تعرفه آگهی

تعرفه درج آگهی

پلن‌های درج و نمایش آگهی


ثبت آگهی
رایگان (30 روز)
درج آگهی در تمامی دسته‌بندی‌های روزپیام به مدت 30 روز و تمدید بعد از پایان مدت نمایش آگهی «رایگان» است.


آگهی ویژه
10000تومان (30 روز)
آگهی ویژه به مدت 30 روز با روبان آگهی ویژه بصورت ثابت در دید عموم قرار می گیرد.تمدید آگهی ویژه برای ماه بعد شامل 20% تخفیف می باشد.


نردبان
1000تومان
آگهی های خود را که مدت زمانی از انتشارش گذشته، مجدداً به ابتدای فهرست آگهی‌ها و دسته‌بندی ها باز گردانید و از تمدید مجدد بهره‌مند شوید.در حال حاضر یک بسته تخفیف نردبان نیز در سایت موجود می باشد.(مدت زمان استفاده دوباره از نردبان برای هر آگهی ۲۴ ساعت است)


لینک سایت
ویژه
در حال حاضر فقط می توانید با ویژه کردن آگهی خود داخل متن آگهی بصورت رایگان لینک سایت،لینک گروه یاکانالهای پیام رسان مانند تلگرام و صفحه اینستاگرام را درج نمایید.

تعرفه بنرهای تبلیغاتی

پلن‌های نمایش بنرهای تبلیغاتی


بالای صفحه اصلی،آرشیو،دسته های آگهی
350000 تومان (30 روز)
بنر خود را در ابعاد 90*600 پیکسل تهیه و در آپلودسنترهای موجود در نت بارگذاری نمایید و هنگام پرداخت هزینه از دکمه پایین لینک آن را همراه با آدرسی که می خواهید به آن منتقل شود را در قسمت توضیحات قرار دهید.


بالای صفحات آگهی
150000 تومان (30 روز)
بنر خود را در ابعاد 90*540 پیکسل تهیه و در آپلودسنترهای موجود در نت بارگذاری نمایید و هنگام پرداخت هزینه از دکمه پایین لینک آن را همراه با آدرسی که می خواهید به آن منتقل شود را در قسمت توضیحات قرار دهید.


پایین صفحات آگهی
100000 تومان (30 روز)
بنر خود را در ابعاد 90*540 پیکسل تهیه و در آپلودسنترهای موجود در نت بارگذاری نمایید و هنگام پرداخت هزینه از دکمه پایین لینک آن را همراه با آدرسی که می خواهید به آن منتقل شود را در قسمت توضیحات قرار دهید.

امکانات آگهی‌ها ویژه

امکانات و راهنمای تصویری درج آگهی ویژه

مزایای آگهی ویژه:

1- مدت نمایش آگهی ویژه 30 روز می باشد.

2- آگهی با روبان آگهی ویژه به نمایش درمی آید.

3- مکان آگهی ویژه در صفحه اول سایت ، صفحه اول دسته مربوطه ، و در قسمت آگهی های فوری بصورت ثابت ، فقط با دریافت آگهی‌های ویژه تازه تر مکانش تغییر خواهد کرد.اما همچنان در دید عموم قرار خواهد گرفت.

4- تمدید آگهی ویژه برای ماه بعد شامل 20% تخفیف می باشد.

با توجه به تصویر پایین هنگام ایجاد آگهی با انتخاب این گزینه (که هم اکنون تعرفه آن: 10000 تومان می باشد) و در ادامه با پرداخت هزینه بصورت آنلاین، سفارش شما برای تایید قرار می گیرد.

//www.roozpayam.com/wp-content/uploads/2018/12/special-new.jpg

آگهی های رایگان خود را می توانید ویژه کنید

راهنمای تصویری ویژه کردن آگهی رایگان

//www.roozpayam.com/wp-content/uploads/2018/12/special-help-new.jpg

نحوه خرید بسته نردبان

امکانات و راهنمای تصویری خرید بسته نردبان

  • شما با استفاده از «نردبان» می‌توانید آگهی خود را که مدت زمانی از انتشارش گذشته، مجدداً به ابتدای فهرست آگهی‌ها در دسته‌بندی و شهر خاص خود باز گردانید. این آگهی تا زمان دریافت آگهی‌های تازه‌تر در ابتدای فهرست باقی می‌ماند.

  • شما با خرید این بسته داری «1 نردبان» می شوید ومی‌توانید آگهی های خود را که مدت زمانی از انتشارش گذشته، مجدداً به ابتدای فهرست آگهی‌ها در دسته‌بندی و شهر خاص خود باز گردانید. هم اکنون تعرفه این بسته 1000 تومان می باشد.

  • شما با خرید این بسته صاحب «3 نردبان» می شوید ومی‌توانید آگهی های خود را که مدت زمانی از انتشارش گذشته، مجدداً به ابتدای فهرست آگهی‌ها در دسته‌بندی و شهر خاص خود باز گردانید. هم اکنون تعرفه این بسته 2000 تومان می باشد.

نحوه خرید بسته نردبان آگهی :

//www.roozpayam.com/wp-content/uploads/2018/12/Ladder-new.jpg