کامرانی‌فر: ۲ پنالتی نفت دیده نشد، دایی باید اخراج می‌شد

سایت فدراسیون فوتبال: حسن کامرانی‌فر درباره آنالیز داوری بازی‌های هفته هفتم لیگ برتر گفت: با آنالیز داوری مسابقات لیگ برتر در هفته هفتم (دیدارهای تراکتورسازی - سیاه‌جامگان، استقلال - ذوب‌آهن اصفهان، پدیده خراسان - نفت آبادان، گسترش فولاد تبریز - فولاد خوزستان، صبای قم – سایپا و سپاهان اصفهان – پرسپولیس) تیم داوری با نمایش مطلوب تمامی قوانین را به درستی در زمین بازی اجرا کردند. به جز یک صحنه در بازی سپاهان و پرسپولیس که در نیمه اول کمک داور مسابقه به اشتباه حرکت مهاجم سپاهان را آفساید تشخیص داد.
 
وی در خصوص قضاوت تیم داوری در دیدار نفت تهران و ماشین‌سازی اظهار داشت: در مسابقه نفت تهران و ماشین‌سازی تبریز تیم داوری دچار اشتباهات تأثیرگذاری شد. در دقیقه 38 پنالتی به نفع تیم نفت تهران (بدون جریمه شخصی برای بازیکن خطاکار) گرفته نشد. پس از آن در دقیقه 48 داور مسابقه یک پنالتی به نفع نفت تهران اعلام نکرد و مدافع خطاکار ماشین‌سازی نیز باید از زمین مسابقه اخراج می‌شد.
 
رئیس دپارتمان داوران افزود: باتوجه به اینکه در این صحنه به علت جا ماندن داور و عوض شدن ناگهانی جریان بازی، کمک داور در این صحنه باید داور را در اعلام ضربه پنالتی یاری می‌کرد. در دقیقه 61 کمک داور دوم این دیدار، گل سالم ماشین‌سازی را به اشتباه آفساید اعلام کرد. همچنین در دقیقه 85 پنالتی گرفته شده برای تیم ماشین‌سازی نیز به اشتباه اعلام شد، در صورتی که باید خطای مهاجم ماشین‌سازی گرفته می‌شد. با توجه به اتفاقات صورت گرفته در این مسابقه، سرمربی نفت تهران به دلیل اعتراضات مکرر باید از روی نیمکت اخراج می‌شد.
 
کامرانی‌فر خاطرنشان کرد: در مسابقه استقلال خوزستان و پیکان در دقیقه 51 بازیکن تیم استقلال خوزستان به دلیل خطای شدید باید از زمین بازی اخراج می‌شد.
 
وی یادآور شد: دپارتمان داوران برنامه جوانگرایی داوری کشور را در دستور کار خود قرار داده است که می‌توان به قضاوت خوب حمید حاج‌ملک داور جوان استان گیلان در بازی استقلال و ذوب‌آهن اشاره کرد. در همین راستا از کلیه داوران فوتبال انتظار می‌رود که با شجاعت کامل به اجرای قوانین فوتبال در زمین مسابقه بپردازند.

...

منبع

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0

تبلیغات ویژه

دانلود جدیدترین نسخه ی بازی و نرم افزارهای اندروید

آمار روزانه سایت

تاریخ آگهی ها نمایش كلیك
08/01
56
99019
1608
07/30
6
67653
725
07/29
31
54857
783
07/27
0
192
3
07/22
0
140910
2221

حاضرین در سایت

ما 145 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به روز پـیام است.© 2016-2007

<<طـبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از قالب و طرح سایت، پیگرد قانونی دارد>>