مبعلی: رابطه خوبی با دایی دارم/ شک ندارم باز هم نتیجه می‌گیریم

مبعلی دراین گفتگو به نکات جالبی اشاره کرده و تاکید کرد: این موفقیت حاصل زحمات همه بازیکنان و تفکرات کادر فنی است .
متن پرسش و پاسخ با مبعلی را در زیر می خوانید :

این اردو برای نفت لازم بود

مبعلی درباره برپایی اردوی نفت در سرعین گفت :فکر می کنم با توجه به اینکه تمرینات ما دیر آغاز شد چنین اردویی را لازم داشتیم . ما در اینجا تمرینات بدنسازی و هوازی خیلی خوب و پر فشاری را برگزار کرده و تمریناتمان طبق برنامه ارائه شده از سوی کادر فنی با نظم و ترتیب خاصی انجام می شود .متاسفانه تکلیف باشگاه خیلی دیر مشخص شد و نگرانی هایی را ایجاد کرد.جا دارد در اینجا بگویم خیلی خوشحالم تیم نفت با تدابیر مسولان و مالکان جدید در تهران باقی مانده و نامش هم تغییر نکرده است. این اتفاق خیلی مهم و مثبتی است. خیلی از بچه ها نگران باشگاه و تیم نفت بودند اما خوشبختانه همه چیز خوب تمام شد .

شک ندارم باز هم نتیجه می گیریم

مبعلی درباره نتایج چهار هفته نخست تیم تصریح کرد:اینطور نبود ک اصلا بدنسازی نکرده باشیم .اتفاقا از زمانی که کادر فنی جدید تیم را تحویل گرفت در دو هفته ای که مهلت داشتیم تمرینات پرفشاری را پشت سر گذاشتیم و به یک مرز آمادگی نسبی رسیدیم و در سایه تفکرات مربیان و انگیزه و عزم بچه ها نتایج خوبی در شروع لیگ حاصل شد. مهمترین نکته این بوده که روند خوبی داشته ایم و اینطور نبوده که یک بازی خوب باشیم و یک بازی بد و یا در دیداری با شانس و اقبال نتیجه گرفته باشیم .در واقع تیم ما نوسان و فراز و نشیب نداشته و این اتفاق و نشانه های بسیار خوب و امیدوار کننده برای یک تیم است .
مبعلی می گوید:ماتیم یکدست و یک شکلی داریم و بازیکنان جدید در این فرصت کم توانسته اند به هماهنگی نسبی و خوبی با سایر نفرات رسیده و تاثیرگزاری خوبی داشته باشند .
تجربه نشان داده تیمی که چنین روالی داشته باشد می تواند موفق شود . به همین دلیل هم معتقدم نفت به شخصیت تیمی دست یافته و شک ندارم در هفته های آتی هم نتایج خوبی بدست می آوریم .

جدایی اسمی ها و تاثیرگذاری بازیکنان جدید

هافبک طراح و بازیساز نفت تهران درباره جدایی برخی ستاره های فصل گذشته و تاثیرگذاری نفرات جدید گفت : برخی بازیکنان اسمی فصل قبل که آزاد بودند و خواهان هم داشتند به تیم های دیگری منتقل شدند.اینکه بسیاری از نفرات نفت به پرسپولیس و استقلال رفتند نشان دهنده وضعیت این تیم بوده.با این وجود این اتفاق کمی نگران کننده بوداما بازیکنان جدید جذب شده عملکرد بسیار خوبی داشته و نشان دادند اقای دایی و کادر فنی حساب شده اقدام به جذب انها کردند.این نشان از هوش علی اقا(دایی)دارد که نفرات جدید را طوری گزینش کردند که چنین عملکردی حتی در کوتاه مدت داشته باشند و خیلی زود خود را در سیستم جدید و تیم وفق دهند.
آنها با تلاش و کوشش زیاد در تیم و تفکرات کادر فنی به خوبی جا افتاده و توانسته اند عملکرد خوبی داشته باشند .

مبعلی چگونه موثرترین بازیکن لیگ شد؟!

مبعلی که با سه گل زده در چهار هفته ایتدایی در صدر جدول گلزنان لیگ است از آنجایی که دو پاس گل هم ارسال کرده موثرترین بازیکن لیگ برتر لقب گرفته است.
مبعلی درباره درخشش خود به سایت باشگاه گفت :در وهله اول تصور می کنم بواسطه تمرینات فشرده بدنی که در شروع لیگ انجام دادیم با آمادگی بدنی خوبی وارد مسابقات شدیم .علاوه بر آن این موفقیت به تنهایی حاصل نشده و محصول زحمات کل بچه های تبم هست و اگر بازیکنان به من پاس نداده بودند من نمیتوانستم این گل ها را به ثمر برسانم و اگر ارسال هایم منجر به گل نمی شد الان در جمع موثر های لیگ نبودم .
علاوه بر این ها بر این باورم تغییر شرح وظایفم تاثیر بسزایی در عملکردم داشته. علی آقا( دایی)از من خواسته کمی جلوتر کار کنم و بیشتر در حمله مشارکت داشته باشم و اینطور نیست که مثل گذشته به عقب برگردم.در کل بنده موفیقت کنونی خود را حاصل زحمات بازیکنان و درایت کادر فنی می دانم و همین موجب شده بر خلاف سالهای قبل و اخیر که کم گل میزدم در چهار هفته ابتدایی بتوانم دو پاس گل داده و سه گل بزنم .

