نتوانستیم برای بازی تیم را کامل کنیم

خبرگزاری فارس: علی دوستی‌مهر در مورد اینکه گفته می‌شود رسم پدر و پسری را رعایت نکرده و اجازه نداده تیمش مقابل تیم آکادمی کیا بازی کند، گفت: مانند گذشته باز هم تاکید می‌کنم که تا روزی که زنده هستم مهدی مهدوی‌کیا را دوست دارم و تا 10 سال آینده نیز این حرف را خواهم زد. هر چند که سلایق و نظرات متفاوت است و هر کسی سلیقه‌ای دارد اما هر دو قابل احترام است. شرافت و عاطفه من و مهدی هیچ گاه از بین نمی‌رود و تا آخر عمر عاشق او هستم و هیچ اختلافی بین ما نیست و مشکلی با هم نداریم.

وی ادامه داد: اما مشکل از کجا آغاز شد؟ ما با توجه به اینکه می‌خواستیم یکسری بازیکنان‌مان پشت خط نمانند یک تیم اجاره کرده و در واقع این تیم پارسیان ایران‌مهر یک تیم اجاره‌ای است که ما از جیب خودمان خرج کردیم تا یکسری از بازیکنانمان پشت خط نمانده و بتوانند بازی کنند. از سوی دیگر یک تیم دیگر در دسته اول تهران خریدیم که یک پله پایین‌تر از آسیا ویژن است و تمام توان و برنامه‌ریزی ما این است که این تیم را به آسیا ویژن بیاوریم تا حداقل سال آینده در این رده از مسابقات تیم خودمان را داشته باشیم و دیگر اجاره ندهیم.

دوستی‌مهر تاکید کرد: 15 روز دیگر مسابقات لیگ دسته اول تهران آغاز می‌شود اما چهارشنبه هفته گذشته هیأت فوتبال از ما خواست تا ساعت 20 شب بازیکنانی که می‌خواهیم در دسته اول بازی کنند را از لیست آسیا ویژن خارج کنیم که ما اعلام کردیم 15 روز فرصت باقی مانده و اجازه دهید بعد از بازی پنجشنبه و آکادمی کیا این کار را انجام دهیم که از آنجایی که تمام قوانین فیفا توسط هیأت فوتبال مو به مو اجرا می‌شود و اگر این کار را انجام نمی‌دادند شاید منجر به تعلیق فوتبال ایران می‌شد، در نهایت با تصمیم ما مخالفت کردند! اگر آنها با تصمیم ما موافقت می‌کردند شاید این اتفاق رخ می‌داد.

سرمربی سابق تیم ملی نوجوانان یادآور شد: بنابراین من از شما سؤال می‌پرسم چطور من می‌توانستم طی 12 ساعت برای مقابله با تیم آکادمی کیا یک تیم کامل را آماده کنم؟ 8 بازیکن من از لیست خارج شده بودند و دیگر بازیکنی برای این تیم باقی نمانده بود تا بخواهد جلوی تیم مهدی بازی کند. در واقع ما یار نداشتیم که بخواهیم بازی کنیم و معتقدم که تمام مشکلات را هیأت فوتبال ایجاد کرد. در غیر این صورت ما به آکادمی کیا کاری نداریم و مخلص مهدوی‌کیا هم هستم.

وی افزود: اگر او من را به عنوان پدر قبول دارد من هم مخلص او هستم اما یکسری می‌خواهند شیطنت کنند و امیدوارم دهان این افراد که می‌خواهند اختلاف ایجاد کنند با این صحبت‌هایی که کرده‌ام بسته شود. من و مهدی مثل پدر و پسر هستیم و هیچ مشکلی با هم نداریم.

...

منبع

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0

تبلیغات ویژه

دانلود جدیدترین نسخه ی بازی و نرم افزارهای اندروید

آمار روزانه سایت

تاریخ آگهی ها نمایش كلیك
08/07
10
94575
1320
08/06
18
240174
3260
08/05
34
167874
1743
08/04
16
170834
1395
08/03
9
203743
2614

حاضرین در سایت

ما 183 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به روز پـیام است.© 2016-2007

<<طـبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از قالب و طرح سایت، پیگرد قانونی دارد>>