زرینچه: زیبا بازی نمی‌کنیم ولی خوب امتیاز می‌گیریم

مدافع سابق تیم ملی فوتبال ایران گفت:انتظار ما فوتبال رو به جلو و زیبا است که در تیم ملی دیده نمی‌شود ولی چیزهایی که کی‌روش برای امتیازگیری می‌خواهد در بازی بازیکنان این تیم دیده می‌شود.

خبرگزاری فارس: جواد زرینچه در خصوص دیدار تیم ملی مقابل ازبکستان و نحوه عملکرد ملی پوشان گفت: به نظرم تیم ملی نسبت به دو بازی گذشته پیشرفت خوبی کرده بود و می‌دانست که از تاشکند و بازی با ازبکستان چه می‌خواهد.  
 
وی افزود: مهمترین مسئله فاکتور تمرکز بود که بازیکنان در این زمینه موفق بودند و تمام خواسته‌های کی‌روش را انجام دادند. البته ما انتظاری که از تیم ملی داریم یک فوتبال رو به جلو و زیبا است که در عملکرد ملی پوشان دیده نمی‌شود ولی از سوی دیگر چیزهایی که کی‌روش برای امتیازگیری می‌خواهد در نحوه بازی بازیکنان تیم ملی دیده می‌شود و آنها این موضوع را خوب بلد هستند.
 
مدافع سابق تیم ملی فوتبال ایران در خصوص سبک بازی شاگردان کی‌روش در بازی‌های خارج از خانه گفت: طبیعتا بازی در مقابل تماشاگران خودی و مقابل صد هزار نفر کار سختی است و معمولا در همه بازی‌های بزرگ و تیم‌های بزرگ دنیا اتفاق می‌افتد که تیم میزبان به دلیل احساس مسئولیت نسبت به تماشاگرانش فشار بیشتری را متحمل می‌شود ولی به نظرم ما در بازی با کره و در این فضایی که به وجود آمده از قابلیت تماشاگرانمان استفاده کنیم و بتوانیم با حمایتی که آنها از دقیقه یک تا 90 انجام می‌دهند نهایت بهره را ببریم. من مطمئنم با پشتیبانی مردم هم بازی خوبی را شاهد خواهیم بود هم بهتر از گذشته خواهیم شد.  
 
زرینچه در خصوص اینکه تیم ملی کره جنوبی از سال 1974 موفق به شکست ایران در ورزشگاه آزادی نشده است گفت: ان‌شاءالله که سه شنبه هم این اتفاق می‌افتد چون به نظرم کره نقاط ضعف زیادی دارد به خصوص در خط دفاع و دروازه این تیم بسیار ضعیف است البته آنها نقاط قوتی مثل خط هافبکشان را دارند که ما با دوندگی هافبک‌های جوانمان می‌توانیم از پس آنها بربیاییم.
 
وی تاکید کرد: تیم ملی ما این روزها شرایط خوبی دارد و کره ای که من در سه بازی گذشته دیدم کاملا شکننده است. ما می‌توانیم از شکننده بودن کره خوشحال باشیم و البته نباید غافل شویم که با برنامه عمل کنیم. خدا را شکر می‌کنم که این بار رفتن ما به جام جهانی تقریبا بدون اما و اگر است و اگر بتوانیم در بازی سه شنبه به برتری برسیم کار راحت تری برای صعود دوباره به جام جهانی خواهیم داشت.

...

منبع

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0

تبلیغات ویژه

دانلود جدیدترین نسخه ی بازی و نرم افزارهای اندروید

آمار روزانه سایت

تاریخ آگهی ها نمایش كلیك
07/30
6
56632
624
07/29
31
54857
783
07/27
0
192
3
07/22
0
140910
2221
07/21
35
146610
2301

حاضرین در سایت

ما 77 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به روز پـیام است.© 2016-2007

<<طـبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از قالب و طرح سایت، پیگرد قانونی دارد>>