واکنش عبدالله ویسی به برد تیم پرسپولیس

خبرگزاری تسنیم: عبدالله ویسی پس از شکست خانگی 3 بر یک تیمش برابر پرسپولیس اظهار داشت: در نیمه اول بازی خوب و قابل قبول و پایاپایی را مقابل پرسپولیس انجام دادیم اما متاسفانه در نیمه دوم، تیم ما وا رفت و در یک سوم دفاعی، اشتباهات بزرگی داشتیم و پرسپولیس با توانایی مهاجمانش توانست از اشتباهات ما استفاده کند. تبریک می‌گویم به پرسپولیسی‌ها و متاسفم که سپاهانی‌ها با ناراحتی به خانه برگشتند. از همه معذرت خواهی می‌کنم و امیدوارم در آینده جبران کنیم.

وی در مورد نوسان سپاهان در نتیجه‌گیری تصریح کرد: تیمی که می‌خواهد برنده شود باید خوب بازی کند. ما فقط سه تعویض داریم و این در حالی است که در یک سوم زمین خودمان اشتباهات زیادی داشتیم. در نیمه دوم نتوانستیم اشتباهات را جبران کنیم. مطمئنا روی ایرادهایمان کار می‌کنیم و قطعا روزهای خوبی خواهیم داشت.

ویسی در پاسخ به این سوال که کیفیت تیمش نسبت به فصل قبل بالا رفته، گفت: زمانی که هواداران به هتل آمدند و ما را تشویق کردند، به بازیکنانم گفتم متاسفانه شرمنده مردم شدیم. تلاش می‌کنیم در بالای جدول باشیم. پرسپولیس بهتر از ما بودیم و ما پر اشتباه بودیم. اشتباهاتمان منجر به فاجعه شد و قول می‌دهم دیگر چنین اشتباهاتی نداشته باشیم.

سرمربی سپاهان در خصوص عملکرد دروازه‌بان برزیلی گفت: دروازه‌بان ما باید زاویه را بهتر کنترل می‌کرد. این زاویه‌ای نیست که دروازه‌بان‌ها گل بخورند.

ویسی در مورد از دست دادن میانه میدان عنوان کرد: پرسپولیس دو هافبک کناری داشت که باید آنها را کنترل می‌کردیم. بیشتر بازیسازی‌ها توسط عالیشاه و مسلمان بود. ما بیشتر روی جناحین تمرکز کردیم و وسط زمین را از دست دادیم. پرسپولیس شایستگی برد داشت و بهترین استفاده را از اشتباهات ما داشت اما ما تسلیم نمی‌شویم و کار می‌کنیم. سپاهان همان تیمی می‌شود که همه مردم دوستش دارد.

او در مورد ناهماهنگی بین خطوط تیم سپاهان گفت: در یک سوم زمین خودمان اصلا خوب نبودیم. در بازی قبلی، خط دفاع‌مان خیلی خوب بازی را کنترل کرد. برابر استقلال خوزستان هم کنترل بازی خوب بود ولی امروز خوب نبودیم و بازی را از دست دادیم.

ویسی با اشاره به تعطیلات لیگ اضافه کرد: اگر این بهانه نیست، باید بگویم تعطیلات به ضرر ما شد. این برنامه را قبلا امضا کردیم و در برنامه اولیه‌ای که به ما دادند، این تعطیلات را امضا کردیم.

سرمربی سپاهان در مورد عملکرد حاج صفی گفت: تیم ما از یک سوم دفاعی به آن طرف خوب بازی می‌کرد ولی در خط دفاع پراشتباه بودیم. این اتفاق باعث شد روحیه خط جلو ما هم از بین رفت. اصلا تیم‌مان وا رفت!

...

منبع

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0

تبلیغات ویژه

دانلود جدیدترین نسخه ی بازی و نرم افزارهای اندروید

آمار روزانه سایت

تاریخ آگهی ها نمایش كلیك
08/07
10
95452
1325
08/06
18
240174
3260
08/05
34
167874
1743
08/04
16
170834
1395
08/03
9
203743
2614

حاضرین در سایت

ما 215 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به روز پـیام است.© 2016-2007

<<طـبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از قالب و طرح سایت، پیگرد قانونی دارد>>