کارشکنی ازبکستانی‌ها در آستانه بازی ایران

سایت رسمی فدراسیون فوتبال: امیرحسین حسینی گفت: از حدود دو هفته گذشته و با توجه به درخواست‌هایی که رسانه‌ها برای اعزام به ازبکستان ارائه کرده بودند، فدراسیون فوتبال اقدام به ارائه درخواست اخذ ویزا از کشور ازبکستان را با ارائه مدارک کامل به فدراسیون فوتبال این کشور انجام داد و بلافاصله بعد از آن پیگیری‌ها برای حضور تیم رسانه‌ای فدراسیون فوتبال در این مسابقه انجام داد.
 
وی افزود: در پاسخ نامه فدراسیون ایران، فدراسیون ازبکستان اعلام کرد که باتوجه به تغییر فرآیند صدور ویزا برای کلیه رسانه‌ها در این کشور، حداقل زمان مورد نیاز برای ارائه ویزا 14 روز است که این موضوع مورد پذیرش فدراسیون فوتبال قرار نگرفت. دپارتمان بین‌الملل فدراسیون اعتراض رسمی خود را به فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا ارائه و آنها نیز از فدراسیون ازبکستان خواستند تا نهایت همکاری با رسانه‌های ایران به عمل آید. متاسفانه فدراسیون این کشور در یک اقدام کاملاً غیر حرفه‌ای و علی‌رغم درخواست ویزای فرودگاهی فدراسیون فوتبال ایران، این اقدام را انجام نداد و تنها برخی از ویزاهای عادی که خارج از دایر رسانه‌ها بودند، به صورت فرودگاهی صادر کرد. با توجه به پرواز چارتر تیم ملی فوتبال به ازبکستان، در صورت همراهی رسانه‌ها صرفه جویی مناسبی در هزینه‌ها صورت می‌گرفت و عملاً فدراسیون نیازی به صرف هزینه بیشتر برای همراهی تیم خبری فوتبال کشور به ازبکستان نداشت.
 
حسینی در پایان گفت: ضمن پوزش از اصحاب رسانه به جهت مشکل به وجود آمده در عدم اعزام رسانه‌ها که باتوجه به کارشکنی ازبکستانی‌ها به وجود آمده، قطعاً گزارش این اقدام غیر حرفه‌ای کشور ازبکستان را در عدم صدور روادید برای رسانه‌های ایران به فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا و همچنین وزارت امور خارجه کشورمان ارائه خواهیم کرد.

...

منبع

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0

تبلیغات ویژه

دانلود جدیدترین نسخه ی بازی و نرم افزارهای اندروید

آمار روزانه سایت

تاریخ آگهی ها نمایش كلیك
08/01
0
16714
170
07/30
6
67653
725
07/29
31
54857
783
07/27
0
192
3
07/22
0
140910
2221

حاضرین در سایت

ما 98 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به روز پـیام است.© 2016-2007

<<طـبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از قالب و طرح سایت، پیگرد قانونی دارد>>