راهنمای درج آگهی

لطفا برای استفاده‌ بهتر از «روزپیام» مطالب زیرا را مطالعه بفرمایید
 • چگونه یک آگهی ثبت کنیم؟

  1. می توانيد بدون ثبت نام با انتخاب گزينه قرمز رنگ سمت چپ بالای سايت "ارسال رایگان آگهی" ثبت آگهی را آغاز نماييد. 2. يك دسته متناسب با آگهی خود انتخاب و گزينه مرحله بعد را كليك نماييد. 3. گزینه های مربوطه را پر نماييد: (عنوان آگهی، توضیحات آگهی، اطلاعات تماس، استان و شهر...) كه هنگام ثبت آگهی در همه‌ مجموعه‌ها مورد نیاز هستند. 3. تعداد سه برچسب مجاز مي باشد بيشتر از سه تا حذف خواهد شد.4. درصورت عدم درج قیمت آگهی عبارت "تماس بگیرید" نمایش داده خواهد شد. 5. برای دسترسی بهتر متقاضیان آگهی به شما موقعیت خود را بر روی نقشه پیدا کنید.سريع ترين روش برای پيدا كردن موقعيت خود در كادر (مكان را وارد كنيد) نام خيابان يا محله را همراه شهر خود بنويسيد روی نوشته های پيشنهادی درست كليك نموده و در آخر نيز گزينه انتخاب را كليك نماييد. 6. حداکثر می توانيد 3 عكس مناسب را برای آگهی خود با حداكثر حجم 1مگابايت برای هر عكس تهیه و بارگذاری نمائید. (توجه داشته باشيد داخل عكس به هيچ عنوان نبايستی آدرس محل،آدرس سايت،شماره تماس،شماره ايميل،نام گروه يا كانال های پيام رسانها درج شود). 7. در كادر ايميل عضويت حتما از يك ايميل معتبر استفاده نماييد (چون بعد از تاييد يا رد آگهی مشخصات ورود به سايت برای مديريت آگهی هايتان برای شما ايميل خواهد شد، پس وارد كردن ايميل معتبر ضروری می باشد.) 8. اگر می خواهيد آگهی ارسالی تان ويژه شده و بیشتر مورد توجه و در دید عموم قرار گیرد با مبلغ بسیار مناسب به این مورد دست پیدا کنید. برای اين منظور بر روي چك باكس كليك نماييد در غير اينصورت از آن صرف نظر كرده و بر روی گزينه ادامه دهيد كليك نماييد (توجه:مزايای‌ آگهی ويژه در قسمتهای ديگر توضيح داده شده است) 10. يك پيش نمايش از آگهی‌ برايتان نمايش داده می شود آگهی خود را بازبینی کنید و اگر موردی برای‌ تغيير مشاهده نكرديد بر روی‌ گزينه ادامه دهيد كليك نماييد تا اينجا كار تمام هست بعد از آن منتظر تاييد آگهی توسط مديران سايت و ارسال مشخصات حساب كاربری به ایمیلی که در هنگام ثبت آگهی درج کرده‌اید باشيد.

 • عکس آگهی باید چه شرایطی داشته باشد؟

  شما اجازه 3 تصویر در آگهی را دارید. حداکثر حجم هر تصویر 1024 کیلوبایت يا به عبارتی 1 مگابايت می باشد.جهت جلوگیری از حذف عكس آگهی از مواردی كه در ادامه به آن اشاره كرده ايم خودداری نماييد: 1. داخل عكس به هيچ عنوان نبايستی آدرس محل،آدرس سايت،شماره تماس،شماره ايميل،نام گروه يا كانال های پيام رسانها درج شود. 2. عكس آگهی مرتبط با آگهی نباشد حذف خواهد شد. 3. استفاده از يك عكس برای چندين آگهی ممنوع بوده و حذف خواهند شد.

