتی این مربی علیه این باشگاه صادر کند. در حال حاضر باشگاه پرسپولیس چاره‌ای جز پرداخت تمام حق و حقوق این مربی پرتغالی ندارد و حتی باید جریمه‌ دیر کرد و هزینه شکایت این مربی به فیفا را هم پرداخت کند.
مدیر برنامه‌های ایرانی ژوزه با تأیید این موضوع در مورد اینکه قرارداد این مربی با باشگاه پرسپولیس به چه شکل بوده است، گفت: ژوزه پس از حضورش در ایران قراردادی به مبلغ یک میلیون و هشتصد هزار یورو با باشگاه پرسپولیس امضا کرد و در واقع این قرارداد اصلی او با این باشگاه است، اما اینکه قرارداد‌های دیگری به فدراسیون ارسال شد، من در جریان آن نیستم.
وی افزود: ژوزه پس از دریافت 720 هزار یورو کارش را در پرسپولیس شروع کرد، اما بعد از مدتی او از کار برکنار شد. در آن مقطع باشگاه پرسپولیس می‌توانست برای برکناری این مربی با وی توافق کند، اما متأسفانه مقابل هتل این مربی آدم فرستادند و به تمرینات تیم هم راهش ندادند تا بلکه او خودش برود! نتیجه این کار‌های غیرحرفه‌ای این بود که او راهی کشورش شد و با استخدام چند وکیل رسماً از باشگاه پرسپولیس شکایت کرد.
مدیربرنامه‌های ایرانی ژوزه با بیان اینکه باشگاه پرسپولیس در چند سال اخیر به فکر توافق با این مربی پرتغالی نیفتاد، خاطرنشان کرد: واقعیت امر این است که نه رویانیان و نه مدیران بعد از او، برای توافق با ژوزه هیچ اقدامی نکردند و چه بسا اگر این اتفاق رخ می‌داد، الان باشگاه پرسپولیس مجبور نبود هزینه هنگفتی را پرداخت کند. در حال حاضر رأی فیفا در مورد پرونده مانوئل ژوزه اعلام شده است و باشگاه پرسپولیس غیر از اینکه باید تمام حق و حقوق ژوزه را پرداخت کند، باید دیر کرد پول او را هم بدهد. ضمن اینکه باتوجه به بازنده بودن پرسپولیس در این پرونده شکایتی، هزینه‌هایی که ژوزه در این پرونده متحمل شده را هم باشگاه پرسپولیس باید پرداخت کند.
مدیربرنامه‌های ایرانی ژوزه در پاسخ به این سؤال که آیا وکلای بین‌المللی باشگاه پرسپولیس می‌توانند با ژوزه توافقاتی در مورد این پرونده داشته باشند، تصریح کرد: مدیران باشگاه پرسپولیس که خیلی زودتر از این‌ها متوجه این قضیه بودند باید قبل از اعلام رأی فیفا برای توافق با ژوزه اقدام می‌کردند. در حال حاضر آنها فقط می‌توانند از وکلای بین‌المللی ژوزه وقت بگیرند که در چه مدتی پول وی را پرداخت کنند. حالا نمی‌دانم آنها چند روز به باشگاه پرسپولیس برای پرداخت این پول وقت بدهند.
وی در واکنش به اینکه گفته می‌شود دستیاران ژوزه هم به‌طور جداگانه از باشگاه پرسپولیس شکایت کرده‌اند، گفت: بله دستیاران این مربی هم که تعدادشان کم نبود، از باشگاه پرسپولیس شکایت کرده‌اند و به‌زودی فیفا در مورد پرونده آنها نیز رأی نهایی خود را صادر خواهد کرد.
43 43

...

منبع

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0

تبلیغات ویژه

دانلود جدیدترین نسخه ی بازی و نرم افزارهای اندروید

آمار روزانه سایت

تاریخ آگهی ها نمایش كلیك
08/02
0
2743
20
08/01
56
115095
1801
07/30
6
67653
725
07/29
31
54857
783
07/27
0
192
3

حاضرین در سایت

ما 65 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به روز پـیام است.© 2016-2007

<<طـبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از قالب و طرح سایت، پیگرد قانونی دارد>>