جلالی: پس از گل اول ساده‌لوحانه بازی کردیم

خبرگزاری ایسنا: مجید جلالی در نشست مطبوعاتی پایان دیدار استقلال خوزستان و پیکان تهران اظهار کرد: باید اذعان کنم امروز با تیم بسیار خوبی بازی کردیم. تیمی که فصل پیش قهرمان لیگ شده، واضح است که تیم بزرگی به شمار می‌رود. با وجود این، از اینکه بازیکنانم بسیار ساده‌لوحانه در این دیدار بازی کردند، بسیار ناراحتم به خصوص روی گل دومی که روی پرتاب اوت بازیکنان استقلال خوزستان به دست آوردند. بازیکنان‌مان بسیار ساده‌لوحانه بازی کردند. شاید این درسی بود که تیم حریف به ما داد که اگر قرار است در جایی بازی متوقف شود، آن وظیفه داور است و دیگران وظیفه‌ای در قبال آن ندارند. به نظرم حریف این درس را به بچه‌های ما داد. حالا اینکه این درس خوب است یا بد واقعا نمی‌دانم.

وی در ادامه در خصوص بازی نیز گفت: فکر می‌کنم بازی باکیفیتی را امروز شاهد بودیم. هفته‌ها بود که مستحق پیروزی بودیم و بسیار خوشحالم که اینجا و در همچنین بازی به اولین پیروزی‌مان دست پیدا کردیم.

سرمربی تیم فوتبال پیکان تهران در پاسخ به این سوال که آیا برای پیروزی به اهواز آمده بود عنوان کرد: برنامه‌ریزی‌مان در این بازی به خصوص برای نیم ساعت آخر برای برد بود. حتی گل دوم را به ثمر رساندیم اما بازیکنان‌مان نه از روی کم‌تجربگی بلکه از روی ساده‌لوحی گل دوم را دریافت کردند ولی تا قبل از گل دوم بسیار کم اشتباه بازی کرده بودیم.

جلالی در ادامه بیان کرد: استقلال خوزستان تیم بسیار خوبی است و ما جلوی تیم دست و پابسته‌ای بازی نکردیم ولی تا قبل از این بازی استقلال خوزستان در 15 دقیقه انتهای بازی چهار گل خورده بود و سه گل زده بود که این نشان می‌دهد این تیم در این زمان از بازی با ریسک بالایی بازی می‌کند. به همین دلیل ما گادوین منشا را نگه داشتیم تا در این دقایق به زمین بفرستیم.

وی در پایان در پاسخ به سوال ایسنا در خصوص اینکه آیا عمده‌ترین دلیل به ثمر رساندن گل سوم از سوی تیم پیکان جزم شدن عزم بازیکنان این تیم برای تلافی حرکت ناجوانمردانه استقلالی‌های خوزستان بود نیز گفت: در وهله اول باید بگویم به هیچ وجه منظورم این نیست که استقلالی‌های خوزستان ناجوانمردانه کار کنند بلکه می گویم بچه‌های خودمان در آن صحنه ساده‌لوحی کردند ولی شاید تحت تاثیر آن صحنه بودند و خیلی پرتعداد روی آن توپ حمله کردند و توانستند گل سوم را به ثمر رسانند.

سرمربی تیم فوتبال پیکان تهران ادامه داد: در مجموع باید بگویم این تیم استقلال خوزستانی که دیدم، مطمئنم جایگاه خود را پیدا خواهد کرد و به روزهای خوب خود برمی‌گردد چراکه بسیار تیم خوبی است.

...

منبع

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0

تبلیغات ویژه

دانلود جدیدترین نسخه ی بازی و نرم افزارهای اندروید

آمار روزانه سایت

تاریخ آگهی ها نمایش كلیك
08/05
0
62629
674
08/04
16
170834
1395
08/03
9
203743
2614
08/02
2
100936
802
08/01
56
115095
1801

حاضرین در سایت

ما 118 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به روز پـیام است.© 2016-2007

<<طـبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از قالب و طرح سایت، پیگرد قانونی دارد>>