جنجال جدید در ماجرای بلیط فروشی دربی پایتخت +عکس

دربی

سرویس ورزشی فردا:دقیقه 80 از هشتاد و سومین دربی پایتخت در شرایطی با نتیجه تساوی صفر صفر دنبال می شد که بلندگوی ورزشگاه آزادی تعداد تماشاگران حاضر در ورزشگاه را اعلام کرد و طبق آن، 75 هزار نفر در ورزشگاه 78 هزار نفری آزادی جای گرفتند. 

اعلام حضور 75 هزار تماشاگر در ورزشگاه آزادی در شرایطی بود که سکوهای ضلع جنوبی استادیوم که مختص استقلالی هاست نشان می داد بیش از 15 هزار صندلی در این بخش از ورزشگاه خالی است و استقبال چندانی از سوی تماشاگران استقلال از دربی صورت نگرفته است. از سوی دیگر نیز طبق اعلام سازمان لیگ برتر فوتبال کشور تمام بلیط های استادیوم آزادی برای دربی روز جمعه به فروش رفته بود و خالی ماندن سکوهای ضلع جنوبی ورزشگاه با آمار ارائه شده از سوی بلندگوی استادیوم تناقضی آشکار داشت. 

استادیوم

بلیط هایی که به یکباره تمام شد

بلیط های دربی هشتاد و سوم پایتخت پیش از برگزاری بازی های هفته پنجم به فروش گذاشته شد و در مدت زمان کوتاهی اکثر بلیط های بخش شمالی ورزشگاه که متعلق به جایگاه هواداران پرسپولیس بود، پر شد. این در شرایطی بود که تا زمان برگزاری رقابت تیم های استقلال و ماشین سازی تبریز تنها 5 هزار بلیط از 30 هزار بلیط جایگاه استقلالی ها به فروش رفته بود. 

تساوی استقلال برابر ماشین سازی نیز مزید بر علت شد تا هواداران آبی پوش چندان به فکر حضور در استادیوم برای رقابت حساس دربی نباشند. سازمان لیگ در روزهای ابتدایی این هفته سامانه فروش بلیت را بست و اعلام کرد همه بلیت‌های دربی به فروش رفته است. حال سوال این است که چگونه ممکن است بیش از 20هزار هوادار استقلال با وجود خرید بلیت به ورزشگاه مراجعه نکرده‌اند؟ اگر موضوع دلخوری از تیم و قهر بابت نتایج ضعیف آبی‌هاست، این مساله مربوط به طول هفته است و هواداران از آن مطلع بوده‌اند و امکان ندارد کسی در حین خرید بلیت آن را لحاظ کرده باشد. چه، از نظر عقلانی اگر کسی با تیم قهر باشد اقدام به خرید بلیت نمی‌کند.

از سوی دیگر این سوال پیش می آید که چگونه 75 هزار نفر در ورزشگاه حضور داشتند اما بیش از 15 هزار سکوی سمت استقلالی ها خالی مانده بود. این در شرایطی است که ظرفیت کامل ورزشگاه نیز 78 هزار نفر است و با کسر تعداد 15 هزار نفر، در بهترین حالت می بایست تعداد حاضران در ورزشگاه 63 هزار نفر بود. 

شایعه خرید بلیط های استقلالی ها توسط هواداران پرسپولیس

برخی از هواداران استقلال بر این باورند که بلیط های ضلع جنوبی ورزشگاه آزادی که یکباره پس از بازی تیم های استقلال و ماشین سازی تمام شد، از سوی هواداران پرسپولیس خریداری شده است. 

اینکه جمع کثیری از پرسپولیسی ها بلیط های ضلع جنوبی ورزشگاه را خریداری کرده باشند تا تعداد استقلالی های حاضر در استادیوم بسیار پایین تر از سرخپوشان باشد هرچند اندکی غیر عقلانی به نظر می رسد اما این احتمال وجود دارد که با پرشدن سکوهای سمت پرسپولیسی ها، تماشاگران پرسپولیس بلیط های جایگاه استقلالی ها را خریداری کرده و در سکوهای ضلع شمالی و در میان هواداران پرسپولیس نشسته باشند. 

در این صورت نیز بار دیگر این سازمان لیگ برتر فوتبال کشور است که زیر سوال می رود. چراکه تماشاگران حتما می بایست در همان جایگاهی قرار بگیرند که بلیط های خود را خریداری کرده اند. حال چگونه هواداران پرسپولیس با خرید بلیط جایگاه استقلالی ها توانسته اند در سمت دیگر و در جایگاه سرخپوشان بنشینند، نکته مبهم و جنجالی ماجراست. 

عدم حضور صددرصدی هواداران استقلال در جایگاه‌های پیش‌بینی شده در حالی است که پیش فروش بلیت‌های دربی به عنون تنها روش سازمان لیگ برای در اختیار گذاشتن بلیت برای هواداران پیش بینی شده است و طی روزهای گذشته مکررا به طرفداران اعلام شد اگر کسی بلیت بازی را از طریق سامانه فوتبال تیکت خریداری نکرده، به ورزشگاه نیاید. حالا باید منتظر ماند و دید که سازمان لیگ برتر فوتبال کشور در این باره چه پاسخی خواهد داشت.

...

منبع

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0

تبلیغات ویژه

دانلود جدیدترین نسخه ی بازی و نرم افزارهای اندروید

آمار روزانه سایت

تاریخ آگهی ها نمایش كلیك
08/02
0
18349
134
08/01
56
115095
1801
07/30
6
67653
725
07/29
31
54857
783
07/27
0
192
3

حاضرین در سایت

ما 113 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به روز پـیام است.© 2016-2007

<<طـبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از قالب و طرح سایت، پیگرد قانونی دارد>>