ارسال پیامک، بدون نیاز به هیچ سرویسی

حتماً برای خیلی افراد بخصوص آنهایی که اهل ورزش اسکی، کوهنوردی، ماهیگیری و طبیعتگردی هستند پیش آمده است که به‌دلیل نبود آنتن نتوانسته‌اند از طریق تلفن همراه با کسی ارتباط گرفته و کمک بخواهند. یا اینکه ممکن است وقتی افراد در حال سفر یا گذراندن وقت خود در منزل هستند و در یک واقعه مهم شرکت کرده‌اند به‌دلیل نبود هیچ سرویسی مانند وای فای و... تلفن همراه آنها غیرفعال باشد و نتوانند با کسانی که می‌خواهند ارتباط برقرار کنند.

روزنامه ایران: حتماً برای خیلی افراد بخصوص آنهایی که اهل ورزش اسکی، کوهنوردی، ماهیگیری و طبیعتگردی هستند پیش آمده است که به‌دلیل نبود آنتن نتوانسته‌اند از طریق تلفن همراه با کسی ارتباط گرفته و کمک بخواهند. یا اینکه ممکن است وقتی افراد در حال سفر یا گذراندن وقت خود در منزل هستند و در یک واقعه مهم شرکت کرده‌اند به‌دلیل نبود هیچ سرویسی مانند وای فای و... تلفن همراه آنها غیرفعال باشد و نتوانند با کسانی که می‌خواهند ارتباط برقرار کنند.

 

این افراد و بخصوص ورزشکاران و طبیعتگردان نباید دیگر نگران باشند چرا که دستگاهی در ماه دسامبر(آذر) به بازار خواهد آمد که مشکل آنها را براحتی حل می کند. goTenna Mesh که دستگاهی کوچک با وزن حدود 48 گرم است  با سیستم عامل‌های اندروید و IOS سازگاری دارد. ضمن اینکه ضد آب نیز هست، بدون هر گونه آنتن و سرویس دهی و تنها از طریق بلوتوث کار می‌کند.

به عبارتی دستگاه goTenna Mesh نخستین دستگاهی است که 100 درصد خارج از شبکه تلفن (برقراری ارتباط بدون تلفن همراه، وای فای، ماهواره) فعال می‌شود و می‌توان براحتی با آن از طریق ارسال پیامک با امواج رادیویی و با اشتراک‌گذاری مکان GPS روی نقشه‌های آف لاین در هر کجا با دیگران ارتباط برقرار کرد. این دستگاه حتی امکان ارسال پیام و گفت‌و‌گوی یک به یک یا گروهی را به کاربران خود می‌دهد.

 

با اینکه این دستگاه کوچک است ولی بسیار قدرتمند عمل می‌کند و بوسیله شبکه‌ها و پروتکل‌ها بسیار هوشمندانه پیام را به کاربران ارسال می‌کند ولی باید تنها بلوتوث تلفن همراه کاربر روشن باشد. گفتنی است حتی اگر تلفن همراه هوشمند روی حالت پرواز باشد یا اینکه کمترین ذخیره شارژ باتری را داشته باشد، دستگاه فعال می‌شود. اپلیکیشن این دستگاه که از طریق امواج رادیویی کار می‌کند، پیام‌ها را تا بیش از 5 کیلومتر در فضای باز ارسال می‌کند. این دستگاه برای کسانی که در طبیعت به تنهایی سفر و ورزش می‌کنند و در آن مکان‌ها هیچ نوع دکل مخابراتی، امواج ماهواره‌ای و... وجود ندارد، بسیار مفید است. قیمت این دستگاه که دو ماه دیگر به بازار خواهد آمد 596 دلار تعیین شده است.

...

منبع

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0

تبلیغات ویژه

دانلود جدیدترین نسخه ی بازی و نرم افزارهای اندروید

آمار روزانه سایت

تاریخ آگهی ها نمایش كلیك
08/02
1
41578
304
08/01
56
115095
1801
07/30
6
67653
725
07/29
31
54857
783
07/27
0
192
3

حاضرین در سایت

ما 107 مهمان و 2 عضو آنلاین داریم

  • balavipourali
  • lednoor

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به روز پـیام است.© 2016-2007

<<طـبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از قالب و طرح سایت، پیگرد قانونی دارد>>