ساکت: کفاشیان در بحث سوریه پیگیر است

مدیر تیم های ملی فوتبال عملکرد تیم ملی در دوبازی گذشته ایران مقابل چین و قطر را مثبت ارزیابی کرد.

ورزش سه: محمدرضا ساکت درباره دو بازی گذشته ایران مقابل قطر و چین، اتفاقات رخ داده در اردوی تیم ملی، صحبت های کارلوس کی روش علیه کفاشیان و موضوع میزبانی سوریه از ایران صحبت هایی را انجام داد که در ادامه می خوانید:
 
بازیکنان دلباخته ایران هستند

 

ارزیابی کلی ما از عملکرد تیم ملی در دو بازی گذشته مقابل چین و قطر عملکرد مثبتی است. با توجه به اینکه در بخشی از برنامه های تیم ملی اشکالاتی به وجود آمد که یکی از این مسائل لغو اردو در تیرماه بود، تلاش زیادی انجام شد. من در سفر به چین کنار بازیکنان بودم و می توانم به مردم اطمینان بدهم که تیمی کاملا منضبط و متحد داریم. بازیکنانی که دلباخته کشور و خواهان شادی آفرینی برای مردم هستند. این بازیکنان با همه دل و جان تلاش می کردند و غیرتمندانه کار کردند. جلسات مکرر و بررسی های همه جانبه ای که انجام شد، نشان می داد مجموعه بسیارمنجسمی در تلاش است تا موفقیت بزرگی را پدید آورد.

تشکر از ریاست جمهوری و همه حامیان تیم ملی

 

بازیکنان تیم ملی ایران همه دیدند که چطور نمایش غیرتمندانه ای داشتند. برای پژمان منتظری متاسفم شدیم و آرزوی سلامتی اش را داریم. تیم پزشکی تیم ملی برای تمام مصدومان تلاش های زیادی کرد، از سفارت ایران در چین تشکر می کنیم، از ایرانیان ساکن در چین و دانشجویان ایرانی مستقر در پکن و شانگهای هم ممنونیم که کیلومترها فاصله را به جای خریدند و حمایت کردند. از حمایت های دولت محترم، ریاست جمهوری و معاون اول آقای جهانگیری نیز تشکر می کنیم که در تامین پرواز چارتر پشتیبان ما بودند. همچنین شرکت هواپیمایی آسمان و تمام رسانه ها نیز تلاش چشمگیری داشتند که ستودنی است.

اولویت هر کشوری تیم ملی است

 

ما مسیر بسیار سنگین و پرفراز و نشیبی را پیش رو داریم. در این راه باید بهترین شرایط را فراهم کنیم. بسیاری از مسائل از قبل برنامه ریزی شده است. خوشبختانه بازیکنان نیز به موقع و بلافاصله بعد از بازی در اختیار باشگاه هایشان قرار گرفتند و از این نظر نیز مشکلی نداریم. با توجه به اینکه اولویت هر کشوری تیم ملی آن است، فدراسیون همه ظرفیت هایش را به میدان آورد و در این راستا تلاش کرد.

برنامه های آینده

 

از همین امروز جلسات مربوطه را برای ادامه مسابقات تیم ملی برگزار می کنیم. درباره جزییات برنامه ها بحث خواهد شد و هماهنگی به وجود خواهد آمد تا مرحله به مرحله شرایط بهتر شود و بتوانیم صعود به جام جهانی را جشن بگیریم.

کفاشیان پیگیر میزبانی سوریه است

 

باید بگویم امروز آقای کی روش از آقای کفاشیان انتقاد کردند و نه صحبتی خلاف. به هر حال کفاشیان شخصیت شناخته شده ای در AFC است و پیگیر است تا درباره میزبان دیدار سوریه و ایران اتفاق خوبی رخ بدهد و در محل مناسبی این بازی برگزار شود. طبیعتا کفاشیان با توجه به ارتباطات و حضورش در پست نایب رییسی کنفدراسیون فوتبال آسیا، موضوع را پیگیر می شود و از او درخواست کردیم منافع ایران را در نظر بگیرد.

پیگیری برای موضوع ویلیامز

 

قطعا مهدی تاج به عنوان رییس فدراسیون فوتبال موضوع قضاوت بنجامین ویلیامز استرالیایی را پیگیری می کند. رییس فدراسیون باید در این مسائل کلان ورود کند و این موضوعات در مسائل مدیریتی کلان انجام می شود. قطعا آقای تاج نیز نامه رسمی اعتراضی خود را به AFC ارسال می کند تا انشاءالله شرایط معمولی برای برگزاری مسابقه با ازبکستان وجود داشته باشد.

ادامه همکاری با آدیداس

 

 ما همچنان به صورت قبل از لباس های آدیداس استفاده می کنیم و بعد از سپری شدن مدت زمان تعیین شده برای عقد قرارداد بلند مدت اقدام خواهیم کرد. طبیعتا در این شرایط در بازی های آینده و به خصوص بازی ازبکستان و کره جنوبی نیز با آدیداس ادامه خواهیم داد.

...

منبع

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0

تبلیغات ویژه

دانلود جدیدترین نسخه ی بازی و نرم افزارهای اندروید

آمار روزانه سایت

تاریخ آگهی ها نمایش كلیك
08/07
10
76705
1060
08/06
18
240174
3260
08/05
34
167874
1743
08/04
16
170834
1395
08/03
9
203743
2614

حاضرین در سایت

ما 238 مهمان و یک عضو آنلاین داریم

  • pipeiran

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به روز پـیام است.© 2016-2007

<<طـبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از قالب و طرح سایت، پیگرد قانونی دارد>>