آلما شبکه ارائه کننده تجهیزات فیبر نوری اورجینال هلوکیبل

1 هفته قبل در تهران ، تهران
    کشورایران
    استانتهران
    شهرتهران
    خیابانخیابان کارگر شمالی، خیابان نصرت، کوچه امینیان، شماره 2، واحد 17

آلما شبکه ارائه کننده تجهیزات فیبر نوری اورجینال هلوکیبل
|| آلما شبکه || تجهیزات فیبر نوری ||
آلما شبکه ارائه کننده خدمات پشتیبانی شبکه، با تکيه بر تجربه و دانش فني چندين ساله مديران خود در حوزه¬هاي گوناگون تکنولوژي شبکه زيرساخت (Structured Cabling) در سطوح ملي بنا به احساس نياز روزافزون جامعه IT بر آن شد، که با گردآوري جمعي از متخصصان و نخبگان زبده صنعت فن آوري ارتباطات و اطلاعات نسبت به ارائه خدمات مشاوره، راه حلهاي جامع شبکه، طراحي، اجراء و پشتيباني، تامين بهنگام تجهيزات تخصصي و فوق تخصصي اکتيو و پسيو شبکه با محوريت محصولات تجهیزات فیبر نوری به هدف توسعه و بهينه سازي قدم به اين عرصه بگذارد.

فيبر نوري يكي از محيط هاي انتقال داده با سرعت بالا است . امروزه از فيبر نوري در موارد متفاوتي نظير: شبكه هاي تلفن شهري و بين شهري ، شبكه هاي كامپيوتري و اينترنت استفاده بعمل مي آيد. فيبرنوري رشته اي از تارهاي شيشه اي بوده كه هر يك از تارها داراي ضخامتي معادل تار موي انسان را داشته و از آنان براي انتقال اطلاعات در مسافت هاي طولاني استفاده مي شود.
فیبر نوری لگراند فرانسه مجموعه کاملی از متعلقات فیبر نوری را عرضه کرده، که در تکمیل کردن هر چه بیشتر یک راه حل پسیو End to End کمک شایانی می ‌کند. این متعلقات شامل پچ‌پنل فیبر، پچ‌کورد، کابل، tray و … می‌باشد.
انواع فیبر نوری به صورت زیر دسته بندی می گردد:
– فيبرهاي تك حالته (Single-Mode): بمنظور ارسال يك سيگنال در هر فيبر استفاده می‌شود، مانند: تلفن

– فيبرهاي چند حالته (Multi-Mode): بمنظور ارسال چندين سيگنال در يك فيبر استفاده ميشود، مانند: شبكه‌هاي كامپيوتري و Backbone
همچنین آلما به مفتخر به ارائه رنج کاملی از محصولات فیبر نوری هلوکیبل آلمان Helukabel می باشد. لیست این محصولات به قرار زیر می باشد:
– Fibre Multimode in/out 4 core 50/125 OM2e
– Fibre Multimode in/out 6 core 50/125 OM2e
– Fibre Multimode in/out 8 core 50/125 OM2e
– Fibre Multimode in/out 12 core 50/125 OM2e
– Fibre Multimode out 12 core steel armored 50/125 OM2e
– Fibre Singlemode in/out 8 core OS2e
– Fibre Singlemode in/out 12 core OS2e
– Fibre Singlemode out 8 core Steel armored OS2e
– Fibre Singlemode out 12 core Steel armored OS2e
– Fibre Singlemode out 24 core Steel armored OS2e
– Patch Panel 12xSC-Dx, 24 Port Loaded Multimode, fix
– Patch Panel 12xSC-Dx, 24 Port Loaded Singlemode, fix
– Pigtail SC OM2e
– Pigtail SC OS2e
– Pigtail LC OM2e
– Pigtail LC OS2e
– Patch Cord 2m OM2e SC-SC Duplex
– Patch Cord 2m OS2e SC-SC Duplex
– Patch Cord 2m OM2e LC-SC Duplex
– Patch Cord 3m OM2e LC-SC Duplex
– Patch Cord 2m OM2e LC-LC Duplex
– Patch Cord 3m OM2e LC-LC Duplex
– Patch Cord 2m OS2e LC-LC Duplex
– Patch Cord 3m OS2e LC-LC Duplex

این سایت هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.
با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید.

گزارش مشکل آگهی

درخواست شما در حال پردازش است ، لطفا چند لحظه صبر کنید ....

آگهی های دیگر از این کاربر

آگهی های مشابه