تیموریان: درباره دربی صحبت نمی‌کنم

خبرگزاری فارس: آندو تیموریان بازیکن تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز بعد از تساوی این تیم مقابل استقلال اظهار داشت: در ابتدا به همه تماشاگران استقلال و همین‌طور از ماشین‌سازی که مسافت زیادی را طی کردند و به تهران آمدند تشکر می‌کنم که تیم خود را حمایت کردند. نیمه اول استقلال بهتر از ماشین‌سازی بازی کرد و چند موقعیت صد درصد گل هم داشت، اما متأسفانه یا خوشبختانه نتوانستند از آن استفاده کنند.

وی افزود: از دقیقه 30 به بعد ماشین‌سازی شرایط را در دست گرفت و موقعیت هم داشت، مثل شوت صادقیان که به تیر دروازه خورد. ما نیمه دوم بهتر بازی کردیم و 45 دقیقه مثمرثمر داشتیم که توانستیم گل تساوی را بزنیم.

تیموریان در پاسخ به فارس  مبنی بر اینکه چند بازیکن از ماشین‌سازی جدا شدند،‌ اما با چهره‌هایی که این تیم گرفته، به نظر می‌رسد هدف فقط ماندن در لیگ نیست، فکر می‌کنید چه اتفاقی رخ دهد، تصریح کرد: ماشین‌سازی بعد از 20 سال به لیگ برتر آمد و این نقطه مثبت تبریز است که سه تیم دارد و آذری‌ها باید به آن افتخار کنند. شرایط تیم ما خوب است، من برای رافخایی آرزوی موفقیت دارم که شنیدم خداحافظی کرده است، ما جوانان خوبی داریم، اما فوتبال بازی کردن آسان نیست، امیدوارم آنها بتوانند به ما کمک کنند و ما جزو 5 تیم برتر باشیم.

بازیکن تیم فوتبال ماشین‌سازی در باره اینکه به نظر می‌رسید خطیبی خیلی عصبانی است، گفت: آیا شما داخل رختکن بودید؟ ما که چیزی ندیدیم و اتفاق خاصی نیفتاد.

تیموریان در مورد اینکه تماشاگران استقلال شما را تشویق کردند و شاید این حمایت یکی، دو سال قبل نبود، خاطرنشان کرد: از هواداران تشکر می‌کنم، آنها را دوست دارم که مرا تشویق کردند، امیدوارم تیم‌شان را حمایت کنند و پشت منصوریان باشند.

وی درپاسخ به سوالی دیگر مبنی بر اینکه دربی را چطور پیش‌بینی می‌کنید، عنوان کرد: در مورد دربی صحبت نمی‌کنم.

بازیکن ماشین‌سازی همچنین در پایان درمورد مسائل مالی باشگاه خاطرنشان کرد: من مسئول مالی باشگاه نیستم، بهتر است در این باره از او سوال کنید.

...

منبع

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0

تبلیغات ویژه

دانلود جدیدترین نسخه ی بازی و نرم افزارهای اندروید

آمار روزانه سایت

تاریخ آگهی ها نمایش كلیك
08/01
56
80439
1102
07/30
6
67653
725
07/29
31
54857
783
07/27
0
192
3
07/22
0
140910
2221

حاضرین در سایت

ما 115 مهمان و 3 عضو آنلاین داریم

  • fooladmeli
  • kingroof61
  • wikiooz

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به روز پـیام است.© 2016-2007

<<طـبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از قالب و طرح سایت، پیگرد قانونی دارد>>