منصوریان بعد از بازی استقلال چه گفت؟

خبرگزاری ایسنا: علیرضا منصوریان در نشست خبری پس از تساوی یک بر یک تیمش برابر ماشین سازی تبریز گفت: بازی خوبی بود. خیلی خوب شروع کردیم. در دقایقی مشکل داشتیم. از عملکرد فنی تیممان خیلی راضی هستم و از خلق موقعیت‌ها بیشتر راضی هستم. احساس می کنم خط حمله من بدشانسی آورد. آنها موقعیت گل حرام نمی کنند.

وی افزود: اسم این گل نشدن‌ها را می‌گذارم بدشانسی. ما امروز در خلق موقعیت خیلی خوب بودیم. از خط هافبکمان راضی هستم. از نوع تاکتیکی که با هافبک‌ها داشتیم، راضی بودم. می توانستیم در اواخر بازی باز هم گل بزنیم.

سرمربی استقلال درپاسخ به این سوال که چرا در نیمه دوم فرشید اسماعیلی تعویض شد و این مسئله باعث شد تا موقعیت سازی استقلال ضعیف‌تر باشد و هواداران علیه بختیار رحمانی شعار دادند، گفت: من از هواداران چیزی درباره بختیار رحمانی چیزی نشنیدم. دست هواداران را می‌بوسم و می‌دانم که آنها می خواستند فرشید بماند ولی باید بدانند فرشید خسته بود و خودش خواست تعویض شود. من که نمی‌توانم وسط زمین بدوم و بگویم او خسته شد و تعویض شد. هواداران سرمایه ما هستند. بازیکن جوان من یعنی اسماعیلی بالای 10 کیلومتر دوید. درباره بختیار هم چیزی نشنیدم. از هواداران می خواهم خویشتندار باشند. تلاش می کنیم تا بختیار رحمانی به روند خوب تیم ما اضافه شود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا قبول دارد استقلال گلزن ندارد، گفت: اتفاقا در رختکن این را بحث کردیم. فوتبال اینگونه است که گل نزنید گل می‌خورید. امروز یک جوان خوب مثل حسینی بازی کرد که یک دفاع خوب در آینده خواهد بود. من کلمه بدشانسی را در تمام کردن توپ‌ها استفاده می‌کنم. از کاوه رضایی مثال می‌زنم. او از نخبه‌های فوتبال ایران است و می دانم با او روزهای خوبی خواهیم داشت. با همه این تفاسیر قبول دارم که اگر گل نزنید گل می خورید. از عملکرد تاکتیکی تیمم راضی هستم. ما باید حفظ نتیجه را به تیممان اضافه کنیم و از خیلی از مسائل این مسئله مهم‌تر است.

منصوریان در پاسخ به این سوال که آیا از ابراهیمی و باقری راضی است، گفت: بله راضی هستیم. امید ابراهیمی از بهترین‌های ایران است. باقری هم نیاز دارد کمی زمان بگذرد تا در استقلال جا بیفتد. یک چیزی درباره تیم های بزرگ باید بگویم. وقتی چند موقعیت را از دست می‌دهید و گل می‌خورید چند دقیقه افت می‌کنید.

او در پاسخ به این سوال که آیا قبول دارد تیمش در خط دفاعی و مدافعان میانی مشکل دارد، عنوان کرد: تشخیص ما بر این بود که مگویان امروز دفاع چپ باشد. کلا یک توپ روی گل ما آمد. مجید حسینی هم خوب بود. پادوانی هم تازه آمده و حداقل یک هفته زمان می‌خواهد. ساختار دفاعی ما خیلی خوب بود. ما به دنبال استحکام خط دفاعی هستیم. ایده‌های مختلفی هم داریم. در شرایط تمرینی مسائل زیادی مطرح است. ما حتی سه دقیقه آخر می‌توانستیم گل بزنیم. تیم بزرگ همین است، اشتباه کنید گل می‌خورید.

منصوریان درپاسخ به سوالی درباره داربی و احتمال حضور حق دوست در آن بازی، عنوان کرد: برای داربی کاملا آماده هستیم. چیزی که ما احتیاج داریم این است که روحیه تیم را محکم کنیم. من به بازیکنانم این مسئله را آموزش می‌دهم. حریف خیلی خوبی برابر ما قرار می‌گیرد. اگر شرایط حق دوست خوب باشد، قطعا در اواخر بازی روی او حساب می‌کنیم. آمادگی خوبی برای داربی داریم.

سرمربی استقلال در پاسخ به این سوال که چرا انقدر از محوطه فنی خارج می‌شود و آیا این مسئله فشاری را روی بازیکنانش ایجاد نمی‌کند، گفت: نه، من این مسئله را در نفت و تیم امید تجربه کردم. بازیکن جوان باید انرژی از مربی‌اش بگیرد. یک انرژی منفی از سوی من به زمین نمی‌رود. من آنجا ایستاده‌ام تا اگر حسینی اشتباه کرد، بداند اشتباهش مال من است. تیمی که جوان دارد، باید آنلاین کاری کنید تا شما را ببیند. یکبار نشده من درباره اشتباه بازیکنم در طول بازی چیزی بگویم. من در جاهای مختلف با این کار موفق بودم. تیم جوان من احتیاج دارد که به آنها انرژی مثبت بدهم.

...

منبع

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0

تبلیغات ویژه

دانلود جدیدترین نسخه ی بازی و نرم افزارهای اندروید

آمار روزانه سایت

تاریخ آگهی ها نمایش كلیك
08/01
0
49391
687
07/30
6
67653
725
07/29
31
54857
783
07/27
0
192
3
07/22
0
140910
2221

حاضرین در سایت

ما 263 مهمان و 2 عضو آنلاین داریم

  • greencard
  • ایمن نگاه هوشمند

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به روز پـیام است.© 2016-2007

<<طـبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از قالب و طرح سایت، پیگرد قانونی دارد>>