تقدیر آذربایجانی‌ها از مردی که اینجا «خائن» خوانده شد

آریا صالحی - خبرگزاری خبرآنلاین؛ آذربایجانی ها برای مدال آوران المپیکی شان مراسم باشکوهی گرفتند و بیشترین پاداش ها را در میان همه کشورهای مدال آور از المپیک به قهرمانان شان دادند. در این مراسم از کادر تیم های کشتی فرنگی و تکواندوی شان که ایرانی بودند  هم تقدیر شد. رضا مهماندوست برای آذربایجانی ها توانست یک مدال طلا و یک برنز بیاورد ، درحالی که دستیاران سابقش در ایران ، با 3 قهرمان جهان ، هیچ بدست نیاوردند. محمد پولادگر رئیس فدراسیون تکواندوی ایران بعد از این مسابقات رضا مهماندوست را خائن لقب داد و گفت مزدور است.

پولادگر که قبل از المپیک به مسئولان ورزش کشور قول حداقل یک مدال طلا توسط مهدی خدابخشی داده بود، در کارزار مسابقه اسیر تصمیمی شد که خودش گرفته بود. بهزاد خداداد ، قهرمان المپیکی پیشین ایران که اتفاقا ارتباط خوبی هم با رضا مهماندوست ندارد، قبل از این مسابقات در کافه خبر درباره اتفاقات وزن خدابخشی گفته بود:«آقایان یک سال قبل از المپیک ، برای اینکه بتوانند راحت تر در مسابقات جهانی آذربایجان قهرمان شوند، رضایت دادند تا میلاد بیگی برود و با آذربایجان در المپیک شرکت کند. حالا نتیجه این کارشان را می بینند. بیگی به راحتی خدابخشی را شکست می دهد چون با پاهای بلندش یک سر و گردن بهتر از خدابخشی است.»

پیش بینی بهزاد خیلی زود به واقعیت پیوست. پولادگر که نقش مستقیم در رفتن بیگی به آذربایجان داشت بعد از مسابقه برای اینکه خود در نوک پیکان انتقادات نباشد، تقصیر همه مشکلات را انداخت گردن این دو نفر و آنها را مزدور خواند. بی آنکه به مردم بگوید چرا قبل از المپیک لندن سر حقوق دو میلیون تومانی رضا مهماندوست که همه اش قرار بود هزینه درمان فرزندان معلولش شود را قطع کرد و او را از تیم ملی کنار گذاشت. تصمیمی که از همان روز سبب شده ما در المپیک ها سهم مان از طلاهای المپیک هیچ باشد. 

او حالا می تواند رضا را یک بدنساز بنامد که کار فنی اصلا نمی فهمد. یک بدنساز که حالا برای تیم جدیدش هم مدال طلای المپیک گرفته است و مثل یک قهرمان تقدیر شده ، دارد زندگی اش می کند. ما او را راندیم و داریم باز ناسزایش می گوییم. خائن و مزدور لقبش می دهیم تا بر کرده های خودمان سرپوش بگذاریم و شاید یادمان رفته آن بالایی حواسش هست و جای حق نشسته .

4141

...

منبع

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0

تبلیغات ویژه

دانلود جدیدترین نسخه ی بازی و نرم افزارهای اندروید

آمار روزانه سایت

تاریخ آگهی ها نمایش كلیك
08/08
0
6234
61
08/07
11
224368
3068
08/06
18
240174
3260
08/05
34
167874
1743
08/04
16
170834
1395

حاضرین در سایت

ما 113 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به روز پـیام است.© 2016-2007

<<طـبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از قالب و طرح سایت، پیگرد قانونی دارد>>