شرفی: مربیان استقلال جرات ندارند با بازیکنان حرف بزنند

مربی اسبق تیم ملی ایران گفت: فوتبال ایران دولتی نبود امثال کفاشیان سمت آن نمی آمدند

کاپ: اصغر شرفی درباره دوری طولانی مدتش از کشور و اینکه فوتبال ایران را تعقیب می کند اظهار داشت: بله. فوتبال ایران را تعقیب می کنم. چند روزی هست که به ایران برگشتم و دلم می خواست در بازی ایران و قطر به ورزشگاه بروم اما نمی دانستم از چه راهی باید وارد استادیوم شوم. احساس کردم شاید به آنجا بروم و نتوانم وارد شوم به همین دلیل از پای تلویزیون بازی را دیدم.
 
وی افزود: برد تیم ملی برابر قطر برد شیرینی بود. به نظر من تیم ملی سازمان پیدا کرده است و پیراهن آن باارزش شده است. برخورد بچه ها حرفه ای تر و شخصیت کی روش به تیم منتقل شده است. نکته دیگر این است که تیم ما تا دقیقه 90 می  جنگد و  کم نمی آورد.  
 
مربی اسبق تیم ملی اضافه کرد: نکته دیگری که در بازی با قطر برایم جالب بود حمایت تماشاگران بود. ما با این تماشاگر می توانیم به جام جهانی برویم. خیلی از تیم های آسیایی آرزوی داشتن چنین تماشاگرانی را دارند.  
 
وی درباره وضعیت باشگاه استقلال گفت: من فکر می کنم منصوریان و دستیارانش تجربه کار در این تیم بزرگ را ندارند. به نظرم باشگاه استقلال باید افرادی در کنار آنها قرار دهد تا از نظر فنی کمک حالشان شود. به نظر من دستیاران منصوریان حتی جرات ندارند با ستاره های استقلال صحبت کنند. استقلال افرادی را می خواهد که از بازیکنان این تیم بزرگ تر باشند.  
 
پیشکسوت فوتبال درباره پرسپولیس و سرمربی کروات آن خاطرنشان کرد: برانکو مربی کارنامه داری است. او شخصیت آرامی دارد و بی سروصدا کار را جلو می برد. روحیه این مربی به خوبی به پرسپولیس منتقل شده و فکر می کنم آنها امسال حرف های زیادی برای گفتن داشته باشند.  
 
شرفی در پایان با انتقاد از وضعیت کلی فوتبال ایران اذعان داشت: باشگاه های ما می توانند بهتر از این باشند البته به ایده آل نمی رسیم تا زمانی که فوتبال از دست دولت خارج نشود. به نظر من اگر فوتبال ایران دولتی نبود امثال کفاشیان سمت آن نمی آمدند و حتی اگر کلاهشان در فوتبال می افتاد نمی آمدند تا کلاهشان را بردارند.

...

منبع

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0

تبلیغات ویژه

دانلود جدیدترین نسخه ی بازی و نرم افزارهای اندروید

آمار روزانه سایت

تاریخ آگهی ها نمایش كلیك
08/02
1
41498
304
08/01
56
115095
1801
07/30
6
67653
725
07/29
31
54857
783
07/27
0
192
3

حاضرین در سایت

ما 103 مهمان و 2 عضو آنلاین داریم

  • balavipourali
  • lednoor

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به روز پـیام است.© 2016-2007

<<طـبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از قالب و طرح سایت، پیگرد قانونی دارد>>