پهپاد به یاری تنیسورها می‌آید

امروزه تکنولوژی در دنیای ورزش نیز نفوذ کرده و اگر تا دیروز تمرینات ورزشی فناورانه یک رؤیا محسوب می‌شد، حالا دیگر ورزشکاران رشته‌های مختلف می‌توانند از این قابلیت استفاده کنند.

روزنامه ایران: امروزه تکنولوژی در دنیای ورزش نیز نفوذ کرده و اگر تا دیروز تمرینات ورزشی فناورانه یک رؤیا محسوب می‌شد، حالا دیگر ورزشکاران رشته‌های مختلف می‌توانند از این قابلیت استفاده کنند.

 

نمونه قابل تأمل و جالب این فناوری‌ها پهپادی است که می‌تواند بیشترین کمک را به تنیسورها بکند. این پهپاد کوچک که Drone-ovic نام دارد، می‌تواند با ارتقای کیفیت تمرینات ورزشی تنیسورها آنها را در سخت‌ترین شرایط تمرینی قرار دهد تا خود را هرچه بیشتر برای مسابقات آماده کنند و این برای ورزشکاران مسابقات ویمبلدون یک موفقیت بزرگ محسوب می‌شود.

 

این پهپاد دارای محفظه‌ای است که توپ از آن رها می‌شود و بلافاصله بازی‌های تمرینی با ورزشکار آغاز می‌شود. این توپ ممکن است از هر زاویه‌ای و با هر قدرتی به سوی تنیسور پرتاب شود تا ورزشکار برای ضربه زدن به توپ به دنبال آن بدود به این ترتیب، هم قدرت بدنی تنیسور و هم میزان دقت و توجه وی بالا می‌رود که این بزرگ‌ترین دستاورد برای ورزشکاران این رشته محسوب می‌شود.

 

گفته می‌شود این تمرین بسیار بیشتر از تمرینات معمولی به تنیسور کمک می‌کند تا پیشرفت داشته باشد.از سوی دیگر این پهپاد مجهز به یک دوربین با کیفیت 4K است که کوچک‌ترین حرکات تنیسور را در طول بازی ثبت می‌کند و اطلاعات آنالیز شده را در اختیار ورزشکار و مربی وی قرار می‌دهد تا بتواند تکنیک‌های خود را ارتقا دهد. هرچند هنوز این پهپاد به طور رسمی در اختیار ورزشکاران قرار نگرفته است ولی انتظار می‌رود در آینده، در یکی از مسابقات ویمبلدون شاهد مسابقه یک تنیسور با این پهپاد باشیم.

...

منبع

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0

تبلیغات ویژه

دانلود جدیدترین نسخه ی بازی و نرم افزارهای اندروید

آمار روزانه سایت

تاریخ آگهی ها نمایش كلیك
08/01
0
9767
100
07/30
6
67653
725
07/29
31
54857
783
07/27
0
192
3
07/22
0
140910
2221

حاضرین در سایت

ما 98 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به روز پـیام است.© 2016-2007

<<طـبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از قالب و طرح سایت، پیگرد قانونی دارد>>