برتری استقلال مقابل ماشین‌سازی در نیمه نخست

خبرگزاری ایسنا: در ادامه هفته پنجم لیگ برتر فوتبال ایران، استقلال تهران از ساعت ۱۸:۴۵ در ورزشگاه آزادی میزبان ماشین‌سازی تبریز بود که این دیدار در پابان نیمه نخست با برتری یک بر صفر استقلال به پایان رسید.


برای استقلال در این دیدار کاوه رضایی در دقیقه ۷ گلزنی کرد.
نیمه نخست:
دقیقه ۷: حرکت خوب خسرو حیدری از سمت راست و ارسال زیبای این بازیکن روی دروزاه ماشین‌سازی فرصت بسیار خوبی را برای کاوه رضایی ایجا کرد و این بازیکن نیز در دو مرحله با ضربه سر دروازه را باز کرد.
دقیقه ۱۱: فرشید اسماعیلی با حرکت انفرادی زیبایی، با دروازبان حریف تک به تک شد اما اسماعیلی نتوانست از فرصت به دست آمده استفاده کند و توپ به کرنر تبدیل شد.


دقیقه ۱۹: پاس رو به عقب جابر انصاری برای خسرو حیدری و ارسال خوب این بازیکن روی دروازه ماشین‌سازی فرصت خوبی را برای امید ابراهیمی ایجاد کرد تا دروازه را باز کند اما ضر سر این بازیکن از کنار دروازه به بیرون رفت.


دقیقه ۲۸: سمت چپ محوطه جریمه استقلال یاران ماشین‌سازی صاحب یک ضربه ایستگاهی شدند و در ادامه ادسون هنریکه قصد داشت با یک ضربه آزاد مستقیم دروازه استقلال را باز کند اما ضربه او را مهدی رحمتی به کرنر فرستد.


دقیقه ۳۵: پاس زیبایی پشت محوطه جریمه برای پیام صادقیان ارسال شد و این بازیکن با ضربه پای راست قصد داشت دروزاه استقلال را باز کند اما شوت زیبای او به تیرک افقی دروازه برخورد کرد.


دقیقه۳۹: فرشید اسماعیلی با ارسال یک پاس در عمق زیبا برای کاوه رضایی، این بازیکن را با دروازبان حریف تک به تک کرد اما رضایی نتوانست از این فرصت استفاده کند و ضربه او به کرنر رفت.


برای استقلال در این دیدار سیدمهدی رحمتی، وریا غفوری، هرایر مگویان، رابسون جانواریو، مجید حسینی، فرشید باقری، جابر انصاری، خسرو حیدری، امید ابراهیمی، کاوه رضایی و فرشید اسماعیلی به میدان رفتند.


ماشین‌سازی نیز با ترکیب تهران فرناندز، ادسون هنریکه، حبیب گردانی، میرمهدی قریشی، بهمن کامل، آندرانیک تیموریان، احمد امیرکامدار، سامان نریمان جهان، پیام صادقیان، امین قاسمی ن‍ژاد و مهرداد بایرامی بازی را آغاز کرد.

...

منبع

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0

تبلیغات ویژه

دانلود جدیدترین نسخه ی بازی و نرم افزارهای اندروید

آمار روزانه سایت

تاریخ آگهی ها نمایش كلیك
08/03
0
26573
389
08/02
2
100936
802
08/01
56
115095
1801
07/30
6
67653
725
07/29
31
54857
783

حاضرین در سایت

ما 278 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به روز پـیام است.© 2016-2007

<<طـبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از قالب و طرح سایت، پیگرد قانونی دارد>>