 • متن آگهی باید چه شرایطی داشته باشد؟

  لطفا قبل از ارسال آگهی شرایط و قوانین ثبت آگهی را مطالعه نماييد. جهت جلوگیری از حذف يا ويرايش آگهی از مواردی كه در ادامه به آن اشاره كرده ايم خودداری نماييد: 1. از ارسال آگهی با متن و يا عنوان تكراری خودداری نماييد. 2. درخواست دریافت مبلغ به هر عنوان در متن آگهی موجب حذف يا ويرايش آگهی خواهد شد. 3. داخل متن آگهی به هيچ عنوان نبايستی آدرس محل،آدرس سايت،شماره تماس،شماره ايميل،نام گروه يا كانال های پيام رسانها درج شود. در صورت مشاهده حذف يا ويرايش خواهد شد.

 • چگونه یک آگهی را نشان کنیم؟

  نشان كردن آگهی برای مرور دوباره و در دسترس قرار گرفتن آگهی مد نظر كاربران در نظر گرفته شده است برای اينكار با وارد شدن به آگهی و کلیک روی دکمه نشان کردن در قسمت بالا کنار کلید آبی رنگ اشتراک گذاری، آگهی مدنظرتان را نشان کنید. در منوی بالای صفحه گزینه «نشان‌شده» وجود دارد، در این قسمت تمام آگهی‌‌هایی که نشان‌‌ کرده‌‌اید قابل مشاهده است.

 • شرايط درج لينك سايت و لينك گروه يا كانالهای پيام رسان

  در حال حاضر فقط مي توانيد با ويژه كردن آگهی خود داخل متن آگهی لينك سايت،لينك گروه ياكانالهای پيام رسان مانند تلگرام و اينستاگرام را درج نماييد.

 • چگونه آگهی خود را در سایت مشاهده نماییم؟

  آگهی های جدید ارسال شده یا ویرایش شده توسط کاربران توسط شخص مسئول در تیم مدیریت روزپیام مورد بازبینی و بررسی قرار می گیرد و در صورت تطابق محتوای آگهی با قوانین سایت مورد تائید قرار می گیرد. پس از تائید آگهی شما و ارسال مشخصات ورود به ايميلی كه هنگام ثبت نام درج كرده ايد می توانید لوگين كنيد و آگهی خود را در بالای صفحه آیتم حساب كاربری و كليك بر روی آگهی های من مشاهده نمایید. علی رغم تلاش ما برای تائید آگهی ها در حداقل زمان (همان روز) ، ممکن است تائید آگهی تا ۴۸ ساعت طول بکشد.

 • برای تماس با صاحبان آگهی چه باید کرد؟

  توجه داشته باشید سایت روزپیام تنها نمایش دهنده آگهی ها می باشد و در خصوص محتوای آگهی ها نمی تواند به شما کمکی نماید، بنابراین برای تماس با صاحبان آگهی لازم است از شماره های تلفن یا ایمیل درج شده در متن آگهی ها استفاده نمایید و یا در صورت فعال بودن صندوق ارسال پیام برای صاحب اگهی پیام ارسال نمایید.در تماس با صاحبان آگهی پیشنهاد می شود موارد زیر را رعایت نماييد: 1. ترجیحا در ساعات اداری و کاری تماس تلفنی بگیرید ، مگر در مواردی که به طور مشخص در متن آگهی استثناء گردیده است. 2. قبل از کسب اطمینان و اعتماد کافی از واریز یا ارسال هرگونه وجهی خودداری نمایید. 3.همواره توجه داشته باشید اخذ هرگونه وجهی تحت عناوینی چون استخدام ، آموزش به شرط استخدام و موارد مشابه خلاف قوانین کشور می باشد.در صورت مواجه شدن با مواردی از این دست پیشنهاد می شود با مراجع ذیصلاح تماس بگیرید.

 • چرا آگهی من حذف شده است؟

  لطفا قبل از ارسال آگهی شرایط و قوانین ثبت آگهی را مطالعه نماييد.

