افتخاری: چرا آقایان مخالف شفاف‌سازی بیت‌المال هستند؟

سایت باشگاه استقلال: سید رضا افتخاری پیش از سفر به کلمبیا در خصوص اظهارات محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان و بیانیه بهرام افشارزاده گفت: در شرایط خاص و مهم کنونی که استقلال نیاز به آرامش دارد، مباحثی توسط کسانی مطرح شده که سال‌ها به ورزش کشور خدمت کرده‌اند و به نظرم این مباحث ضرورتی نداشته است. چرا وقتی وزیر ورزش صحبت از شفاف سازی و صیانت از حقوق بیت المال می‌کند، عده‌ای ناراحت می‌شوند و عکس العمل نشان می‌دهند. مگر شما مخالف شفاف سازی در مورد بیت المال هستید؟
 
وی افزود: وزارت ورزش با کمترین امکانات و اعتبارات دستاوردهای قابل توجهی داشته است. نتایج موفیت آمیز رشته‌های ورزشی در چند سال اخیر به خصوص فوتبال و فوتسال کشور در دوران مدیریت محمود گودرزی در ورزش به دست آمده و در تاریخ ورزش ایران ماندگار می‌شود. حضور پر قدرت تیم ملی فوتسال ایران در جام جهانی با حمایت‌های وزیر ورزش که خود از نزدیک شاهد آن بوده‌ام، بیانگر این موضوع است. دلسوزی وزیر در رفع مشکلات باشگاه استقلال بر کسی پوشیده نیست. اگر ایشان می‌گوید که عده‌ای خارج از باشگاه در بستن برخی قراردادها نقش داشته‌اند، نباید باعث ناراحتی خدمت گزاران ورزش شود و آنها خود به خوبی می‌دانند که منظور گودرزی به چه کسانی برمی‌گردد.
 
مدیرعامل استقلال تصریح کرد: از همه هواداران و حامیان استقلال انتظار دارم که با همدلی و وحدت همه جانبه فقط به حمایت از باشگاه و موفقیت تیم استقلال فکر کنند. ضمن اینکه فرصت را مغتنم می‌شمارم و سالروز تاسیس باشگاه پرطرفدار و پر افتخار استقلال را به همه هواداران و اعضای این باشگاه صمیمانه تبریک عرض می‌کنم و برای این باشگاه آرزوی موفقیت‌های داخل و بین المللی بیشتر دارم.
 
مشاور رئیس کمیته فوتسال با ابراز امیدواری از موفقیت تیم ملی فوتسال برابر روسیه، خاطرنشان کرد: برای تیم ملی فوتسال کشور در مرحله نیمه نهایی جام جهانی آرزوی موفقیت دارم. اینجانب حامل پیامی از سوی وزیر ورزش و پاداش فدراسیون فوتبال برای اعضای تیم ملی فوتسال ایران هستم. از همه هموطنان عزیز هم می‌خواهم برای موفقیت تیم ملی فوتسال ایران دعا کنند.
 
افتخاری درباره وضعیت بیماری منصور پورحیدری گفت: شب گذشته و پیش از سفر به کلمبیا با فریده شجاعی همسر پورحیدری به صورت تلفنی صحبت کردم و پیگر حال ایشان شدم. دوست داشتم با حضور در بیمارستان پورحیدری را از نزدیک ملاقات کنم که به دلیل فشردگی کارها و سفر به کلمبیا نتوانستم به ملاقات او بروم. به امید خدا بعد از برگشتن از کلمبیا و با بهبود ایشان همراه با اعضای تیم استقلال و تیم ملی فوتسال به ملاقات ایشان می‌رویم.

...

منبع

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0

تبلیغات ویژه

دانلود جدیدترین نسخه ی بازی و نرم افزارهای اندروید

آمار روزانه سایت

تاریخ آگهی ها نمایش كلیك
08/01
56
106213
1717
07/30
6
67653
725
07/29
31
54857
783
07/27
0
192
3
07/22
0
140910
2221

حاضرین در سایت

ما 33 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به روز پـیام است.© 2016-2007

<<طـبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از قالب و طرح سایت، پیگرد قانونی دارد>>