ویسی: خوشحالم بازی که باید می‌بردیم را نباختیم!

خبرگزاری فارس: عبدالله ویسی در نشست خبری بعد از بازی با پیکان اظهار داشت: بازی دو نیمه خاص داشت که ما در نیمه اول اصلاً خوب نبودیم. آنها یکی، دو موقعیت داشتند که یک توپ وارد دروازه ما شد ولی در نیمه دوم می‌توانستیم برنده باشیم که متأسفانه دو امتیاز را از دست دادیم اما امیدوارم در بازی‌های آینده جبران کنیم.

وی در خصوص احسان حاج‌صفی و اینکه او در فرم ایده‌‌آل نبود گفت: احسان بازیکن بزرگی است که تیم ملی هم خیلی روی او حساب می‌کند من هم همین دید را نسبت به حاج صفی دارم ولی باید قبول کنیم که در بعضی مواقع در طول فصل یک بازیکن در فرم ایده‌آل نباشد و در چند بازی شرایط خوبی را تجربه نکند.

ویسی در خصوص درخشش رحمان احمدی مقابل سپاهان گفت: اول از همه باید بدانید تیم‌هایی که در اصفهان به مصاف سپاهان می‌آیند 9 نفره دفاع می‌کنند و طبیعی است وقتی بازیکنی از یک تیم جدا می‌شود با انگیزه مضاعف به مصاف آن تیم می‌آید. من هم خوشحالم که احمدی درخشیده و خوب گلری کرده و امیدوارم در ادامه فوتبالش موفق باشد.

ویسی در خصوص عملکرد تیمش در مسابقه امروز، گفت: ما برنامه ارسال نداشتیم و در شرایطی بازی کردیم که هافبک‌هایمان مقابل مدافعان آنها باشند در این گونه مواقع هم فضا برای  حریف باز می‌شود و این خیلی خطرناک است. من باید بررسی کنم که چرا در نیمه اول آنقدر بد بودیم و در نیمه دوم شرایطمان این همه تغییر کرد. خوشحالم بازی که باید می‌بردیم را نباختیم. بازیکن سمت راست ما هم یکی، دو بازی خوب بود و حالا افت کرده اما فکری به حال این موضوع خواهم کرد.

سرمربی تیم سپاهان در خصوص تعطیلات لیگ برتر، گفت: ما امروز یاد گرفتیم وقتی عقب هستیم بازی را جبران کنیم. در دو بازی شکست خوردیم و نتوانستیم این کار را انجام بدهیم ولی قبول کنید تعطیلات روح و روان بازیکنان را به هم می‌ریزد و متأسفانه دوباره بعد از دو هفته لیگ تعطیل می‌شود.

ویسی در خصوص کشمکش رسانه‌ای عقیلی با وی، گفت: من نظرم را اول فصل به هیأت مدیره دادم ولی نمی‌دانم چرا این همه کش و قوس پیدا کرده است قرا راست عقیلی این هفته از تهران به اصفهان بیاید تا کارش را انجام دهیم اما من بحث اخلاقی با بازیکن ندارم و همه مباحثم فنی است.

وی در پاسخ به این سؤال که ممکن است با جذب بازیکنان جدید نظرتان در مورد عقیلی تغییر کند، گفت: در هر صورت من هم باید نقاط ضعف تیمم را برطرف کنم و باید به فکر تیمم باشم.

خبرنگاری گفت شما مهاجم شش‌دانگ ندارید که ویسی پاسخ داد با اضافه شدن فرید بهزادی رفته رفته تیم ما هم بهتر خواهد شد.

...

منبع

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0

تبلیغات ویژه

دانلود جدیدترین نسخه ی بازی و نرم افزارهای اندروید

آمار روزانه سایت

تاریخ آگهی ها نمایش كلیك
08/01
56
79271
1093
07/30
6
67653
725
07/29
31
54857
783
07/27
0
192
3
07/22
0
140910
2221

حاضرین در سایت

ما 58 مهمان و 3 عضو آنلاین داریم

  • fooladmeli
  • kingroof61
  • wikiooz

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به روز پـیام است.© 2016-2007

<<طـبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از قالب و طرح سایت، پیگرد قانونی دارد>>