درگیری بین سپاهانی‌ها و پرسپولیسی‌ها

خبرگزاری تسنیم: حواشی نیمه نخست دیدار تیم‌های سپاهان و پرسپولیس در چارچوب هفته هفتم مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور به شرح زیر است:

هواداران سپاهان که در جایگاه ویژه ورزشگاه فولادشهر اصفهان حضور داشتند، بعد از اعلام صحنه آفساید از سوی داور مسابقه از تلویزیون ورزشگاه به بررسی این صحنه می‌پرداختند.

درهای ورزشگاه فولادشهر اصفهان که از یک ساعت مانده به آغاز مسابقه بسته شده بود، در دقیقه 35 مسابقه باز شد و تعداد دیگری از تماشاگران راهی ورزشگاه فولادشهر اصفهان شدند.

در دقیقه 37 مسابقه به دلیل خطای پدرو هنریکه روی بازیکنان پرسپولیس، بین بازیکنان دو تیم درگیری به وجود آمد. در این صحنه، محسن مسلمان و پدرو هنریکه، بازیکنان پرسپولیس و سپاهان با یکدیگر درگیر شدند اما درگیری در نهایت با وساطت داور مسابقه ختم به خیر شد.

داور مسابقه در این صحنه به پدرو هنریکه بازیکن تیم فوتبال سپاهان اصفهان کارت زرد نشان داد.

در صحنه اعتراض انریکه به داور مسابقه بعد از دریافت کارت زرد، هواداران سپاهان شروع به فحاشی علیه داور مسابقه کردند اما مهدی اخوان، سرپرست سپاهان با حرکات دست خود از تماشاگران خواست که این کار را ادامه ندند.

با باز شدن درهای ورزشگاه در دقیقه 35 مسابقه، هواداران سپاهانی و پرسپولیس به سمت سکوهای ورزشگاه فولادشهر هجوم آوردند و در اندک فضای باقیمانده استقرار یافتند.

در دقایق پایانی نیمه نخست مسابقه، هواداران مسابقه علیه داور مسابقه شروع به سر دادن شعار کردند و او را "داور پرسپولیسی" خواندند.

جنب و جوش جایگاه خبرنگاران ورزشگاه فولادشهر اصفهان امروز بسیار بیشتر از روزهای عادی بود و خبرنگاران در هر صحنه به سمت تلویزیون استقرار یافته در جایگاه هجوم می‌آوردند و به تحلیل فنی اتفاقات می‌پرداختند.

عبدالله ویسی در دقایق پایانی نیمه نخست بازی، با عصبانیت نسبت به تلف شدن وقت‌ها معترض بود.

هواداران سپاهان همچنین در دقایق پایانی نیمه نخست بازی همچنان وارد ورزشگاه می‌شدند و در نهایت بر سکوها و هر جایی که ممکن بود، جای می‌گرفتند.

عبدالله ویسی در ثانیه‌های پایانی نیمه نخست بازی به سمت داور چهارم مسابقه رفت و اعتراض خود را نسبت به عملکرد داوران بازی اعلام کرد؛ هواداران سپاهان در این صحنه باز هم علیه داور بازی شعار سر دادند.

محرم نویدکیا و بازیکنان ذخیره سپاهان در بین دو نیمه زیر نظر مربی بدنساز سپاهان به گرم کردن پرداختند.

...

منبع

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0

تبلیغات ویژه

دانلود جدیدترین نسخه ی بازی و نرم افزارهای اندروید

آمار روزانه سایت

تاریخ آگهی ها نمایش كلیك
08/06
6
16301
150
08/05
34
167874
1743
08/04
16
170834
1395
08/03
9
203743
2614
08/02
2
100936
802

حاضرین در سایت

ما 146 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به روز پـیام است.© 2016-2007

<<طـبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از قالب و طرح سایت، پیگرد قانونی دارد>>