رسیدن به تناسب اندام با مربی هوشمند

ردیاب‌های تناسب اندام جزو ابزارهای پوشیدنی شگفت انگیز هستند چرا که اطلاعات بیومتریک ورزشکار را ثبت می‌کنند اما مسأله‌ای که وجود دارد این است ورزشکار نمی‌داند که کدام یک از اطلاعات ثبت شده برایش مفید است و کدام یک به پیشرفت ورزشکارکمک می‌کند و اکنون در چه وضعیتی است. آیا حرکات را درست انجام می‌دهد؟

روزنامه ایران: ردیاب‌های تناسب اندام جزو ابزارهای پوشیدنی شگفت انگیز هستند چرا که اطلاعات بیومتریک ورزشکار را ثبت می‌کنند اما مسأله‌ای که وجود دارد این است ورزشکار نمی‌داند که کدام یک از اطلاعات ثبت شده برایش مفید است و کدام یک به پیشرفت ورزشکارکمک می‌کند و اکنون در چه وضعیتی است. آیا حرکات را درست انجام می‌دهد؟

 

اکنون ابزارهای پوشیدنی به بازار آمده‌اند که نه تنها تجزیه و تحلیل اطلاعات ثبت شده روی اپلیکیشن تلفن همراه هوشمند را بسیار راحت کرده‌اند بلکه اطلاعات دقیقی به ورزشکار ارائه می‌کنند که مثلاً حرکات را درست انجام داده‌اند، در چه مدت و به چه میزان دمبل زده‌اند.یکی از این ابزارهای پوشیدنی که به مربی شخصی معروف است حرکت (Moov) نام دارد و به دور مچ دست یا پا بسته می‌شود و در چند رشته ورزشی مانند دو، بوکس، شنا و دوچرخه سواری کاربرد دارد.

 

عملکرد این ابزار پوشیدنی به این صورت است که اطلاعات ورزشکار را روی اپ تلفن همراه ثبت می‌کند اما نکته مهم آن است که این اطلاعات از طریق صدا به ورزشکار منتقل می‌شود بنابراین دیگر نیاز نیست ورزشکار هر لحظه برای مشاهده عملکرد خود به تلفن همراه مراجعه کند. به عبارتی «حرکت» در هنگام انجام ورزش با ورزشکار سخن می‌گوید. این مربی تناسب اندام پوشیدنی به صورت فعال روی عملکرد ورزشکار نظارت می‌کند و پیشنهادهایی را از طریق صوت به او ارائه می‌هد که چگونه تمرین کند، آیا پیشرفتی داشته است یا خیر و اینکه حرکات را درست انجام می‌دهد یا نه، حتی این ابزار پوشیدنی به ورزشکار انگیزه می‌دهد تا بهتر تمرین کند.  این ابزار پوشیدنی که بسیار سبک، ضد آب، ایمن و بادوام است، 99/79 دلار قیمت دارد.

...

منبع

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0

تبلیغات ویژه

دانلود جدیدترین نسخه ی بازی و نرم افزارهای اندروید

آمار روزانه سایت

تاریخ آگهی ها نمایش كلیك
08/01
56
80030
1096
07/30
6
67653
725
07/29
31
54857
783
07/27
0
192
3
07/22
0
140910
2221

حاضرین در سایت

ما 100 مهمان و 3 عضو آنلاین داریم

  • fooladmeli
  • kingroof61
  • wikiooz

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به روز پـیام است.© 2016-2007

<<طـبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از قالب و طرح سایت، پیگرد قانونی دارد>>