صمیمی: ایران قهرمان جهان شد تعجب نکنید

ورزش سه: علیرضا صمیمی که دومین حضور در جام جهانی فوتسال را تجربه می کند و قهرمانی آسیا رادر کارنامه دارد به خاطر سیوهایش در این بازی با احمد رضا عابدزاده مقایسه شده است هر چند خود او می گوید من کجا و احمد رضا عابدزاده کجا. او اسطوره یک فوتبال است...

خواندن حرف های علیرضا صمیمی بعد از این موفقیت بزرگ بی شک خالی از لطف نیست:
 
برزیل بهترین تیم جهان است
بازی با برزیل افتخاری است که نصیب هر تیمی نمی شود و این قرعه از نگاه خیلی ها سخت بود اما برای ما یک منجر به یک افتخار بزرگ شد. ته دلم این بود که این بازی را می بریم و گویی برد در این بازی به من الهام شده بود. البته که لطف خدا شامل حال ما شد. به خاطر حضور در این بازی به خودم می بالم. به واقع برزیل بهترین تیم جهان و فالکائو ستاره فوتسال دنیا است. هنگامی که فالکائو تصمیم به خداحافظی گرفت لحظه عجیبی بود و به یکباره تصمیم گرفتیم خداحافظی او را با شکوه تر کنیم.
 
24 سال بود که این افتخار نصیب ایران نمی شد. با شروع این مسابقات هم کمتر کسی روی ما حساب کرده بود. اما بازی به بازی بهتر شدیم. این دومین حضور من در جام جهانی بود. یک افتخار بزرگ برای من محسوب خواهد شد. منی که دوست داشتم شهرم یک تیم لیگ برتری داشت و در آن تیم بازی می کردم. اما متاسفانه در بوشهر بهای لازم به فوتبال به خصوص فوتسال داده نمی شود و در نهایت تصمیم گرفتم آکادمی فوتسال در بوشهر دایر کنم که این کار انجام شده است.
 
می خواهم از کلمبیا بگویم. واقعا کشور زیبایی است. همه تلاشم را خواهم کرد که با خاطره ای خوب این کشور را ترک کنم و و سهم کوچکی در شادی مردم ایفاء کنم.
 
مردم از فوتسال دور شده بودند

مردم مدت ها بود که از فوتسال دور شده بودند. بازی با برزیل بهانه ای شد که دوباره فوتسال مورد توجه قرار گیرد. این اتفاق خوبی است. رمز موفقیت ما یکدلی است و اینکه تیم بدون حاشیه ای هستیم. ناظم الشریعه را مدت هاست که می شناسم. او مربی متین و کارش را بلد است. خوشحالم که با این مربی به جام جهانی آمدیم و امیدوارم این بازی ها بهانه ای شود که نگاه ها به فوتسال تغییر کند.

 

متوجه سیوهایم در بازی با برزیل نشدم

بعد از بازی با برزیل در سایت فیفا که نگاه می کردم متوجه شدم در این بازی بیست سیو داشتم. در جریان بازی غرق توپ بودم و بازی را دنبال می کردم و اصلا این فکر به ذهنم خطور نکرد که چند تا توپ گرفته ام. هر وقت که به زمین می روم خدا را می خوانم و از او می خواهم که مرا روسفید کند.
 
ضمن اینکه موفقیت ها چه در این بازی و چه در بازی های دیگر حاصل یک کار تیمی است.
 
سپهر محمدی رقیب من در تیم ملی مثل برادرم است و با هم راحت هستیم. این مربی تیم است که تصمیم می گیرد چه کسی بازی کند. ما رقیب هم هستیم اما در سایه رقابت به آسانی می شود رفاقت هم داشت.

 

ایران قهرمان جهان شد تعجب نکنید

فوتسال خیلی سخت شده است. دیگر مثل گذشته نیست که گل های زیادی در آن رد و بدل شود. ما با نظم بازی می کنیم. خیلی ها از ما می پرسند آیا امکان دارد ایران قهرمان جام جهانی شود؟ من می گویم حتی اگر قهرمانی ایران در جام جهانی غیر منتظره باشد تعجب آور نیست. ما لیاقتش را داریم و ایرانی ها بارها ثابت کرده اند توانمندی خلق کارهای بزرگ را دارند.

 

حرف آخر من این است. اگر ایران قهرمان جهان شد تعجب نکنید!

 
من کجا و احمد رضا عابدزاده کجا!
در سایت ها به خصوص "ورزش سه"، خواندم که به خاطر سیوهایم در بازی با برزیل با احمد رضا عابدزاده مقایسه شده ام. اما من کجا و احمد رضا عابدزاده کجا. او اسطوره یک فوتبال بود اما من حالا حالاها کار دارم. احمد آقا بزرگ یک فوتبال بوده و هست و برای من افتخار است که با او مقایسه می شوم.

 

در تیم  ملی هیچ کس برای پول بازی نمی کند

در تیم ملی هیچ کس برای پول بازی نمی کند. ما پاداش های دلاری را حساب و کتاب نمی کنیم و بازی امان بر این اساس نیست. با همه کمبودها گله ای نکردیم و نخواهیم کرد و کسب افتخار برای ایران عزیزو شاد کردن دل مردم غنیمتی است که قیمت ندارد.
 
اما خوب است که نگاه ها به فوتسال تغییر کند. هر اهمیتی که به فوتسال داده شود انگیزه ما هم بیشتر خواهد شد.
...

منبع

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0

تبلیغات ویژه

دانلود جدیدترین نسخه ی بازی و نرم افزارهای اندروید

آمار روزانه سایت

تاریخ آگهی ها نمایش كلیك
08/02
2
99639
793
08/01
56
115095
1801
07/30
6
67653
725
07/29
31
54857
783
07/27
0
192
3

حاضرین در سایت

ما 71 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به روز پـیام است.© 2016-2007

<<طـبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از قالب و طرح سایت، پیگرد قانونی دارد>>