روی ضربات ایستگاهی خیلی تمرین می کنیم

ایمان مبعلی درباره ضربات ایستگاهی اش که منجر به گل یا پاس گل شده است گفت :آقای دایی امسال روی ضربات ایستگاهی و کاشته ها اهمیت و تاکید بسیار دارند . حتی ما تمرینات اختصاصی زیادی هم انجام میدهیم . خوشبختانه ایستگاهی زن های خوبی مانند بوعذار , اکبر صادقی , آرش رضاوند ,عزتی،ال کثیر و بچه های دیگرداریم و از سوی دیگر آوراژو میانگین قدی بالای بچه ها موجب شده در ضربات ایستگاهی و کرنرها خطرناک باشیم , برای همین است که 3 گل از 5 گل ما از روی ضربات ایستگاهی در این هفته ها به ثمر رسیده است .

وقتی تاثیر گزار هستم که تیم ببرد ,حتی اگر گل نزنم


آیا روند تاثیر گذاری ایمان مبعلی در هفته های اتی هم ادامه پیدا می کند؟!
میعلی در پاسخ به این سوال می گوید:برای من موفقیت تیم از هر چیز مهمتر است حتی از گل زدن و درخشش انفرادی خودم و بهنر شدن عملکردم طبق امار.تیم ببرد و حتی اگر گل نزده باشم و پاس گل نداده باشم فکر می کنم تاثیرگذار بوده ام.این باور و تفکری است که بدون اغراق همه بازیکنان تیم دارند.خوشبختانه رفاقت و همدلی حرف اول را در تیم می زند و همه دست به دست هم داده ایم تا انشاله شاهد سربلندی تیم باشیم.
از دعوت به تیم ملی تا پیشنهادصبا

و اما یک سوال خاص از ایمان مبعلی .
همکاری با علی دایی در نفت را بطور کلی چگونه می بینی؟!
مبعلی پاسخ جالبی به این سوال می دهد:به طور کلی بر این باورم حضور علی دایی در نفت و حضور پر رنگ و پرشور اعضای کادر فنی در تمرینات تیم از لحاظ روحی و همچنین فنی تاثیرات خوبی در نفت داشته و روی عملکرد مثبت بچه ها تاثیر داشته است . من هم از گذشته رابطه بسیار خوبی با اقای دایی داشته ام.تا این حد که بگویم چیزی نمانده بود همین امسال با پیشنهادی که داده شد من به صبا رفته و شاگرد علی آقا شوم اما قسمت این بود آقای دایی در نفت مربی ما باشند. حتی زمانی که آقای دایی سرمربی تیم ملی بودند از من دعوت کردند و من عضو تیم ملی شدم و همین دو مورد و نکته کافی است که بدانید رابطه بنده و آقای دایی بسیار خوب است و بسیار خوشحالم که امسال توانسته ام به روزهای اوج برگردم و مهره مثمر ثری برای تیم باشم

ما فوتبالیست ها مدیون رسانه ها هستیم

ایمان مبعلی در پایان بخش اول مصاحبه خود با سایت باشگاه گفت :طی مدتی که از مسابقات لیگ گذشته مصاحبه ای نداشتم وترجیح میدادم بخاطرفشردگی مسابقات و وضعیت خاص تیم و باشگاه تمام تمرکزم روی مسائل فنی و تیم باشد.بطور کلی علیرغم موفقیت کسب شده و درخواست برخی دوستان رسانه ای مصاحبه ای انجام ندادم. به همین دلیل اگر پاسخگوی برخی از دوستان رسانه ای نبودم پوزش می طلبم. خوشبختانه همواره تعامل خیلی خوبی با رسانه ها داشته و معتقدم ما فوتبالیستها بخشی از موفقیت ها و محبوبیت نسبی خود را مدیون خبر نگاران ،عکاسان و گزارشگران هستیم .اگر انها حرف ها و عملکرد ما را منعکس نکنند ما دیده نمیشویم و عملکردمان هم بازتابی نخواهد داشت. جا دارد از طریق سایت باشگاه نفت تهران از زحمات اهالی رسانه تشکر ویژه کرده و عنوان نمایم که من و همه اعضای تیم قدردان زحمات اهالی رسانه هستیم . بنده نیز با برخی از اهالی رسانه بالای 15 سال است رفاقت نزدیک دارم و این قشر زحمتکش را به احترام یاد می کنم و وظیفه خود می دانم از انها تشکر نمایم.
43 43

 

...

منبع

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0

تبلیغات ویژه

دانلود جدیدترین نسخه ی بازی و نرم افزارهای اندروید

آمار روزانه سایت

تاریخ آگهی ها نمایش كلیك
08/02
1
59361
449
08/01
56
115095
1801
07/30
6
67653
725
07/29
31
54857
783
07/27
0
192
3

حاضرین در سایت

ما 100 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به روز پـیام است.© 2016-2007

<<طـبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از قالب و طرح سایت، پیگرد قانونی دارد>>