زرینچه: نباید منصوریان را زیر پا له کرد

البته او با ادبیات خاص خودش حرف می‌زند و به همان لحن هم از سرمربی و بازیکنان استقلال حمایت می‌کند. زرینچه با خبرورزشی حرف زد.

مقصر نتیجه‌‌گیری ضعیف استقلال چه کسی است؟ کادر فنی یا بازیکنان؟
معتقدم نه می‌توان منصوریان را مقصر دانست نه نفرات این تیم را. بلکه در فوتبال همواره اتفاقاتی از این دست رخ می‌دهد.

چه اتفاقاتی؟
اینکه شما در ابتدای راه همه جوانب امر را در نظر می‌گیرید. در یارگیری خوب عمل می‌کنید، در بحث بدنسازی بهترین روش را اجرا می‌کنید و در تعیین سیستم بازی هم راهکارهای تازه و مفیدی را در تمرینات ارائه می‌دهید ولی وقتی بازی‌ها شروع شد به یکباره همه برنامه‌ها به هم می‌ریزد. مانند اتفاقی که در ۵ دقیقه آخر بازی با صنعت‌نفت آبادان رخ داد و یک مرتبه همه چیز عوض شد. همیشه برای این مورد، بازی فینال ۱۹۹۹ اروپا بین بایرن و منچستر را مثال می‌زنم. زمانی که بایرن بازی برده را در دو دقیقه با باخت عوض کرد.

اما برخی اخبار تأیید نشده از سوی مسئولان باشگاه درباره تغییرات تا دربی به گوش می‌رسد!
در این وضعیت مدیریت باشگاه باید ساکت بماند و با این سکوت حمایتش را از کادر فنی اعلام کند. حرف زدن در این شرایط جز به حاشیه رفتن تیم کمک دیگری نمی‌کند. نباید این همه این بحث را به منصوریان دیکته کرد که نتیجه نمی‌گیرد. هم بازیکنان تیم باغیرت هستند و هم کادر فنی کاملاً استقلالی است. نباید با این صحبت‌ها منصوریان را زیر پا له کرد. او به خودی خود تحت فشار است و باید کمکش کنیم. استقلال روزهای حساسی را پشت‌ سر می‌گذارد و ما خودمان نباید آب به آسیاب دشمن بریزیم.

برخی هم بازیکنان تازه‌وارد استقلال را...!
... اتفاقاً می‌گویم که نباید این طفلکی‌ها را هم زیر تیغ برد. آنها قطعاً استقلال را دوست داشته‌اند که پیراهن این تیم را انتخاب کردند و از طرفی به فکر آبروی خودشان هم هستند. فکر می‌کنید بختیار رحمانی که به تیم ملی دعوت نشده روزهای خوبی را سپری می‌کند؟ پس نباید آنها را بیشتر از این زیر ذره‌بین برد. آنها قطعاً قبل از استقلال به فکر آبروی خودشان هستند و به این دلیل هم که شده تلاش می‌کنند. توصیه من به بازیکنان و کادر فنی این است که هیچ استرسی نداشته باشند. همه ما پیشکسوتان و هواداران پشت تیم هستیم و به این تیم امیدواریم.

43503

...

منبع

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0

تبلیغات ویژه

دانلود جدیدترین نسخه ی بازی و نرم افزارهای اندروید

آمار روزانه سایت

تاریخ آگهی ها نمایش كلیك
08/01
0
47920
683
07/30
6
67653
725
07/29
31
54857
783
07/27
0
192
3
07/22
0
140910
2221

حاضرین در سایت

ما 173 مهمان و 2 عضو آنلاین داریم

  • greencard
  • ایمن نگاه هوشمند

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به روز پـیام است.© 2016-2007

<<طـبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از قالب و طرح سایت، پیگرد قانونی دارد>>