کی‌روش: اتفاقات پایان بازی کاملا طبیعی بود/ بازی سختی مقابل قطر داشتیم

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ کارلوس کروش بعد از برد سخت تیم ملی ایران برابر قطر از سختی این دیدار گفت. سرمربی تیم ملی درباره اولین بازی ایران در مرحله دوم مقدماتی جام جهانی گفت: « بازی بسیار دشواری بود و به لحاظ تاکتیکی بازی پرفشاری را شاهد بودیم. خیلی شفاف و قابل درک بود که قطر در نیمه اول از نقاط ضعف تاکتیکی ما استفاده کند. به معنای واقعی بازی در نیمه نخست صفر - صفر بود. هر دو تیم در نیمه دوم تلاش کردند، بازی را باز کرده و فشار بیشتری روی حریف بیاورند. در نیمه دوم، به شخصه فکر می‌کنم شانس‌های بهتر و بیشتری برای گلزنی داشتیم. »

« در نیمه اول هم موقعیت داشتیم، اما نیمه دوم به معنای واقعی شانس داشتیم. این تیم ملی قطر بسیار خوب است و بازیکنان خوبی دارد. اگر می‌خواستیم بازی را ببریم، باید به حریف فشار آورده و با تعهد کامل حمله می‌کردیم. برای بار دیگر باید عرض کنم حمله کردن به تیم قطر با بازیکنانی که دارد، برای ما دشوار و خطرناک بود. ما به‌دلیل انگیزه‌ای که داشتیم و با تعویض‌هایی که انجام دادیم، فشار بیشتری به حریف وارد کردیم که در نهایت منجر به اشتباه دروازه‌بان حریف شد. »

« البته این اتفاق می‌توانست قبل از این گل بیفتد. فکر می‌کنم گلی که زدیم حقیقت بازی را برملا کرد. اگر یک تیم استحقاق پیروزی در این دیدار را داشت، آن تیم «ایران» بود. گل دوم که زدیم، بسیار طبیعی بود. قطر پس از گلی که دریافت کرد، چیزی برای از دست دادن نداشت. آنها سعی در استفاده از ضد حمله داشتند، اما ما گل دوم را به‌ثمر رساندیم و کار را تمام کردیم. »

سرمربی تیم ملی ایران درباره اتفاقات پایان بازی هم گفت: « تفاقی که در انتهای بازی رخ داد، طبیعی بود، به این دلیل تیمی که به گل می‌رسد، قصد دارد شادی کرده و جشن بگیرد، اما بالعکس آن، تیمی که گل خورده است، می‌خواهد هر چه زودتر به بازی برگردد. وقتی گل اواخر بازی به‌ثمر برسد، تیم حریف را عصبی‌تر می‌کند. بیش از این نمی‌توانم به اتفاقات دقایق پایانی بازی بپردازم، چون از دید من آن مسائل طبیعی بود. »

کارلوس کروش در انتهای صحبت های خود از اهمیت این برد برابر قطر گفت و این برد را به بازیکنان تیمش تبریک گفت.

41257

...

منبع

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0

تبلیغات ویژه

دانلود جدیدترین نسخه ی بازی و نرم افزارهای اندروید

آمار روزانه سایت

تاریخ آگهی ها نمایش كلیك
08/02
0
33792
256
08/01
56
115095
1801
07/30
6
67653
725
07/29
31
54857
783
07/27
0
192
3

حاضرین در سایت

ما 69 مهمان و یک عضو آنلاین داریم

  • balavipourali

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به روز پـیام است.© 2016-2007

<<طـبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از قالب و طرح سایت، پیگرد قانونی دارد>>