چرایی اختلاف وزیر ورزش با افشارزاده

ورزش سه: بهرام افشارزاده تابستان 93 با انتخاب وزیر ورزش و جوانان به عنوان مدیرعامل استقلال انتخاب شد. افشارزاده در ابتدای حضور در استقلال رابطه بسیار نزدیکی با وزیر داشت و حتی با گذشت یک سال اول حضور او در ساختمان سعادت آباد این رابطه دستخوش تغییر نشد و وزیر ورزش و جوانان مدیرعامل استقلال را به عنوان رئیس حوزه وزارتی وزارت ورزش و جوانان انتخاب کرد. پستی که بعد از جدایی افشارزاده به گرشاسبی دوست قدیمی وزیر ورزش رسید تا مشخص شود افشارزاده حتی تا اوایل سال 95 در حلقه اول دوستان گودرزی بود.

شروع فصل نقل و انتقالات و عملکرد مدیران استقلال در کنار اختلاف نظرهای عمیق شهاب جهانیان که مهره نزدیک به وزیر ورزش در هیات مدیره استقلال بود با بهرام افشارزاده باعث شد تا اختلاف نظر میان این دو آغاز شود. افشارزاده که با نظر وزیر ورزش به عنوان سرپرست باشگاه استقلال فعالیت خود  را برای لیگ شانزدهم آغاز کرده بود فعالیت چشم گیری در فصل نقل و انتقالات داشت و در روزهایی که پرسپولیس در حال از دست دادن مهره های کلیدی خود بود، مدیران استقلال رحمانی، باقری و غفوری را استقلالی کردند. در این روزها بود که انتشار خبر توقف فعالیت های نقل و انتقالاتی استقلال به دستور وزیر ورزش و جوانان باعث شد تا هواداران استقلال با استفاده از قدرت شبکه های اجتماعی و انتشار چند فراخوان تجمع چند صد نفری علیه وزیر ورزش در خیابان سئول و میدان بهارستان را تشکیل دهند.

بعد از تجمع هواداران استقلال هر چند فعالیت این تیم در نقل و انتقالات آغاز شد اما رابطه افشارزاده و وزیر ورزش هیچگاه به مانند گذشته نشد و در این میان دخالت های جهانیان و فشار نزدیکان وزیر ورزش برای عزل مدیران میانی استقلال باعث شد تا افشارزاده عطای کار در استقلال را به لقای آن ببخشد و با استعفایی تحمیلی بعد از 25 ماه ساختمان سعادت آباد را این بار برای زمانی طولانی تر و شاید همیشه ترک کند.

آغاز همه ماجراهایی که به مصاحبه تند وزیر ورزش و بیانیه صریح افشارزاده ختم شد، به فراخوان و تجمع هواداران استقلال باز می گردد که با قدرت شبکه های اجتماعی صورت گرفت تا جهانیان و معاون حقوقی این باشگاه نیز برای کنترل این فضا در اولین روزهای حضور در استقلال با انتشار بیانیه ای عجیب به دنبال شناسنامه دار کردن این صفحات باشند. نکته جالب توجه این که هواداران استقلال هشت روز پیش از برگزاری تجمع در حمایت از افشارزاده و منصوریان برای برکناری او در برابر وزارت ورزش و جوانان جمع شدند تا بیش از گذشته مشخص شود مدیر عامل استقلال، وزیر ورزش و حتی بسیاری دیگر از تصمیم گیران و سیاست گذاران ورزش تحت تاثیر قدرت غیر قابل مهار این شبکه های مجازی هستند.
 

...

منبع

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0

تبلیغات ویژه

دانلود جدیدترین نسخه ی بازی و نرم افزارهای اندروید

آمار روزانه سایت

تاریخ آگهی ها نمایش كلیك
08/04
16
142081
1163
08/03
9
203743
2614
08/02
2
100936
802
08/01
56
115095
1801
07/30
6
67653
725

حاضرین در سایت

ما 89 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به روز پـیام است.© 2016-2007

<<طـبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از قالب و طرح سایت، پیگرد قانونی دارد>>