با یک کلیک راننده تاکسی شوید

خیابان‌های تهران پر است از خودرو‌های زرد و سبز رنگ که مسافران مختلف را در طول شبانه روز به مقصدهای مورد نظرشان می‌رسانند. قطعاً شغل «راننده تاکسی» در شهر شلوغی مانند تهران و سر و کله زدن با مسافران و رانندگانی که چندان اعصاب خوشی ندارند یکی از سخت‌ترین شغل‌ها می‌تواند باشد.

روزنامه ایران: خیابان‌های تهران پر است از خودرو‌های زرد و سبز رنگ که مسافران مختلف را در طول شبانه روز به مقصدهای مورد نظرشان می‌رسانند. قطعاً شغل «راننده تاکسی» در شهر شلوغی مانند تهران و سر و کله زدن با مسافران و رانندگانی که چندان اعصاب خوشی ندارند یکی از سخت‌ترین شغل‌ها می‌تواند باشد.

 

شاید به همین خاطر هم برخی از رانندگان تاکسی کمی بدخلق هستند. تا به حال به این موضوع فکر کرده‌اید که اگر راننده تاکسی بودید چطور با مسافران خود برخورد می‌کردید؟ اگر به این سؤال فکر کرده‌اید یا خواسته‌اید برای یکبار هم که شده در نقش یک راننده تاکسی ظاهر شوید، پیشنهاد می‌کنیم بازی ایرانی «هی تاکسی» را روی گوشی اندرویدی خود نصب کنید. همان‌طور که از نام بازی هم مشخص است شما در این بازی نقش یک راننده تاکسی را بازی می‌کنید که باید مسافران را سوار و به مقصدشان برسانید.

 

البته بازی به این سادگی‌ها و فقط با یک مسافرکشی به پیش نمی‌رود چراکه نحوه مسافرکشی و برخورد شما با مسافران در این بازی از اهمیت بالایی برخوردار است. مسافران اخلاق‌های مختلفی دارند و اگر شما ندانید که با آنها چگونه رفتار کنید یا چگونه رانندگی کنید قطعاً نمی‌توانید امتیازهای لازم را به دست بیاورید.

 

همچنین در این بازی باید مواظب باشید تا جریمه نشوید یا تصادف نکنید چرا که اگر مسافرها از رانندگی شما راضی نباشند به شما پول کمتری پرداخت می‌کنند. گفتنی است با کسب امتیاز و جمع کردن پول بیشتر در بازی می‌توانید ماشین خود را نو کنید یا ماشین جدید بخرید و این یعنی شما با این تغییرات در تاکسی خود می‌توانید با سوار کردن مسافران بیشتر، پول بیشتری را هم جمع کنید. البته اگر به دلیل خوب پیش نرفتن در مراحل بازی نتوانستید پول زیادی جمع کنید می‌توانید ماشین کارکرده یا تصادفی با قیمت کمتر بخرید و آن را تعمیر کنید. این بازی را به صورت رایگان می‌‎توانید از طریق کافه بازار دریافت کنید.

...

منبع

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0

تبلیغات ویژه

دانلود جدیدترین نسخه ی بازی و نرم افزارهای اندروید

آمار روزانه سایت

تاریخ آگهی ها نمایش كلیك
08/01
56
113203
1773
07/30
6
67653
725
07/29
31
54857
783
07/27
0
192
3
07/22
0
140910
2221

حاضرین در سایت

ما 102 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به روز پـیام است.© 2016-2007

<<طـبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از قالب و طرح سایت، پیگرد قانونی دارد>>