 • نحوه و زمان تایید آگهی ها چگونه است؟

  تعهد ما به شما تائید آگهی ها در کمتر از۲۴ ساعت می باشد.لیکن در ساعات اداری سعی ما بر این است تا این مهم در حداقل زمان ممکن (در یک روز کاری) به انجام برسد. اگر آگهی شما بعد از ۴۸ ساعت مورد تائید واقع نشد بعد از اطمینان از تطابق محتوای آگهی با قوانین سایت با سایت تماس بگیرید.

 • چگونه آگهی را حذف يا ویرایش كنيم؟

  بعد از تاييد شدن آگهی توسط مديران سايت و ارسال مشخصات حساب كاربری به ایمیلی که در هنگام ثبت آگهی درج کرده‌اید وارد سايت شده و در صورت نياز عمليات ويرايش و يا حذف آگهی در اختيارتان قرار می گيرد.

 • آگهی ويژه چه مزايايی‌ دارد؟

  هنگامی که شما آگهی در سایت ارسال می کنید بعد از بازبینی مدیر مربوطه، آگهی شما منتشر می شود و با دریافت آگهی‌های بیشتر، آگهی شما به مراتب از دید عموم کمرنگ تر می شود. برای اینکه آگهی شما بیشتر مورد توجه و در دید عموم قرار گیرد می توانید با مبلغ بسیار مناسب به این مورد دست پیدا کنید.مزایای آگهی ویژه: 1. مدت نمایش آگهی ویژه 30 روز می باشد ( تا اتمام مدت بصورت ثابت در ديد عموم قرار می گيرد). 2. آگهی با روبان آگهی ویژه به نمایش درمی آید. 3. مکان آگهی ویژه در صفحه اول سایت ، صفحه اول دسته مربوطه ، و در قسمت آگهی های فوری بصورت ثابت ، فقط با دریافت آگهی‌های ویژه تازه تر مکانش تغییر خواهد کرد.اما همچنان در دید عموم قرار خواهد گرفت. 4. در حال حاضر فقط مي توانيد با ويژه كردن آگهی خود داخل متن آگهی لينك سايت،لينك گروه ياكانالهای پيام رسان مانند تلگرام و اينستاگرام را درج نماييد. 5. تمدید آگهی ویژه برای ماه بعد شامل 20% تخفیف می باشد.

 • منظور از نردبان آگهی چيست؟

  شما با استفاده از «نردبان» می‌توانید آگهی خود را که مدت زمانی از انتشارش گذشته، مجدداً به ابتدای فهرست آگهی‌ها در دسته‌بندی و شهر خاص خود باز گردانید. این آگهی تا زمان دریافت آگهی‌های تازه‌تر در ابتدای فهرست باقی می‌ماند.(مدت زمان استفاده دوباره از نردبان براي هر آگهي ۲۴ ساعت است)

 • چرا نباید آگهی تکراری سفارش دهیم؟

  تکرار یک آگهی در گروههای مشابه یا غیرمرتبط نه تنها موجب عدم تائید آگهی های شما می گردد،بلکه به فرض تائید آنها این موضوع از نظرگاه موتورهای جستجو تقلب محسوب شده و به صورت خودکار از موتورهای جستجو حذف می گردند.

 • چگونه یک آگهی را گزارش دهیم؟

  برای گزارش دادن يك آگهی در بخش پایین هر آگهی "گزارش مشکل " به رنگ قرمز وجود دارد. در صورت مشاهده هریک از موار زیر گزینه مورد نظر خود را انتخاب نمایید: 1. محتوای آگهی نامناسب است. 2. اطلاعات آگهی دروغ است. 3. آگهی چندين بار پست شده است. 4. قرار گرفتن در دسته بندی نامربوط 5. دلايل ديگر...

