کلید برد ایران مقابل قطر از زبان کی روش در اردوی تیم ملی

کلید برد ایران مقابل قطر از زبان کی روش در اردوی تیم ملی

ورزش > فوتبال ملی -خبرورزشی نوشت؛ تا همین چند وقت پیش، تیم ملی آرامش نداشت ولی این روزها همه می گویند تیم ملی در اولویت است.

با چشم به هم زدنی، بازی های مرحله نهایی انتخابی جام جهانی از راه رسید. روز پنجشنبه همین هفته، در ورزشگاه آزادی، ایران اولین استارت را مقابل قطر می زند. اگر قرار باشد ایران برای تیم ملی کاری کند، تنها 3، 4 روز زمان دارد. بعد از این بازی برای کمک به تیم ملی دیر است. کی روش و شاگردانش وارد ماراتن تازه ای می شوند و ایرانی ها امیدوارند آخر این قصه برای همه شیرین باشد و تیم ملی با صعود به جام جهانی، باردیگر مردم را به خیابان ها بکشاند. 

کی روش و شاگردانش قولی در آستانه این بازی نداده اند اما مثل همیشه تضمین می دهند که با تمام وجود در این مسابقات به میدان بروند و البته کارشان را با شکست قطر آغاز کند. این تیم هم یک تیم عربی است و بردن آن برای ایرانی ها بسیار حیثیتی. قطر با تمام قدرت به ایران می آید تا امتیاز بگیرد و برود ولی ملی پوش ها می گویند ما ایرانیم و باید جلوی تماشاگران خودمان برنده باشیم.
کارلوس کی روش در این مدت به اندازه کافی روی بازیکنان کار کرده و آنها را از نظر فنی و روحی آماده بازی روز پنجشنبه کرده است. تیم ملی آخرین بار در ورزشگاه آزادی نتوانست مقابل قطر برنده شود. این تیم در کمال ناباوری مقابل ایران مساوی کرد و با یک امتیاز تهران را ترک کرد. همیشه نزدیک مسابقات تازه ایرانی ها یادشان می افتد که از تیم ملی حمایت کنند. تا همین چند وقت پیش، تیم ملی آرامش نداشت ولی حالا در روزهای منتهی به شروع بازی، همه مصاحبه می کنند و می گویند تیم ملی در اولویت است.
کارلوس معتقد است رمز برد ایران در مقابل قطر دو چیز است؛ آرامش و تمرکز. او روی این دو مسئله تاکید دارد و خطاب به بازیکنان گفته است: «اگر این دو ویژگی را داشته باشیم، می توانیم در مقابل قطر موفق باشیم. باید تا لحظه آخر آرامش داشته باشیم و روی بازی خودمان تمرکز کنیم.»
کی روش تمام نکات لازم را به بازیکنان گفته و همه منتظرند تا روز پنجشنبه از راه برسد. از همین حالا تیم ملی آماده شده و کی روش حتی بابت غیبت لژیونرها هم نگرانی ندارد. آنها در اروپا بازی کرده اند و از هر نظر آماده اند. حتی هماهنگی لازم را با سایر بازیکنان دارند.

 

252 43

 

...

منبع

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0

تبلیغات ویژه

دانلود جدیدترین نسخه ی بازی و نرم افزارهای اندروید

آمار روزانه سایت

تاریخ آگهی ها نمایش كلیك
08/02
1
58670
447
08/01
56
115095
1801
07/30
6
67653
725
07/29
31
54857
783
07/27
0
192
3

حاضرین در سایت

ما 64 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به روز پـیام است.© 2016-2007

<<طـبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از قالب و طرح سایت، پیگرد قانونی دارد>>