طنز:کی روش، فراموش کار و کفاشیان قهرمان

کارلوس کی روش اخیراً از علی کفاشیان پرسیده به‌عنوان نایب رئیس فدراسیون فوتبال آسیا برای فوتبال کشورت چه کردی برادر؟

روزنامه ایران:کارلوس کی روش اخیراً از علی کفاشیان پرسیده به‌عنوان نایب رئیس فدراسیون فوتبال آسیا برای فوتبال کشورت چه کردی برادر؟

کارلوس کی روش اصولاً آدم فراموشکاریه. اگه کسی شک داره باید بره و از بر و بچه‌های منچستر یونایتد و رئال بپرسه. اونجا همه می‌دونن! از آقا فرگوسن خان گرفته تا خواجه دیوید مادریدی (همون خواجه حافظ شیرازی خودمون میشه). یعنی کی روش واقعاً یادش نمیاد کفاشیان برای فوتبال ما چه کرد؟ تازه از کفاشیان می‌پرسه چرا بعد از بازی ایران و عراق تو جام ملت های آسیا بنجامین ویلیامز هنوز داره راست راست تو زمین چمن داوری می‌کنه؟!

چون می‌دانیم بسیاری از ایرانی‌ها روی کفاشیان تعصب خاصی دارند (در حد و اندازه همه لیگ‌های معتبر جهان مدرن و فرا مدرن) برآن شدیم که به پیشنهاد انجمن دوستداران کفاشیان، خدمات کل کفاشیان را به فوتبال ایران بر شمریم تا بر کی روش فراموشکار معلوم شود که اگر در فدراسیون فوتبال ما، اینچنین‌ها برای فوتبال ما کرده پس در قامت نایب رئیس فدراسیون فوتبال آسیا هم حتماً خیلی کارها برای فوتبال ما کرده (نمی‌گه ریا نشه) و خواهد کرد و اگر رئیس فوتبال آسیا شود برای فوتبال ما چه‌ها خواهد کرد و اگر رئیس فیفا شود که دیگر نگو و نپرس؛ احتمالاً جام جهانی هر چهار سال یک بار فقط در ایران برگزار خواهد شد. (در یکی از ورزشگاه های مدرن ما)

خدمات کفاشیان (برای یادآوری به کی روش و کی روش‌های زمانه)
کار اول: او بلافاصله پس از تصدی ریاست فدراسیون فوتبال خندید
کار دوم: او همیشه می‌خندید. خنده درمانی برای تسکین دردهای فوتبال ایران
کار سوم: خنده در پاسخ به انتقادهای تند منتقدان (این کار کفاشیان مشق و بهترین کلاس برای آموزش دموکراسی بود. او برعکس روش های مرسوم در غرب با خنده‌های خود عقیده مخالف را تحمل می‌کرد بدون واکنش فیزیکی و از راه تراکنش شیمیایی. خنده‌های او موجب می‌شد که سؤال‌کننده دچار حالت های خاصی شود و از ادامه سؤالات خودداری کند و برود مستقیم به سمت دیوار یا فنس‌های اطراف کفاشیان و برخورد کند و بیفتد)

کار چهارم: عقد قرارداد تاریخی و حماسی با آل اشپورت آلمان. (تاریخدانان این قرارداد را با ملی شدن صنعت نفت مقایسه می‌کنند. برخی دیگر از تاریخ دانان هم نفع این قرارداد برای ایران را مقایسه می‌کنند با نفع پیمان ورسای برای متفقین... چون فوتبال ایران برای نخستین بار از طریق آل اشپورت به جهان شناخته شد)

کار پنجم: عقد قرارداد با جیوا در لحظات آخر ریاست فدراسیون. (تاریخدانان می‌گویند چون آل اشپورت، پررو و دریده شده بود این کار کفاشیان خیلی باحال بود. اینقدر باحال که تاج تا اومد زد زیرش)
نتیجه اخلاقی: کفاشیان باید رئیس فیفا شود. کی روش هم از دل کفاشیان یه جوری در بیاورد.
...

منبع

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0

تبلیغات ویژه

دانلود جدیدترین نسخه ی بازی و نرم افزارهای اندروید

آمار روزانه سایت

تاریخ آگهی ها نمایش كلیك
08/04
0
20030
127
08/03
9
203743
2614
08/02
2
100936
802
08/01
56
115095
1801
07/30
6
67653
725

حاضرین در سایت

ما 100 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به روز پـیام است.© 2016-2007

<<طـبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از قالب و طرح سایت، پیگرد قانونی دارد>>