بعد از انتقاد بعضی استقلالی ها علیه سرمربی شان/اسطوره های قرمز حامی منصوریان!

بعد از انتقاد بعضی استقلالی ها علیه سرمربی شان/اسطوره های قرمز حامی منصوریان!

ورزش > لیگ برتر -خبرورزشی نوشت؛ پروین، باقری و مهدوی کیا از جمله حامیان منصوریان بوده اند.

علی منصوریان 4 هفته سخت را با استقلال سپری کرده و همیشه وقتی مربی روی نیمکت استقلال یا پرسپولیس نتیجه نگیرد، منتقدانش به صف می شوند. البته دو یا سه فصل قبل در استقلال اینطور نبود و پیشکسوت ها معمولا حمایت می کردند. سال گذشته هم مظلومی تا حدودی این حمایت را داشت اما امسال منصوریان خیلی زود منتقدان را پیشروی خود دید. از همان شکست اول مقابل استقلال خوزستان، بعضی از پیشکسوتان استقلال به شدت از منصوریان انتقاد کردند به شکلی که این موضوع حتی باعث تعجب پرسپولیسی ها شد. این پیشکوستان با علم به اینکه تنها دو هفته از لیگ برتر گذشته و تیم منصوریان با تغییرات فراوان نیاز به زمان دارد، این مصاحبه ها را انجام دادند. بعد از هفته سوم و چهارم هم مصاحبه های انتقادی ادامه پیدا کرد تا منصوریان بداند در استقلال روزهای آرامی در پیش ندارد. در این بین اما اتفاق جالب تری هم رخ داد...
حمایت پرسپولیسی ها از منصوریان
در شرایطی که بعضی منتقدان استقلال علیه منصوریان مصاحبه کردند، تعدادی از چهره های مطرح پرسپولیسی به حمایت از این مربی پرداختند. البته در این بین بعضی پیشکسوت های استقلال مثل پاشازاده از منصوریان حمایت کردند ولی منتقدان آبی اش بیشتر بودند. در بین پرسپولیسی ها، غیر از رهبری فرد که همان هفته های اول لیگ برتر گفت عمر منصوریان در استقلال به 5 هفته نمی کشد، اکثر چهره های محبوب به حمایت از این مربی پرداخته اند. علی پروین در تازه ترین مصاحبه خود درباره منصوریان گفته: «اگر علی بتواند تیمش را جمع کند تیم خوبی می شود. خدا کند بتواند موفق شود. من علی را خیلی دوست دارم. آرزو می کنم بتواند از پس این کار بربیاید و تیم را جمع کند.»
مهدی مهدوی کیا هم جزو کسانی بود که به دفاع از این مربی پرداخت: «همه از استقلال و پرسپولیس توقع نتیجه گرفتن دارند. امیدوارم منصوریان از این وضعیت سخت بیرون بیاید و در استقلال نتیجه بگیرد. من معتقدم نتیجه گرفتن نسل مربیان جدید به سود فوتبال ایران است.» بعد از مهدوی کیا نوبت به کریم باقری رسید. مربی پرسپولیس هم در مصاحبه ای گفت: «باید به منصوریان وقت داد. او تازه کارش را شروع کرده است. برای منصوریان آرزوی موفقیت دارم. از طرفی اگر استقلال نتیجه بگیرد، ورزشگاهها بیشتر پر می شود. این تیم که قوی باشد پرسپولیس هم تلاش می کند قوی تر و بهتر شود.»
در بین بازیکنان پرسپولیس هم منصوریان حامی کم نداشت. پس از شکست این تیم مقابل صنعت نفت، کمال کامیابی نیا از او دفاع کرد: «استقلال اکنون مثل پرسپولیس پارسال است. طرفداران استقلال صبر داشته باشند و این فرهنگ به فوتبالمان بیاید که پشت سرمربی بمانند.» سید جلال هم در مصاحبه ای گفت: «استقلال می تواند با منصوریان از این بحران خارج شود.»
این اظهارات به خوبی نشان می دهد پرسپولیسی ها بیشتر از پیشکسوت های استقلال حامی منصوریان هستند. البته بعضی ها شوخی می کنند و می گویند پرسپولیسی ها دوست دارند این مربی بماند تا دربی را راحت تر ببرند اما بی شک حمایت علی پروین، باقری، مهدوی کیا و... ربطی به این شوخی ها ندارند و دوست دارند این مربی جوان هم موفق باشد.

 


252 43

 

...

منبع

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0

تبلیغات ویژه

دانلود جدیدترین نسخه ی بازی و نرم افزارهای اندروید

آمار روزانه سایت

تاریخ آگهی ها نمایش كلیك
08/01
50
60415
789
07/30
6
67653
725
07/29
31
54857
783
07/27
0
192
3
07/22
0
140910
2221

حاضرین در سایت

ما 39 مهمان و یک عضو آنلاین داریم

  • behroznasiri0

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به روز پـیام است.© 2016-2007

<<طـبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از قالب و طرح سایت، پیگرد قانونی دارد>>