یافتن مشکلات خودرو به کمک فناوری در تلفن شما!

از جمله قانون‌های تردد برخی خودروها در شهر که چند سال از فعالیت آنها می‌گذرد داشتن برگه معاینه فنی است. هر سال در تاریخی معین مراجعه به مراکز مشخص برای معاینه فنی خودروها اعلام می‌شود. همیشه هم در این تاریخ این مراکز تخصصی معاینه فنی آنقدر شلوغ است که باید صاحبان ماشین ساعت‌ها برای گرفتن مدارک مورد نیاز در این زمینه معطل شوند.

روزنامه ایران: از جمله قانون‌های تردد برخی خودروها در شهر که چند سال از فعالیت آنها می‌گذرد داشتن برگه معاینه فنی است. هر سال در تاریخی معین مراجعه به مراکز مشخص برای معاینه فنی خودروها اعلام می‌شود. همیشه هم در این تاریخ این مراکز تخصصی معاینه فنی آنقدر شلوغ است که باید صاحبان ماشین ساعت‌ها برای گرفتن مدارک مورد نیاز در این زمینه معطل شوند.

 

گاهی می‌توانید خودتان به صورت دوره‌ای با چک کردن بخش‌های مختلف خودرو از احتمال خرابی‌هایی که در آینده رخ خواهد داد جلوگیری کنید تا کمتر هم در صف معاینه فنی  وقت تان را از دست بدهید. شاید فکر کنید شما آنقدر در این زمینه تخصص ندارید تا مشکلات خودرو را خودتان پیدا کنید.اما باید بدانید که به کمک برخی اپلیکیشن‌ها شما براحتی می‌توانید از مشکلات بخش‌های مختلف ماشین خود سر در بیاورید.

 

یکی از اپلیکیشن‌های کاربردی و فارسی در این زمینه «مکانیک، خلافی، عیب یابی» یا خودرویار 3 است. این اپ می‌تواند در نقش یک مکانیک هوشمند به شما کمک کنند تا ماشین‌ شما همیشه در حالت استانداردی قرار داشته باشد. این اپ ، زمان چک کردن روغن، باتری، موتور، مخزن آب و... خودرو را به شما یادآور می‌شود. همچنین خودتان هم می‌توانید برای چک کردن بخش‌های مختلف خودرو چند یادآور تعیین کنید یا اینکه با یادداشت کردن هزینه‌هایی که برای خودرو خود انجام داده‌اید همه این حساب و کتاب‌ها را به صورت مشخص در یک‌جا گردآوری کنید. راهنمای پیدا کردن مشکلات خودرو به کمک این اپ برای کاربرانی که سر رشته‌ای در امور مکانیکی ندارند یا به تازگی یک خودرو خریداری کرده‌اند می‌تواند بسیار کارساز باشد.

اما همه امکانات این اپلیکیشن به این خدمات ختم نمی‌شود چرا که از طریق این برنامه به تعرفه تخلف‌ها دسترسی خواهید داشت و می‌توانید خلافی خودروی خود را استعلام کنید و اگر خلافی داشتید آن را از طریق پیامک یا اینترنت نیز پرداخت کنید. این برنامه به صورت رایگان از طریق «کافه بازار» در اختیار کاربران اندرویدی قرار گرفته است. اما برای در اختیار داشتن برخی امکانات آن باید از درون برنامه هزینه‌های مشخصی را پرداخت کنید.
...

منبع

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0

تبلیغات ویژه

دانلود جدیدترین نسخه ی بازی و نرم افزارهای اندروید

آمار روزانه سایت

تاریخ آگهی ها نمایش كلیك
08/04
0
7471
61
08/03
9
203743
2614
08/02
2
100936
802
08/01
56
115095
1801
07/30
6
67653
725

حاضرین در سایت

ما 213 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به روز پـیام است.© 2016-2007

<<طـبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از قالب و طرح سایت، پیگرد قانونی دارد>>