ترکان: هیچ دخالت و نقشی در عزل یا ابقای محمدی نداشتم

خبرگزاری فارس: مجید ترکان درباره پاسخ امیررضا خادم برای قبول مسئولیت تیم‌ کشتی نونهالان گفت: بعد از صحبتی که با خادم داشتیم او نظر مثبتش را اعلام کرد و منتظر پاسخ نهایی خادم هستیم.
 
وی درباره تعیین تکلیف سرمربی تیم ملی کشتی آزاد جوانان گفت: در چند روز آینده و بعد از تشکیل جلسه شورای فنی تصمیم نهایی در این خصوص گرفته خواهد شد. با توجه به اینکه نفرات شاخص و شایسته‌ای داریم کارمان برای انتخاب بهترین گزینه سخت شده است. با توجه به حساسیتی که در این رده وجود دارد باید تعامل و ارتباط خوبی هم با تیم نوجوانان و هم بزرگسالان وجود داشته باشد، به همین دلیل با نکته سنجی کار را پیش می‌بریم.
 
مدیر تیم‌های پایه کشتی آزاد درباره پیشنهاد شورای فنی مبنی بر اینکه خودش موقتا تا انتخاب سرمربی این مسئولیت را بر عهده بگیرد  گفت: نمی‌توانیم مسابقات را تعطیل کنیم و این پیشنهاد شده است تا من این کار را انجام دهم. البته در حال حاضر هم کار تعطیل نشده و برنامه‌ریزی‌ها در حال انجام است. در این خصوص هم باید منتظر تشکیل شورای فنی و نظر نهایی اعضا بمانیم تا هر چه زودتر کار شروع شود، اما انتخاب از بین گزینه‌هایی که داریم با توجه به خوب بودن همه‌، سخت است.
 
ترکان در خصوص گلایه‌های مراد محمدی مبنی بر اینکه او تماسی برای خسته نباشید به محمدی نداشته و به راحتی او را برکنار کرده‌اند، گفت: شورای فنی به من مسئولیت داده بود که باید برای رده‌های سنی نونهالان، نوجوانان و جوانان 3 نفر را معرفی کنم. زمانی که در شورا نشستیم چیزی به نام اینکه محمدی قرارداد دارد یا نه، وجود نداشت و به من تکلیف کردند که باید سه نفر را معرفی کنم.
 
مدیر تیم‌های ملی پایه کشتی آزاد تصریح کرد: هیچ دخالت و نقشی در عزل یا ابقای محمدی نداشتم. من در این خصوص با خودش صحبت کردم و نمی‌دانم چرا چنین مسائلی را مطرح می‌کند. از طرفی او توسط محمد طلایی به تیم بزرگسالان دعوت شد، اما خودش قبول نکرد. شورا به من مسئولیت داد تا گزینه‌های مورد نظر را معرفی کنم و من هم این کار را انجام دادم.

...

منبع

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0

تبلیغات ویژه

دانلود جدیدترین نسخه ی بازی و نرم افزارهای اندروید

آمار روزانه سایت

تاریخ آگهی ها نمایش كلیك
08/02
2
69335
545
08/01
56
115095
1801
07/30
6
67653
725
07/29
31
54857
783
07/27
0
192
3

حاضرین در سایت

ما 103 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به روز پـیام است.© 2016-2007

<<طـبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از قالب و طرح سایت، پیگرد قانونی دارد>>