طاهری: برخورد لازم را با گولچ خواهیم داشت

خبرگزاری تسنیم: علی‌اکبر طاهری در جمع خبرنگاران در مورد بحث بازنشستگی گفت: شأن خبرگزاری‌ها این نیست که دنبال هر خبری در هر جایی باشند. اگر این ماجرا پیش آمده، بپرسید چرا آن خبرنگار یا رسانه نوشته که بازنشسته هستم. بنده راست و حسینی و هفت قدم سمت قبله می‌روم که بازنشسته نیستم، اما خودم نمی‌خواهم مدیرعامل شوم. من دنبال واژه نیستم و آمده‌ام این مسئله را ثابت کنم که هر کسی خدمت کند، لذت‌بخش است. لذتی بالاتر از این نیست که هواداران تیم من روی لب‌شان خنده بیاید.

سرپرست باشگاه پرسپولیس با اعلام اینکه باید خبرنگاران اطلاعات خود را بالا ببرند، تصریح کرد: اختیاراتی که دارم را از هیئت مدیره گرفته‌ام. اگر می‌خواهید بدانید فرق سرپرست و مدیرعامل چیست باید بروید و بررسی کنید.

وی در مورد مسائل مالی و مشکلاتی که برای باشگاه پرسپولیس به وجود آمده است، اظهار داشت: اول باید بگویم هیچ بایدی نبود که ما قبل از دربی به بازیکنان پول بدهیم. اصلاً این‌طور نبوده است. شرایطی را باید طی می‌کردیم و ارتباطی را که با شریک تجاری داریم، بررسی می‌کردیم. همیشه بخش‌های حقوقی و کاری وارد می‌شوند. ما دائم جلسه داریم. هماهنگی با بخش‌های مختلف زمان‌بر است. سال قبل هم دو سه ما زمان برد تا طرح‌های‌مان اجرایی شود.

طاهری در ادامه خاطر نشان کرد: به عنوان مثال ما به‌دنبال بیمه هواداری هستیم یا همکاری‌مان با یک بانک خصوصی که باید کارهایی انجام بدهیم که باشگاه از قِبل این کار، درآمدزایی داشته باشد. روی تبلیغات این کار مشغول فعالیت هستیم. امیدواریم بخش‌های مختلف هم به ما کمک کنند. انتظارمان بالاست که صداوسیما به ما کمک کند و خبرنگاران در کنار ما باشند تا درآمد پرسپولیس بالا برود.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در واکنش به طرح این موضوع که درآمدها از جانب اسپانسرها شفاف نیست، یادآور شد: این مسائل در دست ما نیست. برخی می‌آیند و برخی از گروه ما جدا می‌شوند. برخی دو بار امتیاز می‌خرند تا دو برابر به ما کمک کنند. اینها در مجموع ثبت و قابل استناد است و می‌توان آن را بررسی کرد. اینها یک سیکل دارند که آن را بررسی خواهیم کرد. دوستان به ما کمک می‌کنند و باید از آنها تشکر کنم.

موضوع عدم حضور گولچ، مدافع کروات در تمرینات پرسپولیس مورد دیگری بود که خبرنگاران پیرامون آن از سرپرست باشگاه پرسپولیس سؤال کردند که وی در پاسخ گفت: در ابتدای فصل هم گفتند چرا فلان بازیکن جدا شد. ما با بازیکنان قرارداد داریم و اگر آنها بخواهند یک روز نیایند، قرارداد و تعهداتی دارند که باید طبق آن رفتار کنند. ما هم طبق الزامات قرارداد، برخورد لازم را با بازیکنی که ما را به این شکل ترک کرده، خواهیم داشت.

طاهری در خصوص اینکه 15 مهر آخرین مهلت حضور بازنشسته‌ها در بخش‌های دولتی بوده است، گفت: این یک بخش‌نامه است که طبق آن یکسری افراد می‌توانند مستثنی شوند و بار دیگر به کار گرفته شوند. ما هم باید این بخش‌نامه را در دستور کار خود قرار دهیم.

...

منبع

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0

تبلیغات ویژه

دانلود جدیدترین نسخه ی بازی و نرم افزارهای اندروید

آمار روزانه سایت

تاریخ آگهی ها نمایش كلیك
08/04
1
115492
964
08/03
9
203743
2614
08/02
2
100936
802
08/01
56
115095
1801
07/30
6
67653
725

حاضرین در سایت

ما 145 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به روز پـیام است.© 2016-2007

<<طـبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از قالب و طرح سایت، پیگرد قانونی دارد>>