قهرمانی ایران در فیبا آسیا چلنج

خبرگزاری ایسنا: دو تیم ملی ایران و کره جنوبی در فینال این رقابت ها به میدان رفتند که در پایان آسمان خراش های ایران با حمایت پرشور هواداران خود و با نتیجه ٧٧ بر ٤٧ به برتری رسیدند.


کوارتر اول این مسابقه با عملکرد دفاعی دو تیم و اشتباه های عجیب همراه بود. بعد از سه دقیقه بالاخره حامد حدادی کاپیتان تیم ملی اولین دو امتیاز را برای ایران کسب کرد و بعد از او نیز ملی پوشان امتیاز آوری کردند. تیم ملی در دفاع عملکرد بسیار خوبی داشت تا جایی که کره تا پنج دقیقه اول بازی امتیازی نگرفته بود. کوارتر اول مسابقه تا پایان کم امتیاز بود و در نهایت ١٣ بر ٩ به سود ایران تمام شد.


در کوارتر دوم ملی پوشان ایران شروع بهتری داشتند با اینکه در گل کردن شوت هایشان بد شانس بودند اما فاصله امتیازی را افزایش دادند و ٢٠ بر ١٣ از کره جنوبی پیش افتادند. کره در این کوارتر هم اسیر دفاع ایران بود و تا دو دقیقه به پایان این کوارتر تنها ٤ امتیاز گرفته بود. برتری ایران تا پایان نیمه نخست ادامه داشت و در نهایت کوارتر دوم با نتیجه ١٧ بر ١١ به سود ملی پوشان کشورمان به پایان رسید و ایران در نیمه نخست ٣٠ بر ٢٠ به برتری رسید.


در نیمه دوم تعداد تماشاگران حاضر در سالن به سه هزار نفر رسیده بود و تیم ملی نیز به طور کامل سوار بر بازی بود. با اینکه برخی اشتباه های دفاعی فریادهای باوئرمان را بلند می کرد اما در نتیجه شاگردان او تیم برتر میدان بودند و در نهایت کوارتر سوم را ٢٣ بر ١٤ به سود خود تمام کردند. در دقایق پایانی این کوارتر ارسلان کاظمی دوباره از ناحیه زانو آسیب دید و دیگر به میدان نیامد.


در کوارتر پایانی هم ایران بهتر کار کرد و اجازه نمی داد تیم کره جنوبی برنامه هایش را عملی کند. ایران ٥٣ بر ٣٤ از حریفش پیش بود و این برتری ادامه داشت. کره ای ها هرچه می زدند به در بسته می خورد و برابر دفاع ایران نمی توانستند کاری انجام دهند. برتری ایران تا انتهای بازی ادامه داشت وکوارتر چهارم نیز با نتیجه ٢٤ بر ١٣ به سود ایران تمام شد. در نهایت تیم ملی ایران با نتیجه ٧٧ بر ٤٧ کره جنوبی را شکست داد و قهرمان رقابت های فیبا آسیا چلنج شد.

...

منبع

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0

تبلیغات ویژه

دانلود جدیدترین نسخه ی بازی و نرم افزارهای اندروید

آمار روزانه سایت

تاریخ آگهی ها نمایش كلیك
08/06
18
204037
2819
08/05
34
167874
1743
08/04
16
170834
1395
08/03
9
203743
2614
08/02
2
100936
802

حاضرین در سایت

ما 218 مهمان و یک عضو آنلاین داریم

  • Moojafzar

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به روز پـیام است.© 2016-2007

<<طـبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از قالب و طرح سایت، پیگرد قانونی دارد>>