کارخانه: برخی تیم‌ها زیر میزی می‌دهند

سرمربی تیم والیبال بانک سرمایه گفت: پول‌های برخی تیم‌ها در قالب زیرمیزی و متمم پرداخت می‌شود، ولی من هیچ موضوعی برای مخفی کردن ندارم.

خبرگزاری تسنیم: مصطفی کارخانه در مورد قهرمانی تیمش در مسابقات جام باشگاه‌های آسیا اظهار داشت: بازی گرفتن از بازیکنان ملی‌پوش و خسته تیم که به‌تازگی از مسابقات والیبال المپیک 2016 ریو فارغ شده بودند، کار چندان سختی نبود، چون آنها به تیم‌شان علاقه و تعصب خاصی دارند. آنها می‌خواهند تیم بانک سرمایه همیشه در اوج باشد. به‌همین خاطر با قهرمانی در آسیا، حضور خود در لیگ برتر را بیمه کردند.
 
سرمربی تیم بانک سرمایه ادامه داد: بازیکنان تیم همچنین به شخص من و عوامل باشگاه، علاقه دارند و ارتباط خوبی بین آنها و مسئولان باشگاه برقرار است. در تیم بانک سرمایه، بازیکنان و مسئولان تیم، دغدغه‌ای ندارند و هر کدام دغدغه‌های یکدیگر را برطرف می‌کنند.
 
کارخانه همچنین خاطر نشان کرد: من در مرحله نخست مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های آسیا به بازیکنان اصلی تیم استراحت دادم و از تیم دوم بانک سرمایه استفاده کردم. بازیکنان اصلی هم پس از ریکاوری به تدریج به ترکیب تیم اضافه شدند.
 
وی درباره کیفیت جام باشگاه‌های آسیا تصریح کرد: این دوره از رقابت‌ها در سطح بسیار بالایی برگزار شد. من شش دوره سابقه قهرمانی در باشگاه‌های آسیا را دارم و تا کنون ندیده بودم که تیم‌های ژاپنی و چینی از بازیکن خارجی استفاده کنند. تیم قطر هم از دو بازیکن شاخص برزیلی و صرب استفاده می‌کرد. همه این تیم‌ها باانگیزه زیاد و برای قهرمانی به میانمار آمده بودند. بازیکنان خسته ما در این جو سنگین با ارائه بازی‌هایی شاداب، کم‌اشتباه و جنگنده ظاهر شدند.
 
کارخانه در ادامه تصریح کرد: من با تیم صنام هم قهرمان آسیا شده بودم، اما ما تیم صنام را از دسته دو به لیگ برتر و قهرمانی آسیا رساندیم. بانک سرمایه ولی در سال نخست حیات خود به عنوان قهرمانی لیگ و آسیا رسید و به قولی راه صد ساله را یک شبه طی کرد. قهرمانی در آسیا و حضور در مسابقات قهرمانی جهان برای بازیکنان و بانک اهمیت زیادی دارد.
 
سرمربی بانک سرمایه تأکید کرد: ما به‌دلیل بدهی به یکی از بازیکنان خارجی، قادر به استفاده از او در مسابقات باشگاه‌های آسیا نبودیم، ولی با ورود رئیس فدراسیون والیبال به این قضیه و مکاتبه با فدراسیون جهانی، مقرر شد که طلب این بازیکن از محل طلب فدراسیون والیبال ایران از FIVB پرداخت شود. داورزنی در این مورد از ما حمایت ویژه‌ای کرد.
 
کارخانه در مورد نقش بودجه و مسائل مالی در نتیجه گرفتن تیمش گفت: تیم‌های دیگری در لیگ هستند که بیشتر از ما خرج کرده‌اند. پول‌های آنها در قالب زیرمیزی و متمم پرداخت می‌شود، ولی من هیچ موضوعی برای مخفی کردن ندارم و مسائل مالی تیم ما کاملاً شفاف است.
 
«من اعتقاد ندارم که با پول می‌شود هر کاری کرد»، وی با بیان این جمله یادآور شد: میلاد عبادی‌پور و فرهاد قائمی در ابتدای سال جاری، جذب تیم ما شدند. من وقتی تیمم را بستم که همه خواب بودند.

...

منبع

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0

تبلیغات ویژه

دانلود جدیدترین نسخه ی بازی و نرم افزارهای اندروید

آمار روزانه سایت

تاریخ آگهی ها نمایش كلیك
08/04
16
129131
1085
08/03
9
203743
2614
08/02
2
100936
802
08/01
56
115095
1801
07/30
6
67653
725

حاضرین در سایت

ما 144 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به روز پـیام است.© 2016-2007

<<طـبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از قالب و طرح سایت، پیگرد قانونی دارد>>