شرایط و قوانین ثبت آگهی

لطفا قبل از ارسال آگهی شرایط و قوانین ثبت آگهی را مطالعه نمایید.
 • *هر نوع آگهی سیاسی، اجتماعی یا مذهبی ( مانند انتخابات – انجمن‌ها – عزاداری … ) که جنبه تجاری نداشته باشد.* *برنامه عبور از فیلتر و یا اکانت VPN.* *نصب آنتن ماهواره و یا اینترنت ماهواره‌ای از جمله : DVB و starsat.* *برنامه ویا آموزشهای hack – crack و یا شکستن قفل.* *فروش برنامه های نرم افزاری و یا کتابهای فاقد مجوز قانونی ( copyright ).* *فروش جزوات درسی بدون اجازه از مرجع مربوطه.* *آگهی شبکه‌های هرمی – Network Marketing و یا مباحثی شامل پولدار شدن و مانند آن.* *هر نوع مسابقه و یا قرعه کشی (با جایزه و یا بدون جایزه).* *فروش مکمل های ورزشی* *هر نوع آگهی مرتبط با سیگار یا ترک اعتیاد.* *فروش دستگاه فلزیاب،گنج‌یاب،حفاری (غیرمجاز) یا لوازم و تجهیزات مرتبط با آن.* *هر نوع آگهی مرتبط با همسریابی، مشاوره خانوادگی و یا سایتهای دوستیابی.* *اجاره، فروش و یا معرفی سایت VHS,CD,VCD,DVD پرشده از فیلم یا موسیقی.* *هر نوع آگهی مرتبط با لیزینگ ( به جز نمایندگی های مجاز شرکتهای دولتی با ارائه مجوز ).* *ارائه فاکتور و پیش فاکتور جهت اخذ وام ، حذف سهم بیمه کارفرما و مشابه آن.* *آگهی های مرتبط با گرین کارت.* *خرید و فروش فیش حج تمتع.* *خرید و فروش کلیه.* *درخواست دریافت مبلغ به هر عنوان در متن آگهی.* *درج آدرس و شماره تماس در عکس و متن آگهی.* *درج شماره حساب در متن آگهی.* *آگهی هایی که شائبه کلاهبرداری در آن مشاهده شود.* *معرفی سایت‌هایی که template و ایده پیاده‌سازی آن از روی RoozPayam.com کپی برداری شده است.* √در مورد درج آگهی استخدام، ارائه موارد زیر ضروری است: *عنوان شغلی مورد نیاز* *نام کامل شرکت استخدام کننده* *آدرس دقیق شرکت* *شماره تلفن ثابت به همراه نام شخص پاسخگو* √رعایت کلیه قوانین عمومی و عرف در کشور ( مانند موارد زیر) جهت تایید آگهی لازم است: مثال: *آگهی نباید موجب توهین به ادیان رسمی کشور ، آداب ، رسوم ، قومیتها ، لهجه ها و گویشهای مختلف شود.* *در آگهی یک کالا و یا خدمات خاص نباید تلویحا و تصریحا کالا و یا خدمات مشابه دیگر نفی شود.* *آگهی نباید تولیدات داخلی را بی ارزش نماید.* *استفاده ابزاری از زن در آگهی، درج عکس صورت اشخاص و یا عکس بانوان و یا استفاده از عکس کودکان برای معرفی کالا و خدمات ، که مخاطب آن کودکان نیستند، مجاز نیست.* *غلط نویسی و غلط گویی مجاز نیست.*

