گلرهای برتر لیگ برتر

ورزش سه: پس از برگزاری بازی های هفته هفتم لیگ برتر، صدر جدول دروازه بان های حاضر در لیگ برتر تغییر اندکی داشت و محمدرضا اخباری توانست با بسته نگه داشتن دروازه خود، به رده دوم این لیست برسد.

 

با بررسی بهترین دروازه بان های حاضر در لیگ برتر همراه "ورزش سه"، باشید:


اول – علیرضا بیرانوند، پرسپولیس
گلر لرستانی پرسپولیسی ها بعد از چند بازی در دیدار برابر سپاهان دروازه خود را باز شده دید، او که در 6 بازی قبل تنها یک بار دروازه خود را باز شده دیده بود در این دیدار برای دومین اسیر بازیکنان حریف شد اما همچنان عنوان کم گل ترین دروازه را به نام خود زده است، او با میانگین زمانی 315 دقیقه، بهترین معدل زمانی بسته نگه داشتن دروازه را از آن خود دارد، علاوه بر آن، بیرانوند در 5 بازی نیز کلین شیت کرده است و در این قسمت هم صدرنشین است.
 
دوم – محمدرضا اخباری، تراکتورسازی
دروازه بان جوان تراکتوری در ادامه دو فصل اخیر، در بازی های لیگ شانزدهم نیز درخشان ظاهر شده است، اخباری در 4 بازی از هفت دیداری که درون دروازه تیمش ایستاده است گلی دریافت نکرده تا در رده دوم بیشترین کلین شیت کننده ها بایستد، اخباری با چهار گلی که در بازی مختلف دریافت کرده است توانسته میانگین زمانی 157 دقیقه را برای بسته نگه داشتن دروازه خود ثبت کند.

 

سوم – فرناندو ده خسوس، گسترش فولاد

بهترین دروازه بان لیگ پانزدهم که از جنوب به شمال غربی ایران عزیمت کرده است این روزها با پیراهن گسترش فولاد در لیگ حاضر می شود، وی که لیگ را خوب آغاز نکرد اکنون به فرم ایده آل رسیده است و توانسته آرام آرام بازهم نام خود را بر سر زبان ها بیندازد، خسوس که چهار بار دروازه خود را باز شده دیده است در 3 بازی موفق به کلین شیت شده است. دروازه بان برزیلی گسترشی ها هر 157 دقیقه یک بار دروازه خود را باز شده دیده است.

 

چهارم – الساندرو فیلیپ، سایپا

دروازه بان برزیلی نارنجی پوشان در بازی های لیگ شانزدهم توانست عملکرد کم نوسانی داشته باشد، الساندرو که در تمام بازی های سایپا به عنوان دروازه بان ثابت به میدان آمد تاکنون 5 بار دروازه خود را باز شده دید و در یک بازی نیز توانست کلین شیت کند. الساندرو با میانگین 119 دقیقه بسته نگه داشتن دروازه خود توانسته آمار مناسبی از خود به جا بگذارد.

چهارم – حسن هوری، صنعت نفت آبادان

گلر آبادانی ها که در لیگ شانزدهم عملکردی فوق العاده به نمایش گذاشت در بازی هفته هفتم نتوانست در حد انتظار ظاهر شود و دروازه خود را سه بار باز شده دید، اتفاقی که باعث شد آمار این گلر باتجربه خدشه دار شود. هوری که در 3 بازی دروازه خود را بسته نگه داشت، تاکنون 7 بار اسیر مهاجمان حریف شده است. میانگین زمانی بسته نگه داشتن دروازه این دروازه بان 90 دقیقه است.

 
انتخاب ویژه – وحید طالب لو
گلر سابق استقلالی ها که اخیرا به عضویت تیم فولاد خوزستان درآمده است در دو بازی اخیر از دروازه اهوازی ها حراست کرده و موفق شده در هر دو بازی دروازه خود را بسته نگه دارد.
 
 
...

منبع

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0

تبلیغات ویژه

دانلود جدیدترین نسخه ی بازی و نرم افزارهای اندروید

آمار روزانه سایت

تاریخ آگهی ها نمایش كلیك
08/02
0
24201
174
08/01
56
115095
1801
07/30
6
67653
725
07/29
31
54857
783
07/27
0
192
3

حاضرین در سایت

ما 61 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به روز پـیام است.© 2016-2007

<<طـبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از قالب و طرح سایت، پیگرد قانونی دارد>>