فریبا: شکست؛ تصور هواداران استقلال از دربی

روزنامه آرمان؛ بهتاش فریبا: هر چند دربی هشتاد و سوم تهران با تساوی بدون گل به پایان رسید اما به نظر من بازی بسیار خوبی بود. مسابقه از نظر فنی، فیزیکی و سرعت بازی در سطح بالایی قرار داشت.

 

تیم آنالیز ما با بررسی نقاط ضعف و قدرت پرسپولیس، شناخت خوبی از این تیم به کادر فنی داده بود و همانطور که مشاهده کردید، استقلال بازی خوبی از خود به نمایش گذاشت و اگر مهاجمان در زدن ضربه آخر دقت بیشتری می‌کردند استقلال برنده بازی بود.

 

پرسپولیس تیم بزرگی است و این فصل با نتایج خوبی که با برانکو گرفته است در بالای جدول مسابقات قرار دارد. در بازی روز جمعه هم یکی دو موقعیت داشت که توسط طارمی به هدر رفت. در مجموع درصد مالکیت توپ هر دو تیم برابر بود اما موقعیت‌های گل استقلال بیشتر بود و استقلال بازی بهتری نسبت به پرسپولیس از خود به نمایش گذاشت.

 

به نظر من مهاجمان استقلال از باکیفیت‌ترین مهاجمان ایران هستند. فکر می‌کنم علت گل نزدن استقلال، فشاری روانی وارد شده بر روی تیم و مهاجمان است که از ابتدای فصل کار را برای گلزنی سخت کرده است. اما با توجه به تمرینات اختصاصی که برای مهاجمان تدارک دیده شده است به زودی این مشکل نیز حل می‌شود.

 

در دیدار روز جمعه دوندگی تیم و اجرای دستورات تاکتیکی توسط بازیکنان به خوبی انجام شد و کادر فنی نیازی برای تعویض احساس نکرد. به طور مثال جابر انصاری از دید کادر فنی بهترین بازیکن میدان بود. شاید جابر کمی در نفوذ‌ها کم فروغ بود اما تمام خواسته‌های کادر فنی را به خوبی در زمین اجرا کرد. در پایان هم باید بگویم به هواداران استقلال حق می‌دهم که با توجه به نتایج استقلال در این فصل رغبتی به حضور در استادیوم نداشته باشند.

 

در دربی هم فکر می‌کردند که استقلال مقابل پرسپولیس شکست می‌خورد و بنابراین به استادیوم نیامدند. اما هواداران باید بدانند برای عبور کامل تیم از بحران، به حضور تک تکشان نیازمندیم. آنها سرمایه اصلی باشگاه هستند و من و همه اعضای باشگاه استقلال از هوادان درخواست داریم که مانند گذشته به کمک تیم محبوب خودشان بیایند.


...

منبع

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0

تبلیغات ویژه

دانلود جدیدترین نسخه ی بازی و نرم افزارهای اندروید

آمار روزانه سایت

تاریخ آگهی ها نمایش كلیك
08/01
0
21308
216
07/30
6
67653
725
07/29
31
54857
783
07/27
0
192
3
07/22
0
140910
2221

حاضرین در سایت

ما 66 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به روز پـیام است.© 2016-2007

<<طـبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از قالب و طرح سایت، پیگرد قانونی دارد>>