ایران یک - ازبکستان صفر؛ گلزنی جلال حسینی در دقیقه ۲۷

خبرگزاری ایسنا: دیدار تیم‌های ملی فوتبال ایران و ازبکستان از هفته سوم مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، امروز (پنج شنبه) از ساعت ۱۶:۳۰ در ورزشگاه بنیادکار آغاز شد. قصاوت این دیدار را بنجامین ویلیامز از استرالیا بر عهده دارد.

گزارش نیمه نخست:

در دقیقه چهار، نخستین نفوذ را تیم ملی ایران با همکاری حاج‌صفی و محمدی انجام داد اما سانتر مدافع راست جوان ایران ضعیف بود و لوبانوف این توپ را در آغوش گرفت.

در دقیقه شش، پس از حمله ازبک‌ها، وحید امیری با همکاری سایر بازیکنان ضد حمله‌ای را برای ایران ترتیب داد و پس از دو دریبل، توپ را به روی دروازه ازبکستان ارسال کرد که با اختلاف بسیار کم از بالای سر قوچان‌نژاد عبور کرد و به رضاییان رسید که که بازیکن ازبکستانی با خطا او را متوقف کرد.

در دقیقه هفت، رامین رضاییان توپ برگشتی از زمین ازبکستان را مجددا به روی دروازه این تیم ارسال کرد که قوچان‌نژاد توپ را از چند قدمی دروازه لوبانوف بیرون زد.

در دقیقه ۹، بار دیگر مهاجمان ایران حمله‌ای را ترتیب دادند که توپ در موقعیت خطرناک به قوچان‌نژاد رسید اما ضربه او به اشتباه به پای مدافع ازبک برخورد کرد و به لوبانوف رسید تا مانع از ایجاد موقعیت خوب برای ایران شود.

در دقیقه ۲۰، پس از چند دقیقه بار دیگر ایران توسط مسعود شجاعی در آستانه خلق موقعیت خطرناک بود که ازبک‌ها سانتر او را قبل از رسیدن به قوچان‌نژاد قطع کردند.

در دقیقه ۲۷، مسعود شجاعی ضربه ایستگاهی به دست آمده رد سمت راست زمین ازبکستان را روی دروازه این تیم ارسال کرد که سید جلال حسینی بالاتر از همه بازیکنان توپ را با سر وارد دروازه لوبانوف کرد تا ایران با یک گل از حریف خود پیش بیافتد.

در دقیقه 30، رضاییان نفوذی را از سمت چپ زمین ازبکستان انجام داد که ازبک‌ها یک کرنر را به ایران دادند اما ضربه کرنر حاج صفی در موقعیت مناسب از دست رفت.

ترکیب تیم ملی فوتبال ایران:

علیرضا بیرانوند، سید جلال حسینی، مرتضی پورعلی گنجی، رامین رضاییان، میلاد محمدی، سعید عزت‌اللهی، احسان حاج‌صفی، مهدی طارمی، وحید امیری، رضا قوچان‌نژاد و مسعود شجاعی (کاپیتان).

ترکیب تیم ملی فوتبال ازبکستان:

الکساندر لوبانف، ایگور کریمتس، انذور اسماعیلوف، سرور جپاروف، عزیزبیک حیدراف، سردار رشیدوف، ایگور سرگیف، اوتابک شوکوروف، ویتالی دنیسوف، اسلام توختوجائف، الدور شومورودوف.


...

منبع

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0

تبلیغات ویژه

دانلود جدیدترین نسخه ی بازی و نرم افزارهای اندروید

آمار روزانه سایت

تاریخ آگهی ها نمایش كلیك
08/04
1
96084
761
08/03
9
203743
2614
08/02
2
100936
802
08/01
56
115095
1801
07/30
6
67653
725

حاضرین در سایت

ما 78 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به روز پـیام است.© 2016-2007

<<طـبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از قالب و طرح سایت، پیگرد قانونی دارد>>