 • *هرگونه استفاده از روزپیام به معنی پذیرفتن شرایط مندرج در این سایت است. روزپیام هیچ توافقی با کاربران خارج از این شرایط ندارد. شرایط زیر مربوط به کسانی است که به هر شکلی از آگهی‌های منتشر شده روزپیام استفاده می‌کنند.* *تلاش روزپیام ، نشر آگهی‌ها با اطلاعات صحیح و درست است اما نمی‌تواند صحت آگهی‌ها را تضمین نماید و هیچ‌گونه تعهد یا مسئولیتی در قبال آگهی‌ها برعهده نمی‌گیرد.* *مسئولیت استفاده از آگهی‌های این سایت بر عهده شماست و روزپیام هیچ تعهدى در قبال خسارات مستقیم، اتفاقى، تبعى، غیرمستقیم و کیفرى، ناشى از دسترسى واستفاده شما از این سایت ندارد.* *روزپیام هیچ قرارداد، تعهدنامه یا سندی را با آگهی‌دهندگان حقیقی یا حقوقی منعقد نمی‌کند. کاربرانِ روزپیام در هر لحظه قادر به ویرایش آگهی خود هستند، بنابراین روزپیام ، هیچگونه مسئولیتی را در قبال هر نوع آگهی درج شده در سایت نمی‌پذیرد و صرفاً مطالب درج شده توسط کاربران را نمایش می‌دهد.* *مسئولیت استفاده از هرگونه متن، پیام، توضیح، اطلاعات، عکس، مشخصات تماس و موارد مشابه که به روزپیام ارسال می‌شود یا در آن قرار می‌گیرد، شامل بازتولید، افشاء، مخابره، نشر و پخش آن بر عهدهٔ فرستنده اطلاعات است.* *روزپیام مجاز است هر گونه پیام، آگهی یا عکسی که به این سایت ارسال می‌کنید یا هر حساب کاربری و اطلاعات دیگری که مربوط به شما یا ایجاد شده توسط شما باشد را هر زمانی و به هر شکلی که ضروری بداند حذف نماید.* *مسئولیت هر لینک، مطلب و ادعایی مربوط به روزپیام که به واسطه‌ٔ اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر در سایت، بلاگ یا شبکه‌های اجتماعی و باقی رسانه‌ها منتشر می‌شود، با خود این افراد است و روزپیام مسئولیتی در قبال آنها ندارد.* *آگهی‌های روزپیام با هزینه‌ٔ گردانندگان سایت جمع‌آوری، نظارت، مرتب‌سازی و توزیع شده است و حق حذف آگهی‌ها در هر زمان به ارسال‌کننده آگهی داده شده است. استفاده کننده از روزپیام حق کپی‌برداری از اطلاعات آگهی‌دهنده، نوشتار و تصاویر آگهی‌های ارسال شده به روزپیام را چه به شکل دستی و یا خودکار نخواهد داشت وانجام این موارد پیگرد قانونی دارد.* *سایت روزپیام تابع قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران می باشد.*

 • *از کسانی خرید کنید که امکان ملاقات حضوری با آنها پیش از انجام معامله وجود داشته باشد.* *هرگز پیش از دریافت کالا هزینه‌ای پرداخت نکنید.* *اگر فروشنده اطلاعات شخصی یا اطلاعات حساب بانکی خود را ارائه کرد،‌ دلیل کافی برای اعتماد شما به ایشان نیست؛ ممکن است اطلاعات شخص دیگری مورد سوء‌استفاده قرار گرفته باشد.* *در صورت امکان، پس از خرید کالا رسید کتبی معتبر از فروشنده دریافت کنید.* √بیشتر احتیاط کنید وقتی… *قیمت و شرایط ارائه شده بیش از حد عالی به نظر می‌رسد.* *فروشنده یا خریداری که بی‌دلیل و به طرزی مشکوک اطلاعات حساب بانکی شما را می‌پرسد.* *می‌خواهید مبلغ قابل توجهی به کسی که نمی‌شناسید، بپردازید. سعی کنید در محلی امن مانند پایگاه‌های پلیس یا شعب بانک‌ها قرار بگذارید.* √به خاطر داشته باشید: *در خرید پستی، شما پیش از اطمینان از صحت کالا هزینه را پرداخت کرده‌اید که این مورد خالی از ریسک نیست و ما انجام آن را به هیچ عنوان توصیه نمی‌کنیم.* *بهتر است نقدی معامله کنید. چک و سفته ممکن است نقد نشوند.* *در مورد برخی کالاها بهتر است درخواست فاکتور خرید و احیاناً بسته‌بندی اولیه را از فروشنده داشته باشید.* *بهتر است قبل از تحویل کالا یا خودروی خود در ازای چک‌های رمزدار بانکی، با مراجعه به بانک مربوط از اصالت آن اطمینان حاصل کنید.*

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر